Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (602 produkty w kategorii)
« poprzednia | 1 | ... | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | ... | 43 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki pętelki VERONA - YES Złote kolczyki pętelki 666,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Wzór to łezka, pętelka, utworzona z gęstej siateczki, wewnątrz pustej. Powierzchnia splotu polerowana, błyszcząca. Splot siateczki lekko sprężynuje. Końce pętelki zebrane razem gładką łezką. Całość podwieszona do bigla angielskiego. Kolczyki efektowne i oryginalne. Nowoczesny design.

Złote kolczyki kokardy z diamentami VERONA - YES Złote kolczyki kokardy z diamentami 476,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i diamentów. Wzór ażurowy, przestrzenny, przypomina kokardę ozdobioną diamentami. Wzór wygięty w łuk. Część z białego, część z żółtego złota. Centralnie umieszczone trzy diamenty w prostej oprawie z białego złota. Mocowanie sztyftem. Do diamentów dołączony certyfikat Verona. Bardzo ładny, oryginalny wzór.

Kolczyki truskawki dla dziewczynki VERONA - YES Kolczyki truskawki dla dziewczynki 226,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i emalii jubilerskiej. Wzór truskawki. Powierzchnia truskawki wypełniona czerwoną emalią jubilerską. Mocowanie do ucha sztyftem. Śliczny, słodki wzór dla dziewczynki.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 209,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór obrączki, od frontu wysadzana cyrkoniami, od wewnątrz lekko wybrana. Cyrkonie kryształowe rozrzucone po powierzchni obrączki. Powierzchnia złota gładka, błyszcząca. Ponadczasowy, zawsze modny wzór.

Złoty pierścionek przepleciony VERONA - YES Złoty pierścionek przepleciony 266,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Front to dwie krzyżujące się fale: jedna złota, gładka, polerowana; druga ozdobiona kryształowymi cyrkoniami. Wzór typu obrączka, ponadczasowy.

Złota bransoletka z motylem VERONA - YES Złota bransoletka z motylem 267,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier: owalne ogniwa. Do łańcuszka przymocowany złoty motyl o przestrzennej formie: skrzydełka lekko uniesione. Powierzchnia gładka, błyszcząca. Bransoletka delikatna, tzw. celebrytka.

Złota bransoletka blaszka i 2 serca VERONA - YES Złota bransoletka blaszka i 2 serca 399,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama, z wyciętym serduszkiem. W odległości 2 cm od blaszki, do łańcuszka przymocowana zawieszka: złote serduszko. Serduszko płaskie, gładkie, błyszczące, z obu stron takie samo.

Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca 562,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama, z wyciętym serduszkiem. W odległości 3 cm od blaszki, do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: złote serduszko. Serduszko płaskie, gładkie, błyszczące, z obu stron takie samo.

Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia 533,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, ozdobiona małą cyrkonią, przesuwa się po łańcuszku. Do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: cyrkonia barwy kryształowej. Cyrkonia trwale przymocowana do łańcuszka.

Złoty łańcuszek z krzyżykiem VERONA - YES Złoty łańcuszek z krzyżykiem 203,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Krzyżyk prosty, bez wizerunku, z zaznaczonym podwójnie konturem. Powierzchnia gładka, błyszcząca. Naszyjnik delikatny, na prezent.

Złoty naszyjnik z trójkątem VERONA - YES Złoty naszyjnik z trójkątem 590,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka o kształcie trójkąta. Trójkąt płaski, o powierzchni wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Naszyjnik ładnie połyskuje. Wzór modowy.

Złoty łańcuszek z Cudwnym medalikiem VERONA - YES Złoty łańcuszek z Cudwnym medalikiem 379,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek o splocie kostka, szlifowany z Cudownym medalikiem. Pamiątka Chrztu lub Komunii Świętej.

Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Powierzchnia kulki wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Kulka przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik błyszczący, ładnie prezentuje się na dekolcie.

Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka VERONA - YES Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka 199,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Zawieszka to czterolistna koniczynka. Jeden z płatków listka ozdobiony cyrkoniami, pozostałe gładkie, polerowane. Każdy płatek delikatnie przekręcony względem sąsiednich: wzór przestrzenny. Naszyjnik pełen wdzięku. Koniczynka na szczęście.
« poprzednia | 1 | ... | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | ... | 43 | następna »