Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (115 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik ażurowe serce VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serce 369,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Zawieszka w kształcie serca, dwustronna, o powierzchni ażurowej, szlifowanej, błyszczącej. Serce wewnątrz puste. Łańcuszek o splocie singapur, skręcany, szlifowany, błyszczący. Naszyjnik efektowny. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i 2 serca 562,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama, z wyciętym serduszkiem. W odległości 3 cm od blaszki, do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: złote serduszko. Serduszko płaskie, gładkie, błyszczące, z obu stron takie samo.

Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia VERONA - YES Złoty naszyjnik blaszka i cyrkonia 533,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota blaszka. Blaszka gładka, błyszcząca, ozdobiona małą cyrkonią, przesuwa się po łańcuszku. Do łańcuszka przymocowana druga zawieszka: cyrkonia barwy kryształowej. Cyrkonia trwale przymocowana do łańcuszka.

Złoty naszyjnik z trójkątem VERONA - YES Złoty naszyjnik z trójkątem 693,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka o kształcie trójkąta. Trójkąt płaski, o powierzchni wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Naszyjnik ładnie połyskuje. Wzór modowy.

Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Powierzchnia kulki wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Kulka przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik błyszczący, ładnie prezentuje się na dekolcie.

Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka VERONA - YES Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka 199,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Zawieszka to czterolistna koniczynka. Jeden z płatków listka ozdobiony cyrkoniami, pozostałe gładkie, polerowane. Każdy płatek delikatnie przekręcony względem sąsiednich: wzór przestrzenny. Naszyjnik pełen wdzięku. Koniczynka na szczęście.

Złoty naszyjnik z blaszką i kulką Lea VERONA - YES Złoty naszyjnik z blaszką i kulką Lea 286,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Łańcuszek z dwoma zawieszkami. Jedna to prostokątna blaszka, płaska, gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama. Blaszka nawleczona na łańcuszek: przesuwa się po nim. Druga to złota kulka. Kulka przymocowana asymetrycznie do łańcuszka, nie przesuwa się. Kolekcja Lea.

Naszyjnik cyrkoniowa rozetka na łańcuszku VERONA - YES Naszyjnik cyrkoniowa rozetka na łańcuszku 416,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest zawieszka o kształcie rozetki: centralnie umieszczona cyrkonia, otoczona mniejszymi. Wszystkie cyrkonie barwy kryształowej. Oprawa cyrkonii tworzy złoty koszyczek. Rozetkę można przesuwać po łańcuszku. Piękny, delikatny naszyjnik.

Złoty naszyjnik serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik serduszko 168,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Serduszko dmuchane, o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej. Łańcuszek o splocie singapur (skręcany), szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu ładnie połyskuje. Naszyjnik delikatny, subtelny. Świetna propozycja na prezent.

Złoty łańcuszek ze złotym motylem VERONA - YES Złoty łańcuszek ze złotym motylem 295,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek przewleczony przez dwa otwory w skrzydełkach motyla. Motyl płaski, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczący, z obu stron taki sam. Łańcuszek o splocie ankier: owalne, szlifowane ogniwa. Naszyjnik delikatny. Wzór modowy, tzw."celebrytka".

Złoty łańcuszek z kuleczkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kuleczkami 322,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i korala. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczone są kuleczki ze złota i korala. Złote kuleczki można przesuwać po łańcuszku. Wewnątrz zawierają silikon, dzięki któremu można je przesunąć do dowolnego miejsca na łańcuszku i tam pozostaną. Pomiędzy nimi znajdują się kulki z korala.

Złoty naszyjnik 2 rurki VERONA - YES Złoty naszyjnik 2 rurki 279,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wkomponowane centralnie 2 rurki. Rurki o przekroju kwadratu, przylegają do siebie, lekko przesunięte względem siebie. Jedna z rurek, od frontu ozdobiona białym złotem. Naszyjnik delikatny, nowoczesne wzornictwo.

Złoty łańcuszek singapur pr.0,585 VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur pr.0,585 228,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 1 mm, grubość 0,3 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem VERONA - YES Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem 172,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to małe serduszko o powierzchni wysadzanej cyrkoniami. Powierzchnia płaska. Cyrkonie kryształowe. Łańcuszek singapur, szlifowany, bardzo ładnie połyskuje. Naszyjnik delikatny. Biżuteria na pełen wdzięku prezent.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »