Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (629 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 45 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i krzyżyk czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i krzyżyk czerwona 147,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Krzyżyk oraz kuleczki złote. Powierzchnia krzyżyka polerowana, tył lekko wybrany. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Kolczyki kwiatki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki kwiatki z cyrkoniami 137,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to kwiatek. Środek kwiatka oraz listki ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej. kwiatek przymocowany do sztyftu.

Złota bransoletka multikolor VERONA - YES Złota bransoletka multikolor 3 109,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to złota szyna utworzona z połączonych zawiasami elementów. Każdy element zawiera dwie prostokątne cyrkonie. Cyrkonie różnokolorowe: różowe, niebieskie, fioletowe, czarne, kryształowe, czerwone, łososiowe. Paski kolorystyczne utworzone z 6 lub 8 cyrkonii. Zapięcie zatrzask z zabezpieczeniem.

Zawieszka Topaz London Blue i szafiry VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue i szafiry 748,00 zł

Zawieszk wykonana ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, szafirów, topazów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień to owalny Topaz London Blue barwy ciemnoniebieskiej. Otoczony 14-toma okrągłymi szafirami barwy szafirowej. Boczne "łapki" "zachodzą" na centralny wzór i ozdobione są 2 diamentami każda.

Kolczyki Topaz London Blue i szafiry VERONA - YES Kolczyki Topaz London Blue i szafiry 1 359,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, szafirów, topazów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień to owalny Topaz London Blue barwy ciemnoniebieskiej. Otoczony 12-toma okrągłymi szafirami barwy szafirowej. Boczne "łapki" "zachodzą" na centralny wzór i ozdobione są 2 diamentami każda.

Pierścionek Topaz London Blue i szafiry VERONA - YES Pierścionek Topaz London Blue i szafiry 1 259,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, szafirów, topazów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień to owalny Topaz London Blue barwy ciemnoniebieskiej. Otoczony 14-toma okrągłymi szafirami barwy szafirowej. Front obrączki "zachodzi" na centralny wzór i ozdobiony jest diamentami.

Złota bransoletka z krzyżykiem VERONA - YES Złota bransoletka z krzyżykiem 179,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i czarnych cyrkonii. Krzyżyk wkomponowany centralnie w łańcuszek o splocie ankier. Łańcuszek szlifowany. Czarne cyrkonie, szlifowane, przymocowane do łańcuszka w równych odległościach. Dwie cyrkonie, przy krzyżyku, wkomponowane w ogniwa.

Bransoletka na nogę dwa krążki VERONA - YES Bransoletka na nogę dwa krążki 389,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Bransoletka jest z dwoma zawieszkami- krążkami. Jeden wkomponowany w łańcuszek, drugi przymocowany do łańcuszka. Zawieszki to płaskie krążki o gładkiej, polerowanej powierzchni, z obu stron takie same.

Złota ażurowa zawieszka VERONA - YES Złota ażurowa zawieszka 86,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Kształt okrągły. Powierzchnia ażurowa, delikatnie wypukła. Wzór ażuru to drzewko.

Kolczyki zielone cyrkonie Felicia VERONA - YES Kolczyki zielone cyrkonie Felicia 263,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to cyrkonia barwy zielonej w ozdobnej oprawie, utworzonej z gęsto osadzonych pazurków. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolekcja Felicia Verona.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 413,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór to owalne ogniwa z wkomponowanym kółkiem, do którego przymocowane jest serce. Serce-kontur o gładkiej, polerowanej powierzchni. Wyrób dmuchany. Bransoletka efektowna, modny wzór.

Złota bransoletka podwójna VERONA - YES Złota bransoletka podwójna 372,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Wzór to dwa połączone ze sobą łańcuszki o splocie ankier, szlifowane. W łańcuszki wkomponowane złote ozdoby o kształcie łezki oraz okrągłe. Powierzchnia ozdób polerowana, błyszcząca, o lekko wypukłej powierzchni.

Kolczyki kryształowe cyrkonie Felicia VERONA - YES Kolczyki kryształowe cyrkonie Felicia 215,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to cyrkonia barwy kryształowej w ozdobnej oprawie, utworzonej z gęsto osadzonych pazurków. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolekcja Felicia Verona.

Złote kolczyki jak słoneczka VERONA - YES Złote kolczyki jak słoneczka 223,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Kolczyk o kształcie stożka. Centralnie umieszczona cyrkonia oprawiona w złoty kołnierzyk szlifowany promieniście (słoneczko). Powierzchnia kołnierzyka jest lekko pochylona do dołu (na zewnątrz) i przymocowana do czterech łapek, zakończonych są sztyftem. Kolczyki bardzo ładnie się błyszczą.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 45 | następna »