Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (112 produkty w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty łańcuszek perełki i złote kulki VERONA - YES Złoty łańcuszek perełki i złote kulki 476,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i pereł. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są kuleczki ze złota i perełki. Złote kuleczki można przesuwać po łańcuszku. Wewnątrz zawierają silikon, dzięki któremu można je przesunąć do dowolnego miejsca na łańcuszku i tam pozostaną. Pomiędzy nimi perełki, które też przesuwają się.

Naszyjnik złota fala VERONA - YES Naszyjnik złota fala 286,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana złota fala. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. tył wybrany. Naszyjnik bardzo ładnie układa się na dekolcie.

Złoty naszyjnik z cyrkoniami VERONA - YES Złoty naszyjnik z cyrkoniami 244,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka. Zawieszka to dwie bagietki wygięte w łuk, przesunięte względem siebie. Bagietki częściowo wysadzane cyrkoniami. Naszyjnik delikatny, bardzo ładnie układa się na dekolcie.

Złoty naszyjnik szafiry i diament VERONA - YES Złoty naszyjnik szafiry i diament 563,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585, szafirów i diamentu. Zawieszka karmazycja: centralnie umieszczony diament otoczony sześcioma szafirami. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona YES Biżuteria Sp. z o.o. Łańcuszek singapur, splot fantazyjny, "miękko" układający się. Naszyjnik o szlachetnym wyglądzie.

Łańcuszek 5 x złota nieskończoność VERONA - YES Łańcuszek 5 x złota nieskończoność 339,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wkomponowanych jest 5 znaków nieskończoności. Znaki rozmieszczone w odległościach 3 lub 3,5 cm od siebie. Centralny znak większy od pozostałych. Przy jednym z końców złota blaszka o kształcie łódki. Naszyjnik delikatny. Biżuteria gwiazd.

Złoty łańcuszek i złote serduszko VERONA - YES Złoty łańcuszek i złote serduszko 215,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa), szlifowany. Serduszko-kontur, płaskie, polerowane. Naszyjnik subtelny. Nowoczesna forma.

Złoty naszyjnik ażurowe serce VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serce 369,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Zawieszka w kształcie serca, dwustronna, o powierzchni ażurowej, szlifowanej, błyszczącej. Serce wewnątrz puste. Łańcuszek o splocie singapur, skręcany, szlifowany, błyszczący. Naszyjnik efektowny. Propozycja na prezent.

Złoty łańcuszek z cyrkonią VERONA - YES Złoty łańcuszek z cyrkonią 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest zawieszka: cyrkonia w szerokiej, złotej oprawie. Cyrkonia szlifowana, barwy kryształowej, ładnie się błyszczy. Zawieszkę można przesuwać po łańcuszku. Naszyjnik pięknie prezentuje się na dekolcie.

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 253,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca 562,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama, z wyciętym serduszkiem. W odległości 3 cm od blaszki, do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: złote serduszko. Serduszko płaskie, gładkie, błyszczące, z obu stron takie samo.

Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia 533,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, ozdobiona małą cyrkonią, przesuwa się po łańcuszku. Do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: cyrkonia barwy kryształowej. Cyrkonia trwale przymocowana do łańcuszka.

Złoty naszyjnik z trójkątem VERONA - YES Złoty naszyjnik z trójkątem 693,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka o kształcie trójkąta. Trójkąt płaski, o powierzchni wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Naszyjnik ładnie połyskuje. Wzór modowy.

Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Powierzchnia kulki wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Kulka przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik błyszczący, ładnie prezentuje się na dekolcie.

Złoty łańcuszek z jedną cyrkonią VERONA - YES Złoty łańcuszek z jedną cyrkonią 309,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota pr. 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) nawleczona jest zawieszka: okrągła cyrkonia oprawiona w sześć tzw. pazurków. Cyrkonia ładnie się błyszczy, a pazurki dodają jej uroku. Naszyjnik delikatny, subtelny.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »