Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (208 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Kolczyki Mistic Topaz VERONA - YES Kolczyki Mistic Topaz 399,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień owalny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Od góry topaz ozdobiony diademem z trzech diamentów. Mocowanie sztyftem.

Kolczyki motylki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki motylki z cyrkoniami 226,00 zł

Kolczyki wykonane ze zlota próby 585 i cyrkonii. Wzór to motylek. Jedno skrzydełko ażurowe, drugie ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej. Motyl przymocowany do sztyftu. Motylki dla dziewczynki.

Kolczyki nausznice samo złoto VERONA - YES Kolczyki nausznice samo złoto 189,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór fantazyjny. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Wzór przymocowany do bigla otwartego, od tyłu lekko wybrany. Kolczyki bardzo ładnie prezentują się położone na uchu. Nowoczesny design.

Kolczyki nausznice z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki nausznice z cyrkoniami 187,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór wygięty w łuk przypomina gałązkę. Każdy z listków ozdobiony dwiema cyrkoniami barwy kryształowej. Bigiel otwarty. Kolczyk ładnie układa się na uchu.

Kolczyki niebieskie brylanty białe złoto VERONA - YES Kolczyki niebieskie brylanty białe złoto 846,00 zł

Kolczyki wykonane z białego złota próby 0,585 i diamentów. Diamenty o niezwykłej barwie: niebieskie. Wzór kolczyka o kształcie rozetki: centralnie umieszczony jeden brylancik, otoczony sześcioma innymi. Szlif diamentów Brylantowy Okrągły. Czystość I1-I2, barwa: Niebieska Poprawiana. Masa 14-tu kamieni 0,18 ct. Kolczyki z certyfikatem Verona.

Kolczyki papryczki VERONA - YES Kolczyki papryczki 58,00 zł

Kolczyki wykonane ze srebra rodowanego próby 925 i emalii jubilerskiej. Srebrna papryczka pokryta jest czerwoną emalią i przymocowana do srebrnego kółeczka zamykanego na zatrzask. Powierzchnia gładka, polerowana.

Kolczyki patyczki przekręcone VERONA - YES Kolczyki patyczki przekręcone 299,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to złoty patyczek o przekroju prostokątnym, lekko skręcony wokół swojej osi. Wnętrze puste. Powierzchnia polerowana, błyszcząca. Wzór przymocowany do bigla typu angielskiego.

Kolczyki perły Biwa VERONA - YES Kolczyki perły Biwa 286,00 zł

Kolczyki wykonane z naturalnych pereł i złota próby 0,585. Perły hodowlane słodkowodne Biwa. Kształt okrągły, jakość dobra. Autentyczność potwierdzona certyfikatem Verona. Barwa białoperłowa, z połyskiem. Klasyka i elegancja.

Kolczyki piramidki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki piramidki z cyrkoniami 219,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to piramidka o podstawie trójkąta. Trzy, trójkątne ściany boczne wysadzane cyrkoniami. Dwie ścianki to kryształowe cyrkonie, jedna z czarnymi cyrkoniami. Tył wybrany. Sztyft przymocowany centralnie. Nowoczesny wzór.

Kolczyki przewlekane pałeczki VERONA - YES Kolczyki przewlekane pałeczki 176,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Kolczyk to łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Jeden koniec to sztyft do przewlekania przez ucho, drugi to złota pałeczka o przekroju trójkątnym. Pałeczka o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Kolczyk długi, efektowny.

Kolczyki przewlekane patyczki VERONA - YES Kolczyki przewlekane patyczki 169,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Kolczyk składa się z dwóch elementów: bagietki oraz wygiętego w łuk patyczka. Elementy połączone są łańcuszkiem. Łańcuszek powinien tkwić w uchu, bagietka od frontu ucha, patyczek zwisać za uchem. Kolczyki ciekawe.

Kolczyki przewlekane przez ucho spirala VERONA - YES Kolczyki przewlekane przez ucho spirala 169,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to dwie skręcone, złote rurki, połączone ze sobą łańcuszkiem. Po założeniu kolczyka, łańcuszek pozostaje w uchu, a dwie spirale wiszą po obu stronach ucha. Wzór ciekawy i bardzo dekoracyjny.

Kolczyki rozetki czarne cyrkonie VERONA - YES Kolczyki rozetki czarne cyrkonie 155,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i czarnych cyrkonii. Wzór to rozetka z sześcioma, czarnymi cyrkoniami. Powierzchnia płaska. Pazurki mocujące cyrkonie oksydowane, komponują się z czarnymi cyrkoniami. Ponadczasowy wzór.

Kolczyki różnobarwne szafiry VERONA - YES Kolczyki różnobarwne szafiry 1 669,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585, diamentów i szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Wzór ażurowy, delikatnie wygięty w łuk. Szafiry różnobarwne oprawione w oksydowanym złocie. Oprawa diamentów w białym złocie. Zapięcie typu angielskiego.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 | następna »