Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (211 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki CC sztyft VERONA - YES Złote kolczyki CC sztyft 282,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór CC. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca. Wzór przymocowany do sztyftu. Sztyft w jednym z przecięć literek CC. Nowoczesny design.

Kolczyki 3 kółka VERONA - YES Kolczyki 3 kółka 409,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to przeplecione ze sobą 3 kółka o różnej wielkości. Pierwsze i ostatnie są płaskie. Środkowe lekko wypukłe, jak obrączka. Powierzchnia kółek gładka, polerowana. Mocowanie do ucha sztyftem. Kółko pierwsze, ze sztyftem, położone płasko na uchu.

Kolczyki z różowymi serduszkami VERONA - YES Kolczyki z różowymi serduszkami 249,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to różowe serduszko w prostej, złotej oprawie. Serduszko sztywno przymocowane do bigla typu angielskiego. Barwa różowa pastelowa, transparentna. Kolczyki pełne wdzięku. Dla dziewczynki.

Kolczyki nausznice z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki nausznice z cyrkoniami 269,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór wygięty w łuk przypomina gałązkę. Każdy z listków ozdobiony dwiema cyrkoniami barwy kryształowej. Bigiel otwarty. Kolczyk ładnie układa się na uchu.

Złote kolczyki z rubinami VERONA - YES Złote kolczyki z rubinami 483,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Rubiny okrągłe, szlifowane, o różowo-amarantowej barwie, oprawione w tzw. "pazurki". Masa dwóch rubinów 0,3 ct. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki eleganckie.

Złote kolczyki cyrkonia VERONA - YES Złote kolczyki cyrkonia 199,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to okrągła cyrkonia w czterech "pazurkach". Wzór przymocowany do sztyftu. Cyrkonia o szlifie brylantowym, pięknie się mieni odbitym światłem. Kolczyki do noszenia non-stop.

Kolczyki kółka z plecionką VERONA - YES Kolczyki kółka z plecionką 409,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to kółeczko przewleczone przez plecionkę, utworzoną z przeplecionych dwóch kółek. Kółko układa się płasko na uchu. Powierzchnia wszystkich elementów wzoru gładka, polerowana, błyszcząca.

Złote kolczyki z opalami australijskimi VERONA - YES Złote kolczyki z opalami australijskimi 226,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych opali australijskich. Opale owalne, gładkie. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa kamieni w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni.

Złote kolczyki z biedronką VERONA - YES Złote kolczyki z biedronką 293,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333; cyrkonii i emalii jubilerskiej. Wzór to część koła ozdobiona cyrkoniami. Pomiędzy cyrkoniami "wędruje" biedronka. Wzór połączony z biglem angielskim. Kolczyki pełne wdzięku. Śliczny prezent dla dziewczynki.

Złote kolczyki romby VERONA - YES Złote kolczyki romby 354,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to ażurowe romby przymocowane do złotej blaszki o kształcie łódki. Mocowanie do ucha sztyftem. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca.

Kolczyki przewlekane przez ucho spirala VERONA - YES Kolczyki przewlekane przez ucho spirala 238,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to dwie skręcone, złote rurki, połączone ze sobą łańcuszkiem. Po założeniu kolczyka, łańcuszek pozostaje w uchu, a dwie spirale wiszą po obu stronach ucha. Wzór ciekawy i bardzo dekoracyjny.

Kolczyki złote motylki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki złote motylki z cyrkoniami 242,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to ażurowy motyl, którego skrzydła ozdobione są cyrkoniami barwy kryształowej. Motyl przymocowany do sztyftu.

Kolczyki koła z kulkami VERONA - YES Kolczyki koła z kulkami 385,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to niepełne koło, z jednej strony zakończone sztyftem, z drugiej złotą kulką. Po środku druga, większa kulka, nie przesuwa się. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca.

Złote kolczyki serduszka z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki serduszka z cyrkoniami 215,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to serduszko. Powierzchnia płaska, ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Serduszko przymocowane do bigla typu angielskiego. Kolczyki pełne wdzięku.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »