Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (577 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | 42 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Kolczyki duże ażurowe łezki VERONA - YES Kolczyki duże ażurowe łezki 286,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Kształt to duża, ażurowa łezka. Dolna część ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Górna, wąska przymocowana do sztyftu. Tył lekko wybrany. Nowoczesny design.

Kolczyki dwa kółeczka VERONA - YES Kolczyki dwa kółeczka 239,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to dwa przeplecione kółka. Jedno złote, drugie wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Mocowanie do ucha sztyftem. Świetny, ponadczasowy wzór. Na wszelkie okazje.

Kolczyki dwie złote pałeczki VERONA - YES Kolczyki dwie złote pałeczki 329,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór to dwie pałeczki: jedna przed, druga za uchem. Pałeczki o przekroju prostokątnym, delikatnie wygięte w przeciwne strony. Powierzchnia pałeczek gładka, polerowana, błyszcząca. Przed uchem pałeczka krótsza. Ta za uchem przymocowana jest do zatyczki (tzw. baranka). Nowoczesny, oryginalny wzór.

Kolczyki gałązki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki gałązki z cyrkoniami 253,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to gałązka z trzema listkami. Jeden, środkowy, z samego złota. Pozostałe ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej. Mocowanie do ucha sztyftem, przymocowanym do początku gałązki. Biżuteria na wszelkie okazje.

Kolczyki iksy z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki iksy z cyrkoniami 149,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to iksy - x. Iksy utworzone z dwóch pałeczek: jedna z samego złota, druga wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Cyrkonie oprawione w białym złocie. Pałeczki nierównej grubości: jeden z końców szerszy.

Kolczyki kanciaste koła VERONA - YES Kolczyki kanciaste koła 257,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to koła z kantami. Otwieranie dzięki zawiasowi, zamykanie na zatrzask. Front powierzchni ozdobiony, po bokach, białym złotem oraz szlifem. Tył gładki, polerowany. Kolczyki błyszczące. Wzór podwójny: można nosić kolczyki na dwa sposoby frontem lub tyłem do przodu.

Kolczyki karmazycja diamenty i szafiry VERONA - YES Kolczyki karmazycja diamenty i szafiry 707,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585 diamentów i szafirów. Wzór karmazycja: centralnie umieszczony owalny szafir o wymiarach 4x3 mm, otoczony 12 diamencikami. Barwa kamieni ciemnoszafirowa. Front kolczyka o wymiarach 6x5 mm, wysokość wzoru 5 mm. Mocowanie do ucha sztyftem. Oprawa diamencików wykończona białym złotem. Piękny wzór.

Kolczyki kotki z niebieskimi oczami VERONA - YES Kolczyki kotki z niebieskimi oczami 166,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to siedzący, mały kotek. Oczka oraz kuleczka w łapkach z cyrkonii o barwie niebieskiej. Figurka kotka płaska, przymocowana do sztyftu. Uroczy prezent dla dziewczynki.

Kolczyki kółeczka z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki kółeczka z cyrkoniami 155,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,33 i cyrkonii. Kółeczko udekorowane cyrkoniami barwy kryształowej. W górnej części złoty krążek, do którego przymocowany jest sztyft. Kółeczko płasko układa się na uchu.

Kolczyki kółeczka z cyrkoniami SOLO VERONA - YES Kolczyki kółeczka z cyrkoniami SOLO 156,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kółeczko przymocowane płasko do sztyftu. Dolna część ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Kolekcja SOLO Verona.

Kolczyki krążki czarne cyrkonie VERONA - YES Kolczyki krążki czarne cyrkonie 249,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór krążek. Wnętrze wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Powierzchnia płaska. Brzeg krążka gładki. Wzór od tyłu delikatnie wybrany. Sztyft przymocowany centralnie.

Kolczyki króliczki play-boya VERONA - YES Kolczyki króliczki play-boya 152,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to króliczek play-boya. Oko z cyrkonii barwy kryszatłowej. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki kwiatuszki z niebieską cyrkonią VERONA - YES Kolczyki kwiatuszki z niebieską cyrkonią 109,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to mały kwiatek. Płatki z cyrkonii barwy kryształowej, środek z cyrkonii ciemnoniebieskiej. Kolczyki drobne, delikatne, pełne wdzięku.

Kolczyki listki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki listki z cyrkoniami 199,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór o kształcie listka o powierzchni wysadzanej cyrkoniami przezroczystymi, bezbarwnymi. Powierzchnia płaska, ogonek złoty. Sztyft przymocowany centralnie. Na wszelkie okazje.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | 42 | następna »