Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (550 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 40 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki angielskie zapięcie VERONA - YES Złote kolczyki angielskie zapięcie 143,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Front kolczyków szlifowany- diamentowany. Kolczyki efektowne, błyszczą się dzięki diamentowaniu.

Kolczyki złote koła średnica 4 cm VERONA - YES Kolczyki złote koła średnica 4 cm 175,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Średnica zewnętrzna koła 4 cm cm. Złota rurka o średnicy 1,5 mm. Powierzchnia kolczyka gładka, polerowana, błyszcząca. Świetny, ponadczasowy wzór.

Zawieszka złoty kot VERONA - YES Zawieszka złoty kot 244,00 zł

Zawieszka w kształcie kota, wykonana z żółtego złota próby 0,333. Figura kotka "wycięta" ze złotej blaszki, płaska, z obu stron gładka, polerowana. Nowoczesny design.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 149,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór obrączki typu szyna: wewnątrz, na całym obwodzie, gęsto oprawione cyrkonie. Szerokość obrączki 1,8 mm; grubość 1,4 mm. Pięknie prezentuje się samodzielnie lub noszona razem z innymi pierścionkami. Można również nosić obrączkę nawleczoną na łańcuszek.

Bransoletka nieskończoność VERONA - YES Bransoletka nieskończoność 473,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to połączone ogniwami znaki nieskończoności. Powierzchnia znaków gładka, polerowana. Zapięcie typu karabińczyk. Bardzo ładnie prezentuje się wokół ręki.

Złote kolczyki nausznice z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki nausznice z cyrkoniami 199,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Model przypomina wygiętą pałeczkę rozciągniętą w literę S. Powierzchnia ozdobiona dwoma rzędami kryształowych cyrkonii. Kolczyki można nosić jako nausznice (położone na uchu) lub zwisające. Mocowanie do ucha na biglu otwartym. Nowoczesny wzór.

Pierścionek z cyrkoniami Sole VERONA - YES Pierścionek z cyrkoniami Sole 149,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to obrączka z wkomponowanymi cyrkoniami barwy kryształowej. Cyrkonie różnej wielkości. Pierścionek delikatny. Kolekcja Sole Verona.

Naszyjnik złote kuleczki VERONA - YES Naszyjnik złote kuleczki 399,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, nawleczonych jest siedem kuleczek, które umieszczone są w centralnej części naszyjnika. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka z kuleczkami kolekcja Lea VERONA - YES Złota bransoletka z kuleczkami kolekcja Lea 228,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa) wkomponowany jest rządek pięciu kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku, umiejscowione są przy jednym z końców bransoletki. W odległości 3,5 cm od rządka kulek, przymocowana jest pojedyncza kulka. Kolekcja Lea Verona.

Złota bransoletka SOLO VERONA - YES Złota bransoletka SOLO 199,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana złota bagietka. Bagietka wygięta delikatnie w łuk, dopasowując się do kształtu ręki. Ozdobiona cyrkoniami różnej wielkości. Cyrkonie barwy kryształowej. Kolekcja Solo Verona.

Zawieszka złota kulka VERONA - YES Zawieszka złota kulka 169,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Złota kulka przymocowana (ruchomo) do kółeczka wysadzanego cyrkoniami. Kółeczko jest uchwytem do przewlekania łańcuszka. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca.

Kolczyki złote kulki VERONA - YES Kolczyki złote kulki 379,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Złota kulka przymocowana (ruchomo) do kółeczka wysadzanego cyrkoniami. Kółeczko do sztyftu mocującego kolczyk w uchu. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca.

Kolczyki wzór grecki sztyft VERONA - YES Kolczyki wzór grecki sztyft 179,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to część koła, łuk, przymocowany do sztyftu. Powierzchnia ażurowa, gładka, polerowana, wzór grecki.

Kolczyki złota pętelka VERONA - YES Kolczyki złota pętelka 254,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to pętelka utworzona ze złotej rurki. Przekrój okrągły, w dolnej części pętli, spłaszczony. Powierzchnia płaska, polerowana. Sztyft umieszczony w górnej części wzoru w odległości ok. 2 mm od końca. Nowoczesny wzór.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 40 | następna »