Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (77 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka z blaszkami VERONA - YES Złota bransoletka z blaszkami 179,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier. Do łańcuszka przymocowane są trzy blaszki o kształcie łódki. W łańcuszek są również wkomponowane dwie blaszki o kształcie łódki i różnej wielkości. Blaszki płaskie, gładkie, błyszczące, z obu stron takie same. Na jednej z blaszek logo Verona i próba złota.

Złota bransoletka V celebrytka VERONA - YES Złota bransoletka V celebrytka 139,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana literka "V" lub niepełny trójkąt. Powierzchnia "V"-ki gładka, polerowana, z obu stron taka sama. Nowoczesny design.

Złota bransoletka różne ogniwa VERONA - YES Złota bransoletka różne ogniwa 914,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Składa się z różnych ogniw. Część ogniw dmuchana. Część o gładkiej powierzchni, część o powierzchni szlifowanej. Bransoletka efektowna, świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoletka złote serce Amelia celebrytka VERONA - YES Złota bransoletka złote serce Amelia celebrytka 163,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Złote serduszko nawleczone na łańcuszek i trwale przymocowane: nie przesuwa się po łańcuszku. Serce gładkie, polerowane, błyszczące. Tył wybrany. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Kolekcja Amelia Verona. Biżuteria tzw. "celebrytka".

Złota bransoletka z cyrkoniami VERONA - YES Złota bransoletka z cyrkoniami 814,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Prostokątne ogniwa, wysadzane cyrkoniami, połączone złotymi bagietkami. Cyrkonie barwy kryształowej, błyszczące. Powierzchnia bagietek gładka, błyszcząca, tył wybrany. Prosta, elegancka forma.

Złota bransoletka fantazyjna VERONA - YES Złota bransoletka fantazyjna 95,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Splot fantazyjny, koronkowy, szlifowany. Bransoletka delikatna. Ładnie układa się wokół ręki. Bardzo dobrze prezentuje się noszona samodzielnie lub razem z innymi bransoletkami.

Bransoletka perły Biwa i złota kulka VERONA - YES Bransoletka perły Biwa i złota kulka 665,00 zł

Bransoletka wykonana z naturalnych pereł Biwa i złota próby 585. Perły hodowlane, słodkowodne o barwie białoperłowej z charakterystycznym połyskiem. Kształt okrągły. Powierzchnia delikatnie niejednolita, charakterystyczna dla naturalnego wyrobu. Zapięcie ozdobne w formie złotej kulki. Klasyka i elegancja.

Złota bransoletka perełki i złote kulki VERONA - YES Złota bransoletka perełki i złote kulki 369,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,585 i pereł. Na łańcuszek o splocie ankier nawleczone są kuleczki ze złota i perełki. Kulki nie przesuwają się p łańcuszku. Perełki hodowlane słodkowodne o kształcie kulistym, nieregularnym, charakterystycznym dla naturalnego produktu. Barwa białoperłowa, z połyskiem. Kulki złote gładkie, błyszczące.

Elegancka złota bransoletka VERONA - YES Elegancka złota bransoletka 733,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór segmentowy: świetnie układa się wokół ręki. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Elementy wewnątrz puste. Biżuteria efektowna.

Złota bransoletka z motylem VERONA - YES Złota bransoletka z motylem 267,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier: owalne ogniwa. Do łańcuszka przymocowany złoty motyl o przestrzennej formie: skrzydełka lekko uniesione. Powierzchnia gładka, błyszcząca. Bransoletka delikatna, tzw. celebrytka.

Złota bransoletka blaszka i 2 serca VERONA - YES Złota bransoletka blaszka i 2 serca 399,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama, z wyciętym serduszkiem. W odległości 2 cm od blaszki, do łańcuszka przymocowana zawieszka: złote serduszko. Serduszko płaskie, gładkie, błyszczące, z obu stron takie samo.

Złota bransoletka ażurowa VERONA - YES Złota bransoletka ażurowa 439,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Bransoletka składa się z ażurowych elementów o kształcie łódki, połączonych zawiasikami. Powierzchnia każdego elementu częściowo pokryta białym złotem (te elementy dodatkowo szlifowane). Elementy od tyłu "wybrane". Bransoletka efektowna, bardzo dobrze układa się wokół ręki.

Złota bransoletka z zawieszkami VERONA - YES Złota bransoletka z zawieszkami 234,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Do łańcuszka o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa) przymocowane są 3 zawieszki: kluczyk, serduszko i podkowa. Zawieszki przymocowane trwale-nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia wisiorków ozdobiona cyrkoniami. Bransoletka delikatna, pełna wdzięku. Śliczna na prezent.

Złota bransoletka z kółkiem Celebrytki VERONA - YES Złota bransoletka z kółkiem Celebrytki 162,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. W cienki łańcuszek o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa) wkomponowane kółko, krążek o powierzchni ozdobionej cyrkoniami. Kółeczko płaskie, pięknie lśnią cyrkonie. Wzór modowy, bransoletka gwiazd, celebrytka.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »