Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (216 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki kółka z cyrkoniami bigiel angielski VERONA - YES Złote kolczyki kółka z cyrkoniami bigiel angielski 369,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Kółeczko, bogato ozdobione cyrkoniami, przymocowane do bigla typu angielskiego. Cyrkonie barwy kryształowej. Nowość Verona.

Kolczyki złote kulki na łańcuszku VERONA - YES Kolczyki złote kulki na łańcuszku 159,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Kolczyki to dwie złote kuleczki nawleczone na łańcuszek o splocie ankier. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Łańcuszek przymocowany jest do złotego krążka, który stanowi wykończenie sztyftu. Kolczyki długie, wiszące. Ładnie pasują do naszyjnika i bransoletki z kuleczkami.

Kolczyki złote z cyrkoniami na sztyft VERONA - YES Kolczyki złote z cyrkoniami na sztyft 159,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór ażurowy, powierzchnia wygięta w łuk (część koła). Front całkowicie ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej. Biżuteria delikatna.

Złote kolczyki pastylki z diamentowanym środkiem VERONA - YES Złote kolczyki pastylki z diamentowanym środkiem 329,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585. Kształt okrągłej pastylki. Centralnie wycięte kółko, wewnątrz powierzchnia wklęsła, diamentowana, z białego złota, bardzo błyszcząca. Kolczyki pięknie się mienią. Sztyft przymocowany centralnie, z tyłu wzoru. Nowoczesny design.

Kolczyki złote kwadraciki kolekcja Amelia VERONA - YES Kolczyki złote kwadraciki kolekcja Amelia 139,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Kształt kwadratowy. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Od tyłu wzór wybrany, sztyft przymocowany po środku jednego z boków. Kolekcja Amelia Verona.

Kolczyki złote pastylki VERONA - YES Kolczyki złote pastylki 397,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585. Kolczyk o kształcie pastylki. Powierzchnia frontu delikatnie fasetowana; dwa boki pokryte białym złotem, szlifowane. Wnętrze puste. Pastylka przymocowana (centralnie) do sztyftu. Kolczyki okazałe, ładnie się mienią.

Złote kolczyki z brylantami VERONA - YES Złote kolczyki z brylantami 619,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585 i diamentów. Diamenty oprawione w prostej oprawie, umieszczonej w czterech tzw. "pazurkach". Oprawa brylantów z białego złota. Sztyft i zatyczka z żółtego złota. Diamenty o szlifie brylantowym okrągłym, czystości I2, barwie H. Łączna masa kamieni 0,06 ct. Diamenty z certyfikatem. Prosty, elegancki wzór.

Złote kolczyki szafirowe kwiatuszki VERONA - YES Złote kolczyki szafirowe kwiatuszki 242,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Wzór kwiatka: każdy płatek z ciemnoszafirowej cyrkonii oprawionej dookoła w złocie. Środek to złota kuleczka. Śliczny wzór, pełen wdzięku.

Kolczyki złote brokatowe VERONA - YES Kolczyki złote brokatowe 323,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór przestrzenny, o kształcie wrzeciona: trzy złote "taśmy" lekko skręcone, jedna ozdobiona białym złotem o strukturze brokatu, pięknie się mieni. Pozostałe "taśmy" o gładkiej, polerowanej powierzchni barwy żółtego złota, błyszczące. Wzór przymocowany, ruchomo, do bigla angielskiego.

Kolczyki cyrkoniowo złote kulki VERONA - YES Kolczyki cyrkoniowo złote kulki 352,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Wzór to okragła cyrkonia umieszczona wewnątrz złotej, ażurowej półkulki. Ażur prosty, w formie różnej wielkości otworków, przez które prześwituje cyrkonia. Powierzchnia ażuru delikatnie szlifowana. Kolczyki to cyrkoniowo-złote kulki przymocowane do sztyftu. Ciekawy, nowy wzór.

Kolczyki złote kwiatuszki VERONA - YES Kolczyki złote kwiatuszki 95,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór to kwiatuszek wytłoczony i wygrawerowany w złocie. Płatki delikatnie wypukłe. Od tyłu wklęsłe. Sztyft przymocowany centralnie z tyłu kwiatka. Powierzchnia kwiatka błyszcząca. Śliczne kwiatki dla dziewczynki.

Złote kolczyki kwiatek koniczynka z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki kwiatek koniczynka z cyrkoniami 179,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kwiatek, czterolistna koniczynka, gwiazdka. Powierzchnia płaska, ażurowa, ozdobiona cyrkoniami. Cyrkonie bezbarwne, kryształowe. Sztyft przymocowany od tyłu, centralnie. Śliczny wzór. Kolczyki pełne wdzięku.

Kolczyki złote angielskie zapięcie VERONA - YES Kolczyki złote angielskie zapięcie 212,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to część koła przymocowana do bigla angielskiego. Front szlifowany ozdobnie w romby. Powierzchnia pomiędzy szlifem satynowana. Część wzoru pokryta białym złotem. Kolczyki efektowne, nowoczesny design.

Złote kolczyki część koła VERONA - YES Złote kolczyki część koła 286,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór o kształcie części koła: szeroki, o powierzchni o rysunku trzech obręczy. Środkowa część szlifowana, ozdobiona białym złotem. Dwie boczne gładkie, polerowane, z żółtego złota. Od tyłu wzór wklęsły. Sztyft przymocowany do jednego z końców. Kolczyki okazałe.
« poprzednia | 1 | ... | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | następna »