Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (92 produkty w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka złoty tulipan VERONA - YES Bransoletka złoty tulipan 219,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowany centralnie tulipan. Gałązka kwiatka wygięta delikatnie w łuk. Pąk z samego złota, liście wysadzane cyrkoniami.

Bransoletka dwa kółeczka celebrytka VERONA - YES Bransoletka dwa kółeczka celebrytka 159,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek, przez dwa otwory, nawleczone jest większe kółeczko, które można przesuwać po łańcuszku. Drugie, mniejsze, przymocowane na stałe do łańcuszka ogniwem. Oba kółka pełne, płaskie, o gładkiej, polerowanej powierzchni. Biżuteria celebrytka.

Bransoletka złota podwójna VERONA - YES Bransoletka złota podwójna 452,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Składa się z dwóch bransoletek połączonych końcami. Jedna, sztywna, niepełne koło, ze złotej rurki. Druga, o splocie ankier, szlifowana, z wkomponowanym centralnie sercem. Zapięcie bransoletki zakończone sercem. Serca polerowane, błyszczące. Bardzo ładnie prezentuje sie wokół ręki.

Złota bransoletka z różowym motylkiem VERONA - YES Złota bransoletka z różowym motylkiem 263,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Łańcuszek o splocie ankier. W łańcuszek wkomponowana złota blaszka o gładkiej, polerowanej powierzchni. Blaszka delikatnie wygięta w łuk. Przy blaszce przymocowana zawieszka-motylek, ozdobiony z jednej strony różową emalią jubilerską.

Bransoletka 3 ogniwa VERONA - YES Bransoletka 3 ogniwa 267,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek ankier, szlifowany, wkomponowane 3 ogniwa wysadzane cyrkoniami. Ogniwa płaskie, rozmieszczone w równych odległościach.

Bransoletka skrzydła Anioła VERONA - YES Bransoletka skrzydła Anioła 154,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka skrzydła. Zawieszka o płaskiej powierzchni, wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Wzór modowy.

Złota bransoletka z krzyżykiem celebrytki VERONA - YES Złota bransoletka z krzyżykiem celebrytki 285,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek o splocie ankier (owalne, szlifowane kanciasto ogniwa) z wkomponowanym krzyżykiem. Krzyżyk gładki, polerowany. Biżuteria modowa, nowoczesny design.

Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord 757,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana. Splot typu kord. Bransoletka efektowna. Świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoletka podwójna VERONA - YES Złota bransoletka podwójna 359,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Wzór to dwa połączone ze sobą łańcuszki o splocie ankier, szlifowane. W łańcuszki wkomponowane złote ozdoby o kształcie łezki oraz okrągłe. Powierzchnia ozdób polerowana, błyszcząca, o lekko wypukłej powierzchni.

Bransoletka czarno-kryształowe kwiatki VERONA - YES Bransoletka czarno-kryształowe kwiatki 268,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane 3 kwiatki ozdobione z obu stron cyrkoniami. Z jednej strony kwiatka cyrkonie kryształowe, z drugiej czarne. Celebrytka.

Złota bransoletka z nieskończonością VERONA - YES Złota bransoletka z nieskończonością 219,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór to cztery elementy o kształcie znaku nieskończoności połączone łańcuszkiem o splocie ankier (owalne ogniwa połączone naprzemiennie). Znaki nieskończoności dmuchane, w odległości ok. 2,7 cm od siebie. Bransoletka delikatna. Bardzo modny wzór.

Złota bransoletka 3 róże VERONA - YES Złota bransoletka 3 róże 162,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane 3 róże. Róże ażurowe, płaskie, o polerowanej powierzchni, z obu stron takie same. Bransoletka w stylu celebrytka.

Złota bransoletka 2 złote kółka VERONA - YES Złota bransoletka 2 złote kółka 135,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek ankier o szlifowanych ogniwach, wkomponowane dwa kółka. Kółka splatają się. Powierzchnia kółek gładka, polerowana. Wzór modowy.

Złota bransoletka ze złotą tulejką celebrytka VERONA - YES Złota bransoletka ze złotą tulejką celebrytka 143,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa), centralnie, wkomponowana złota tulejka. Tulejka nie przesuwa się po łańcuszku. Powierzchnia tulejki gładka, polerowana. Wzór modowy, "celebrytka".
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »