Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (587 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | ... | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | ... | 42 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik z aniołkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z aniołkiem 315,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane kółeczko z aniołkiem. Kółeczko ażurowe. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Nowy styl naszyjnika z medalikiem.

Złoty łańcuszek z medalikiem VERONA - YES Złoty łańcuszek z medalikiem 287,00 zł

Naszyjnik to łańcuszek i medalik wykonany ze złota próby 0,333. Medalik okrągły, centralnie umieszczony wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej. Tło wizerunku matowe. Brzeg medalika pofalowany, szlif na brzegach medalika gęsty, krzyżowy. Łańcuszek skręcany, szlifowany. Piękna pamiątka Komunii lub Chrztu Świętego.

Kolczyki złote z cyrkoniami na sztyft VERONA - YES Kolczyki złote z cyrkoniami na sztyft 159,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór ażurowy, powierzchnia wygięta w łuk (część koła). Front całkowicie ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej. Biżuteria delikatna.

Złote kolczyki kwiat z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki kwiat z cyrkoniami 149,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór kwiatu, ażurowy, ozdobiony cyrkoniami. Sztyft przymocowany w górnej części wzoru. Propozycja na prezent.

Złote kolczyki pastylki z diamentowanym środkiem VERONA - YES Złote kolczyki pastylki z diamentowanym środkiem 329,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585. Kształt okrągłej pastylki. Centralnie wycięte kółko, wewnątrz powierzchnia wklęsła, diamentowana, z białego złota, bardzo błyszcząca. Kolczyki pięknie się mienią. Sztyft przymocowany centralnie, z tyłu wzoru. Nowoczesny design.

Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem VERONA - YES Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem 172,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to małe serduszko o powierzchni wysadzanej cyrkoniami. Powierzchnia płaska. Cyrkonie kryształowe. Łańcuszek singapur, szlifowany, bardzo ładnie połyskuje. Naszyjnik delikatny. Biżuteria na pełen wdzięku prezent.

Złoty pierścionek z brylantem VERONA - YES Złoty pierścionek z brylantem 569,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 i diamentu. Pierścionek ażurowy. Prosta, elegancka forma. Część pierścionka z brylantem wyknana z białego złota, pozostałe części z żółtego złota. Diament o szlifie Brylantowym Okrągłym. Czystość I2, barwa H, masa 0,03 ct. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem VERONA.

Złota bransoletka ogniwa VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa 619,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Zbudowana jest z ogniw, które są lekko przekręcone w swojej płaszczyźnie. Część ogniw z żółtego złota, o gładkiej, polerowanej powierzchni. Część z białego złota, ozdobione bezbarwnymi cyrkoniami. Bransoletka efektowna, świetnie prezentuje się wokół ręki.

Naszyjnik złote serce z cyrkoniami VERONA - YES Naszyjnik złote serce z cyrkoniami 286,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to kontur serca ozdobiony cyrkoniami. Łańcuszek o splocie singapur, skręcany, o szlifowanej powierzchni. Dzięki skręceniu łańcyszek ładnie się mieni. Naszyjnik błyszczący. Piękny na prezent.

Złoty łańcuszek ze złotym serduszkiem VERONA - YES Złoty łańcuszek ze złotym serduszkiem 299,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek singapur, skręcany, szlifowany, błyszczący. Serce z samego złota, o gładkiej, delikatnie wypukłej powierzchni, błyszczące. Od tyłu wybrane. Biżuteria subtelna. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka złote blaszki VERONA - YES Złota bransoletka złote blaszki 399,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane złote blaszki o kształcie łódeczek. Blaszki są cztery, ułożone w równych odległościach (3 cm) od siebie. Blaszki o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej, z obu stron takie same. Bransoletka subtelna, blaszki ładnie połyskują.

Złoty naszyjnik złote blaszki VERONA - YES Złoty naszyjnik złote blaszki 694,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane złote blaszki o kształcie łódeczek. Blaszki są cztery, ułożone w równych odległościach (5 cm) od siebie. Blaszki o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej, z obu stron takie same. Naszyjnik subtelny, blaszki ładnie połyskują.

Złota bransoletka kółeczko kolekcja Olivia VERONA - YES Złota bransoletka kółeczko kolekcja Olivia 332,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Na łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa), szlifowany, nawleczone jest kółeczko. Powierzchnia zawieszki ażurowa, satynowana, lekko wypukła. Zawieszkę można przesuwać po łańcuszku. Kolekcja Olivia Verona.

Kolczyki złote kwadraciki kolekcja Amelia VERONA - YES Kolczyki złote kwadraciki kolekcja Amelia 139,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Kształt kwadratowy. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Od tyłu wzór wybrany, sztyft przymocowany po środku jednego z boków. Kolekcja Amelia Verona.
« poprzednia | 1 | ... | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | ... | 42 | następna »