Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (202 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Długie złote kolczyki z kółeczkami VERONA - YES Długie złote kolczyki z kółeczkami 285,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Do złotej kuleczki przymocowany jest łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są trzy pełne kółka. Najniżej przymocowane największe. Pozostałe dwa mniejsze. Kółka płaskie, gładkie, polerowane, błyszczące. Kolczyk mocowany sztyftem. Kolczyki długie, efektowne.

Kolczyki Aniołki dla dziewczynki VERONA - YES Kolczyki Aniołki dla dziewczynki 177,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór ażurowy, przypomina Aniołka. Skrzydełka ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej. Postać utworzona z dwóch serc. Wzór przymocowany do bigla angielskiego. Aniołki dla dziewczynki.

Kolczyki białe kwiatki rumianki VERONA - YES Kolczyki białe kwiatki rumianki 162,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i emalii jubilerskiej. Wzór to kwiatek. Płatki ozdobione białą emalią jubilerska, środek żółtą. Kwiatek o płaskiej powierzchni, przymocowany centralnie do sztyftu. Kolczyki pełne wdzięku.

Kolczyki cyrkonie na sztyfcie VERONA - YES Kolczyki cyrkonie na sztyfcie 119,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Cyrkonia okrągła, szlifowana, barwy kryształowej, oprawiona w sześciu tzw. pazurkach. Pazurki tworzą stożek, który zakończony jest sztyftem. Cyrkonia pięknie się mieni.

Kolczyki cyrkoniowo złote kulki VERONA - YES Kolczyki cyrkoniowo złote kulki 299,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Wzór to okragła cyrkonia umieszczona wewnątrz złotej, ażurowej półkulki. Ażur prosty, w formie różnej wielkości otworków, przez które prześwituje cyrkonia. Powierzchnia ażuru delikatnie szlifowana. Kolczyki to cyrkoniowo-złote kulki przymocowane do sztyftu. Ciekawy, nowy wzór.

Kolczyki daszek z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki daszek z cyrkoniami 169,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Kształt przypomina daszek wysadzany cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Wzór od wewnątrz wklęsły. Sztyft przymocowany a-centralnie. Kolczyki bardzo ładnie prezentują się w uchu.

Kolczyki dla dziewczynki szafirowy kwiatek VERONA - YES Kolczyki dla dziewczynki szafirowy kwiatek 206,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to część koła ozdobiona cyrkoniami, przymocowana do bigla angielskiego. Front to rządek bezbarwnych cyrkonii. W górnej części kwiatek wysadzany szafirowymi cyrkoniami. Zapięcie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Kolczyki pełne wdzięku, dla dziewczynki.

Kolczyki długie łezki VERONA - YES Kolczyki długie łezki 286,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Kolczyki to długa, wyciągnięta w kształt eski, łezka. Dolna część rozszerzona, wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Na przeciwległym końcu, od tyłu, sztyft. Część z cyrkoniami od tyły lekko wybrana. Powierzchnia złota gładka, polerowana, błyszcząca. Kolczyki efektowne.

Kolczyki duże elipsy VERONA - YES Kolczyki duże elipsy 453,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to duża elipsa, ozdobiona od wewnątrz trzema cyrkoniami. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca. Elipsa zawieszona na kółeczku, które stanowi zakończenie sztyftu. Kolczyki efektowne.

Kolczyki dwa kółeczka VERONA - YES Kolczyki dwa kółeczka 209,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to dwa przeplecione kółeczka. Jedno ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej, drugie z samego złota. Wzór przymocowany do sztyftu.

Kolczyki dwa kółeczka VERONA - YES Kolczyki dwa kółeczka 249,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to dwa przeplecione kółka. Jedno złote, drugie wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Mocowanie do ucha sztyftem. Świetny, ponadczasowy wzór. Na wszelkie okazje.

Kolczyki dwie złote pałeczki VERONA - YES Kolczyki dwie złote pałeczki 329,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór to dwie pałeczki: jedna przed, druga za uchem. Pałeczki o przekroju prostokątnym, delikatnie wygięte w przeciwne strony. Powierzchnia pałeczek gładka, polerowana, błyszcząca. Przed uchem pałeczka krótsza. Ta za uchem przymocowana jest do zatyczki (tzw. baranka). Nowoczesny, oryginalny wzór.

Kolczyki karmazycja diamenty i szafiry VERONA - YES Kolczyki karmazycja diamenty i szafiry 707,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585 diamentów i szafirów. Wzór karmazycja: centralnie umieszczony owalny szafir o wymiarach 4x3 mm, otoczony 12 diamencikami. Barwa kamieni ciemnoszafirowa. Front kolczyka o wymiarach 6x5 mm, wysokość wzoru 5 mm. Mocowanie do ucha sztyftem. Oprawa diamencików wykończona białym złotem. Piękny wzór.

Kolczyki kotki z niebieskimi oczami VERONA - YES Kolczyki kotki z niebieskimi oczami 167,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to siedzący, mały kotek. Oczka oraz kuleczka w łapkach z cyrkonii o barwie niebieskiej. Figurka kotka płaska, przymocowana do sztyftu. Uroczy prezent dla dziewczynki.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 | następna »