Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (110 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty łańcuszek z cyrkonią VERONA - YES Złoty łańcuszek z cyrkonią 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest zawieszka: cyrkonia w szerokiej, złotej oprawie. Cyrkonia szlifowana, barwy kryształowej, ładnie się błyszczy. Zawieszkę można przesuwać po łańcuszku. Naszyjnik pięknie prezentuje się na dekolcie.

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 253,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca 562,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama, z wyciętym serduszkiem. W odległości 3 cm od blaszki, do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: złote serduszko. Serduszko płaskie, gładkie, błyszczące, z obu stron takie samo.

Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia 533,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, ozdobiona małą cyrkonią, przesuwa się po łańcuszku. Do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: cyrkonia barwy kryształowej. Cyrkonia trwale przymocowana do łańcuszka.

Złoty naszyjnik z trójkątem VERONA - YES Złoty naszyjnik z trójkątem 693,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka o kształcie trójkąta. Trójkąt płaski, o powierzchni wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Naszyjnik ładnie połyskuje. Wzór modowy.

Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Powierzchnia kulki wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Kulka przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik błyszczący, ładnie prezentuje się na dekolcie.

Złoty łańcuszek z jedną cyrkonią VERONA - YES Złoty łańcuszek z jedną cyrkonią 309,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota pr. 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) nawleczona jest zawieszka: okrągła cyrkonia oprawiona w sześć tzw. pazurków. Cyrkonia ładnie się błyszczy, a pazurki dodają jej uroku. Naszyjnik delikatny, subtelny.

Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka VERONA - YES Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka 199,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Zawieszka to czterolistna koniczynka. Jeden z płatków listka ozdobiony cyrkoniami, pozostałe gładkie, polerowane. Każdy płatek delikatnie przekręcony względem sąsiednich: wzór przestrzenny. Naszyjnik pełen wdzięku. Koniczynka na szczęście.

Złoty naszyjnik z blaszką i kulką Lea VERONA - YES Złoty naszyjnik z blaszką i kulką Lea 286,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Łańcuszek z dwoma zawieszkami. Jedna to prostokątna blaszka, płaska, gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama. Blaszka nawleczona na łańcuszek: przesuwa się po nim. Druga to złota kulka. Kulka przymocowana asymetrycznie do łańcuszka, nie przesuwa się. Kolekcja Lea.

Naszyjnik cyrkoniowa rozetka na łańcuszku VERONA - YES Naszyjnik cyrkoniowa rozetka na łańcuszku 416,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest zawieszka o kształcie rozetki: centralnie umieszczona cyrkonia, otoczona mniejszymi. Wszystkie cyrkonie barwy kryształowej. Oprawa cyrkonii tworzy złoty koszyczek. Rozetkę można przesuwać po łańcuszku. Piękny, delikatny naszyjnik.

Złoty naszyjnik serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik serduszko 168,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Serduszko dmuchane, o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej. Łańcuszek o splocie singapur (skręcany), szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu ładnie połyskuje. Naszyjnik delikatny, subtelny. Świetna propozycja na prezent.

Złoty łańcuszek ze złotym motylem VERONA - YES Złoty łańcuszek ze złotym motylem 295,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek przewleczony przez dwa otwory w skrzydełkach motyla. Motyl płaski, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczący, z obu stron taki sam. Łańcuszek o splocie ankier: owalne, szlifowane ogniwa. Naszyjnik delikatny. Wzór modowy, tzw."celebrytka".

Złoty łańcuszek z kuleczkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kuleczkami 322,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i korala. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczone są kuleczki ze złota i korala. Złote kuleczki można przesuwać po łańcuszku. Wewnątrz zawierają silikon, dzięki któremu można je przesunąć do dowolnego miejsca na łańcuszku i tam pozostaną. Pomiędzy nimi znajdują się kulki z korala.

Złoty łańcuszek z sercem cyrkonie VERONA - YES Złoty łańcuszek z sercem cyrkonie 267,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier: owalne, szlifowane ogniwa, błyszczący. Serce-kontur fantazyjne, ozdobione kryształowymi cyrkoniami. Naszyjnik delikatny. Propozycja na piękny prezent.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »