Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Srebrny komplet z naturalnymi rubinami  (model IKKQ140, IWKQ140, nr kat.: 3184)


Szanowni Państwo, w dniach od 20 do 29 lipca nie będziemy mieli możliwości realizacji zamówień ani udzielania odpowiedzi na pocztę e-mail. Biżuteria zamówiona w tym okresie zostanie niezwłocznie wysłana w poniedziałek 30 lipca.

Bardzo przepraszamy za niedogodności,
Zespół LEGANCE.pl
Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze srebra rodowanego próby 0,925 i naturalnych rubinów. Kamienie owalne, o szlifowanej powierzchni, w kolorze ciemnym, różowo- fioletowym, z nierównomiernymi, delikatnymi przebarwieniami. Prosta oprawa podkreśla piękno kamieni. Autentyczność rubinów potwierdzona certyfikatem VERONA.
Szczegóły produktu:
Masa: 3,15 g;
Materiał: srebro rodowane
Rubiny w kolczykach o wymiarach 7 x 5 mm. Wysokość kamienia razem z oprawą 5 mm. Kolczyki mocowane do ucha sztyftem, umieszczonym centralnie. Rubin w zawieszce większy, o wymiarach 9 x 7 mm. Wysokość kamienia z oprawą 5,4 mm. Długość zawieszki z uchwytem do łańcuszka 1,7 cm. Masa rubinów w kolczykach 1,6 ct. Masa rubinu w zawieszce 1,9 ct. Barwa kamieni indywidualna dla każdego egzemplarza. masa kolczyków 1,7 g; masa zawieszki 1,45 g

Zobacz również