Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (118 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 379,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Złoty łańcuszek z diamentem VERONA - YES Złoty łańcuszek z diamentem 668,00 zł

Łańcuszek i zawieszka wykonane ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Na łańcuszek nawleczona jest okrągła zawieszka z diamencikiem. Oprawa kamienia z białego złota, diamentowana.

Złoty łańcuszek z diamencikiem VERONA - YES Złoty łańcuszek z diamencikiem 822,00 zł

Naszyjnik wykonany jest ze złota próby 585 i diamentu. Łańcuszek o pełnych, wypełnionych złotem ogniwach, szlifowany, błyszczący. Na łańcuszek nawleczona jest zawieszka: dwa kółeczka połączone diamencikiem. Oprawa kamienia oraz jedno z kółeczek z białego złota. Łańcuszek bardzo ładnie układa się wokół szyi.

Cienki złoty łańcuszek splot typu ankier VERONA - YES Cienki złoty łańcuszek splot typu ankier 172,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot typu ankier: ogniwa owalne, kanciaste, szlifowane, połączone naprzemiennie. Łańcuszek delikatny, subtelny, połyskujący. Ładny żółty kolor złota. Świetny do małych zawieszek lub do samodzielnego noszenia. Grubość 0,75 mm. Bardzo ładny wzór.

Złoty naszyjnik z muszelką VERONA - YES Złoty naszyjnik z muszelką 314,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier. Do łańcuszka, centralnie, przymocowane dwie zawieszki: koralik z niebieskiej cyrkonii, szlifowany oraz złota muszelka. Zawieszki zawieszone razem na jednym kółeczku.

Złoty łańcuszek singapur 0,585 VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur 0,585 259,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 0,9 mm, grubość 0,2 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Złoty łańcuszek splot singapur VERONA - YES Złoty łańcuszek splot singapur 235,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 0,585. Splot singapur (skręcony), szlifowany. Splot dość mocno skręcony, dzięki temu łańcuszek bardzo ładnie się błyszczy. Można go nosić samodzielnie lub z nawleczonymi zawieszkami. Świetny wzór łańcuszka.

Naszyjnik z szafirami kolekcja Perline VERONA - YES Naszyjnik z szafirami kolekcja Perline 1 037,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 szafirów i pereł. Autentyczność szafirów i pereł potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są złote kuleczki oraz perły hodowlane, słodkowodne. Pomiędzy kulkami i perłami, przymocowane są zawieszki z szafirów. Barwa szafirów jasnoniebieska. Kolekcja Perline Verona.

Naszyjnik z rubinami kolekcja Perline VERONA - YES Naszyjnik z rubinami kolekcja Perline 1 015,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i rubinów. Autentyczność rubinów potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są dwa rodzaje koralików: rubinowe oraz złote kulki. Koraliki rubinowe szlifowane, kulki złote gładkie polerowane. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku. Kolekcja Perline Verona.

Złoty naszyjnik z kółeczkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z kółeczkiem 276,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane jest ażurowe kółko. Wewnątrz kółka przymocowana cyrkonia barwy kryształowej. W odległości 7,5 cm od kółka przymocowana złota, czterolistna koniczynka.

Złoty naszyjnik 2 złote kółka VERONA - YES Złoty naszyjnik 2 złote kółka 360,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek ankier o szlifowanych ogniwach, wkomponowane dwa kółka. Kółka splatają się. Powierzchnia kółek gładka, polerowana. Wzór modowy.

Złoty naszyjnik z serduszkiem z masy perłowej VERONA - YES Złoty naszyjnik z serduszkiem z masy perłowej 263,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i masy perłowej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane serduszko z masy perłowej w prostej, złotej oprawie. Serduszko nie przesuwa się po łańcuszku. Masa perłowa białoperłowa, opalizująca. Powierzchnia serca płaska.

Złoty naszyjnik krążki i kulki VERONA - YES Złoty naszyjnik krążki i kulki 1 209,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, dwa rodzaje zawieszek: krążki i kulki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca.

Naszyjnik z koniczynką czerwony VERONA - YES Naszyjnik z koniczynką czerwony 395,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Co ok. 7 mm ogniwo łańcuszka pokryte jest czerwoną emalią, tworząc koralik. Centralnie przymocowana jest zawieszka czterolistna koniczynka z samego złota. Koniczynka płaska, polerowana, z obu stron taka sama.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »