Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (67 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka złote serce ażurowe VERONA - YES Zawieszka złote serce ażurowe 208,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to pękate serce. Wewnątrz otwór do przewlekania łańcuszka lub bransoletki. Powierzchnia serca ażurowa, koronkowa z motywem kwiatowym, błyszcząca. Na prezent.

Zawieszka złota kostka VERONA - YES Zawieszka złota kostka 173,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kostka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kostki gładka, polerowana, błyszcząca. Bok kostki o długości 5,9 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Złota ażurowa zawieszka VERONA - YES Złota ażurowa zawieszka 122,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Kształt okrągły. Powierzchnia ażurowa, delikatnie wypukła. Wzór ażuru to drzewko.

Zawieszka złota kulka VERONA - YES Zawieszka złota kulka 218,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka do bransoletki LOVE VERONA - YES Zawieszka do bransoletki LOVE 165,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to napis love przymocowany do kółeczka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Napis płaski, polerowany, z obu stron taki sam.

Złota literka A z cyrkoniami VERONA - YES Złota literka A z cyrkoniami 109,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonie barwy kryształowej. Powierzchnie złote polerowane, błyszczące. Propozycja na prezent.

Zawieszka z Błękitnym Topazem VERONA - YES Zawieszka z Błękitnym Topazem 750,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, Błękitnego Topazu i diamentów. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Topaz Błękitny, okrągły, oprawiony w czterech "pazurkach". Nad topazem złoty łuk ozdobiony dwoma diamencikami.

Zawieszka serce z szafirami VERONA - YES Zawieszka serce z szafirami 598,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Serce-kontur wysadzane 22-oma szafirami o łącznej masie 0,43 ct.

Zawieszka obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka obrączka z cyrkoniami 143,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to obrączka o powierzchnia wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ja również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Złote puzderko serce VERONA - YES Złote puzderko serce 369,00 zł

Puzderko wykonane ze złota próby 333. Kształt serca. Otwierane dzięki zawiasowi. Zamykane na zatrzask. Wewnątrz można umieścić zdjęcie. Powierzchnia serca z obu stron gładka, polerowana, błyszcząca.

Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami 249,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Koralik o kształcie beczułki, o powierzchni lekko wypukłej, wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ją również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Złota literka M z cyrkoniami VERONA - YES Złota literka M z cyrkoniami 112,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonie barwy kryształowej. Powierzchnie złote polerowane, błyszczące. Propozycja na prezent.

Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami 506,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, onyksu i cyrkonii. Wewnętrzne kółko wzoru wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Otoczone jest pierścieniem z czarnego onyksu, o gładkiej, płaskiej powierzchni. Całość otoczona złotą obwódką o polerowanej powierzchni.

Zawieszka złota czterolistna koniczynka VERONA - YES Zawieszka złota czterolistna koniczynka 192,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Wzór to czterolistna koniczynka. Powierzchnia płaska, gładka, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Każdy płatek o kształcie serca. Koniczynka na szczęście.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »