Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (220 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Długie złote kolczyki z kółeczkami VERONA - YES Długie złote kolczyki z kółeczkami 285,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Do złotej kuleczki przymocowany jest łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są trzy pełne kółka. Najniżej przymocowane największe. Pozostałe dwa mniejsze. Kółka płaskie, gładkie, polerowane, błyszczące. Kolczyk mocowany sztyftem. Kolczyki długie, efektowne.

Kolczyki ażurowe kwiatki VERONA - YES Kolczyki ażurowe kwiatki 159,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to ażurowy kwiatek. Każdy płatek o kształcie serca. Kwiatek płaski, przymocowany do sztyftu.

Kolczyki ażurowe listki samo złoto VERONA - YES Kolczyki ażurowe listki samo złoto 139,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to ażurowy listek przymocowany do bigla otwartego. Listek płaski, gładki, błyszczący, z obu stron taki sam. Połączenie listka z biglem ruchome: listek drży przy każdym ruchu.

Kolczyki ażurowe samo złoto VERONA - YES Kolczyki ażurowe samo złoto 114,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór ażurowy. Powierzchnia lekko wypukła, polerowana, gładka, błyszcząca. Sztyft przymocowany centralnie, z tyłu wzoru. Nowoczesne wzornictwo.

Kolczyki białe kwiatki rumianki VERONA - YES Kolczyki białe kwiatki rumianki 162,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i emalii jubilerskiej. Wzór to kwiatek. Płatki ozdobione białą emalią jubilerska, środek żółtą. Kwiatek o płaskiej powierzchni, przymocowany centralnie do sztyftu. Kolczyki pełne wdzięku.

Kolczyki cyrkoniowo złote kulki VERONA - YES Kolczyki cyrkoniowo złote kulki 352,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Wzór to okragła cyrkonia umieszczona wewnątrz złotej, ażurowej półkulki. Ażur prosty, w formie różnej wielkości otworków, przez które prześwituje cyrkonia. Powierzchnia ażuru delikatnie szlifowana. Kolczyki to cyrkoniowo-złote kulki przymocowane do sztyftu. Ciekawy, nowy wzór.

Kolczyki daszek z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki daszek z cyrkoniami 169,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Kształt przypomina daszek wysadzany cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Wzór od wewnątrz wklęsły. Sztyft przymocowany a-centralnie. Kolczyki bardzo ładnie prezentują się w uchu.

Kolczyki dla dziewczynki szafirowy kwiatek VERONA - YES Kolczyki dla dziewczynki szafirowy kwiatek 188,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to część koła ozdobiona cyrkoniami, przymocowana do bigla angielskiego. Front to rządek bezbarwnych cyrkonii. W górnej części kwiatek wysadzany szafirowymi cyrkoniami. Zapięcie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Kolczyki pełne wdzięku, dla dziewczynki.

Kolczyki długie łezki VERONA - YES Kolczyki długie łezki 286,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Kolczyki to długa, wyciągnięta w kształt eski, łezka. Dolna część rozszerzona, wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Na przeciwległym końcu, od tyłu, sztyft. Część z cyrkoniami od tyły lekko wybrana. Powierzchnia złota gładka, polerowana, błyszcząca. Kolczyki efektowne.

Kolczyki duże ażurowe łezki VERONA - YES Kolczyki duże ażurowe łezki 286,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Kształt to duża, ażurowa łezka. Dolna część ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Górna, wąska przymocowana do sztyftu. Tył lekko wybrany. Nowoczesny design.

Kolczyki dwa kółeczka VERONA - YES Kolczyki dwa kółeczka 239,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to dwa przeplecione kółka. Jedno złote, drugie wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Mocowanie do ucha sztyftem. Świetny, ponadczasowy wzór. Na wszelkie okazje.

Kolczyki dwie złote pałeczki VERONA - YES Kolczyki dwie złote pałeczki 329,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór to dwie pałeczki: jedna przed, druga za uchem. Pałeczki o przekroju prostokątnym, delikatnie wygięte w przeciwne strony. Powierzchnia pałeczek gładka, polerowana, błyszcząca. Przed uchem pałeczka krótsza. Ta za uchem przymocowana jest do zatyczki (tzw. baranka). Nowoczesny, oryginalny wzór.

Kolczyki gałązki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki gałązki z cyrkoniami 253,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to gałązka z trzema listkami. Jeden, środkowy, z samego złota. Pozostałe ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej. Mocowanie do ucha sztyftem, przymocowanym do początku gałązki. Biżuteria na wszelkie okazje.

Kolczyki iksy z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki iksy z cyrkoniami 149,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to iksy - x. Iksy utworzone z dwóch pałeczek: jedna z samego złota, druga wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Cyrkonie oprawione w białym złocie. Pałeczki nierównej grubości: jeden z końców szerszy.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »