Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (112 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i nieskończoność VERONA - YES Bransoletka sznurek i nieskończoność 196,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Znak nieskończoności oraz kuleczki złote. Powierzchnia nieskończoności polerowana. Sznurek barwy czarnej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka z rubinami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka z rubinami kolekcja Perline 532,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są dwa rodzaje koralików: rubinowe oraz złote kulki. Koraliki rubinowe szlifowane, kulki złote gładkie polerowane. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku. Kolekcja Perline Verona.

Złota bransoletka na rękę splot singapur VERONA - YES Złota bransoletka na rękę splot singapur 113,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot typu singapur, skręcana. Powierzchnia łańcuszka szlifowana błyszcząca. Dzięki skręceniu bransoletka pięknie połyskuje na ręku. Bransoletka delikatna. Świetny wzór, do noszenia na wszelkie okazje.

Złota bransoletka pancerka VERONA - YES Złota bransoletka pancerka 726,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór pancerka o dwóch rodzajach ogniw. Jedno ogniwo tradycyjne, o gładkiej powierzchni, dmuchane. Drugie podwójne, o powierzchni drobno szlifowanej. Zapięcie typu karabińczyk. Bransoletka efektowna. Świetny wzór.

Bransoletka ze szmaragdami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka ze szmaragdami kolekcja Perline 489,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585, szmaragdów i pereł hodowlanych słodkowodnych. Autentyczność kamieni i pereł potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, szmaragdy i perełki. Szmaragdy szlifowane, perły gładkie. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku.

Złota bransoletka z chwostem VERONA - YES Złota bransoletka z chwostem 1 093,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek bransoletki o splocie rolo, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane są gładkie kuleczki. Pomiędzy nimi przymocowane większe kuleczki o szlifowanej powierzchni. Do końcowego ogniwa przymocowany złoty chwost. Bransoletka błyszcząca. Pięknie układa się wokół ręki.

Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona 170,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i sznurka. W podwójny sznurek koloru czerwonego, wkomponowana złota, czterolistna koniczynka. Długość bransoletki regulowana węzełkiem zderzakowym. Na końcach sznurków złota kulka i supełek. Powierzchnia koniczynki płaska, z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka. Koniczynka na szczęście.

Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord 1 100,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana. Splot typu kord. Bransoletka efektowna. Świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoleta grube ogniwa VERONA - YES Złota bransoleta grube ogniwa 2 018,00 zł

Bransoleta wykonana ze złota próby 585. Ogniwa bransolety duże, o lekko owalnym kształcie i przekroju kwadratowym, dmuchane. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Zapięcie to ozdobny karabińczyk. Bransoleta bardzo efektowna.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 414,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to serce umocowane pomiędzy dwoma złotymi bagietkami. Bagietki delikatnie wygięte w łuk, dopasowując się do owalu ręki. Pozostała część bransoletki to łańcuszek o splocie ankier, o owalnych, lekko spłaszczonych, szlifowanych ogniwach.

Bransoletka z szafirami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka z szafirami kolekcja Perline 736,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 szafirów i pereł. Autentyczność szafirów i pereł potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są złote kuleczki i perły hodowlane, słodkowodne. Pomiędzy kulkami i perłami, przymocowane są zawieszki z szafirów. Barwa szafirów jasnoniebieska. Kolekcja Perline Verona.

 Bransoletka sznurek i kulki z hematytu VERONA - YES Bransoletka sznurek i kulki z hematytu 164,00 zł

Bransoletka wykonana ze sznureczka, złota i hematytu. Na czarny, bawełniany sznurek nawleczone są, na przemian, kulki ze złota i hematytu. Kulki złote mniejsze o diamentowanej powierzchni, błyszczące. Kulki z hematytu barwy stalowej, o gładkiej, błyszczącej powierzchni. Kulki nie przesuwają się. Długość bransoletki regulowana: ruchome supełki.

Złota bransoletka typu kord VERONA - YES Złota bransoletka typu kord 504,00 zł

Bransoleta wykonana ze złota próby 0,333. Splot gęsty, wirowy typu kord, dmuchana. Powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Bransoletka efektowna, świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoletka kuleczki i aniołek VERONA - YES Złota bransoletka kuleczki i aniołek 324,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier. W łańcuszek wkomponowanych jest 12 kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Wszystkie są jednakowej wielkości, o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej. W łańcuszek wkomponowany krążek z wizerunkiem aniołka.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »