Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (84 produkty w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka z nieskończonością VERONA - YES Złota bransoletka z nieskończonością 207,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór to cztery elementy o kształcie znaku nieskończoności połączone łańcuszkiem o splocie ankier (owalne ogniwa połączone naprzemiennie). Znaki nieskończoności dmuchane, w odległości ok. 2,7 cm od siebie. Bransoletka delikatna. Bardzo modny wzór.

Złota bransoletka różne ogniwa VERONA - YES Złota bransoletka różne ogniwa 476,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot to mix różnych ogniw i kulek. Fantazyjna. Świetnie układa się wokół ręki.

Bransoletka z kółeczkami VERONA - YES Bransoletka z kółeczkami 379,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to dwa łańcuszki o splocie ankier, szlifowane. Łańcuszki połączone końcami. Do łańcuszków przymocowane są nieregularnie zawieszki-kółeczka. Kółeczka tej samej wielkości, o płaskiej, polerowanej powierzchni, błyszczące. Bransoletka efektowna.

Bransoletka nieskończoność VERONA - YES Bransoletka nieskończoność 459,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to połączone ogniwami znaki nieskończoności. Powierzchnia znaków gładka, polerowana. Zapięcie typu karabińczyk. Bardzo ładnie prezentuje się wokół ręki.

Złota bransoletka 3 róże VERONA - YES Złota bransoletka 3 róże 162,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane 3 róże. Róże ażurowe, płaskie, o polerowanej powierzchni, z obu stron takie same. Bransoletka w stylu celebrytka.

Złota bransoletka 2 złote kółka VERONA - YES Złota bransoletka 2 złote kółka 135,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek ankier o szlifowanych ogniwach, wkomponowane dwa kółka. Kółka splatają się. Powierzchnia kółek gładka, polerowana. Wzór modowy.

Złota bransoletka ze złotą tulejką celebrytka VERONA - YES Złota bransoletka ze złotą tulejką celebrytka 134,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa), centralnie, wkomponowana złota tulejka. Tulejka nie przesuwa się po łańcuszku. Powierzchnia tulejki gładka, polerowana. Wzór modowy, "celebrytka".

Złota bransoletka z kuleczkami VERONA - YES Złota bransoletka z kuleczkami 499,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Bransoletka utworzona z dwóch rodzajów elementów: o kształcie płaskiego wrzeciona oraz trzech kuleczek. Wrzeciono wewnątrz puste. Powierzchnia gładka, polerowana. Bransoletka świetnie układa się wokół ręki.

Bransoletka złota rozetka VERONA - YES Bransoletka złota rozetka 149,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Część centralna to płaska, ażurowa rozetka, umocowana między dwoma łańcuszkami. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Bransoletka bardzo ładnie układa się wokół ręki.

Bransoletka na nogę złote kuleczki VERONA - YES Bransoletka na nogę złote kuleczki 225,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczonych jest siedem kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka z blaszką VERONA - YES Złota bransoletka z blaszką 373,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Blaszka wygięta w łuk, wewnątrz pusta. Po jej obu stronach, wkomponowane w łańcuszek, cyrkonie barwy kryształowej w prostej oprawie. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany.

Złota bransoletka do zawieszek dł. 17 cm VERONA - YES Złota bransoletka do zawieszek dł. 17 cm 759,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot popcorn: powierzchnia przypomina kuleczki. Przekrój okrągły, środek pusty. Można na nią nawlekać zawieszki typu bead firmy Verona. Zapięcie ozdobne: złota kulka. Otwiera się poprzez przesunięcie w przód lub tył najbardziej wystającej nakładki na kulce. Można również nosić bez zawieszek.

Złota bransoletka splot bismark VERONA - YES Złota bransoletka splot bismark 438,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot typu bismark. Świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoletka ażurowa VERONA - YES Złota bransoletka ażurowa 409,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Bransoletka składa się z ażurowych elementów o kształcie łódki, połączonych zawiasikami. Powierzchnia każdego elementu częściowo pokryta białym złotem (te elementy dodatkowo szlifowane). Elementy od tyłu "wybrane". Bransoletka efektowna, bardzo dobrze układa się wokół ręki.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »