Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Komplety

 (6 produktów w kategorii)
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty komplet z opalami australijskimi  VERONA - YES Złoty komplet z opalami australijskimi 369,00 zł

Komplet to kolczyki i zawieszka wykonane z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych opali australijskich. Opale owalne, gładkie. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa kamieni w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni. Wzór w kolczykach taki sam jak w zawieszce. Komplet efektowny.

Komplet złoty Topaz London Blue  VERONA - YES Komplet złoty Topaz London Blue 1 109,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki wykonany ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Kamienie Topaz London Blue o barwie niebieskiej, szlifowane. Oprawa kamieni prosta, w tzw. pazurki, uwypukla piękno topazów. Kamień w zawieszce większy niż w kolczykach. Komplet elegancki.

Złoty komplet z granatami i diamentem  VERONA - YES Złoty komplet z granatami i diamentem 461,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333; granatów i diamentu. Granaty owalne, szlifowane, oprawione w pazurki. Prosta oprawa uwypukla piękno kamieni. Barwa kamieni charakterystyczna dla granatów, brązowo-czerwonawa. Sztyft w kolczykach umieszczony w ich górnej części. Zawieszka ozdobiona dodatkowo diamentem.

Złoty komplet z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty komplet z cyrkoniami 371,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór okrągły. Wnętrze okręgu ażurowe: siateczka ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Kółko w kolczykach i zawieszce tej samej wielkości. Kolczyki mocowane do ucha sztyftem.

Komplet kulki z opala  VERONA - YES Komplet kulki z opala 524,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 333 i opali. Opale o kształcie kulki, polerowane. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Kulka w kolczyku przymocowana do bigla angielskiego; w zawieszce do uchwytu do łańcuszka.

Złoty komplet seruszka z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty komplet seruszka z cyrkoniami 317,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to serduszko, płaskie, pełne. Część powierzchni ozdobiona cyrkoniami, część złota, gładka. Linia podziału "miękka", lekko falująca. Serduszko w kolczyku przymocowane do sztyftu, w zawieszce do uchwytu do łańcuszka. Biżuteria z wdziękiem, na prezent.