Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (113 produkty w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty łańcuszek z kuleczkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kuleczkami 322,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i korala. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczone są kuleczki ze złota i korala. Złote kuleczki można przesuwać po łańcuszku. Wewnątrz zawierają silikon, dzięki któremu można je przesunąć do dowolnego miejsca na łańcuszku i tam pozostaną. Pomiędzy nimi znajdują się kulki z korala.

Złoty łańcuszek z sercem cyrkonie VERONA - YES Złoty łańcuszek z sercem cyrkonie 267,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier: owalne, szlifowane ogniwa, błyszczący. Serce-kontur fantazyjne, ozdobione kryształowymi cyrkoniami. Naszyjnik delikatny. Propozycja na piękny prezent.

Złoty naszyjnik 2 rurki VERONA - YES Złoty naszyjnik 2 rurki 279,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wkomponowane centralnie 2 rurki. Rurki o przekroju kwadratu, przylegają do siebie, lekko przesunięte względem siebie. Jedna z rurek, od frontu ozdobiona białym złotem. Naszyjnik delikatny, nowoczesne wzornictwo.

Złoty łańcuszek singapur pr.0,585 VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur pr.0,585 228,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 1 mm, grubość 0,3 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem VERONA - YES Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem 172,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to małe serduszko o powierzchni wysadzanej cyrkoniami. Powierzchnia płaska. Cyrkonie kryształowe. Łańcuszek singapur, szlifowany, bardzo ładnie połyskuje. Naszyjnik delikatny. Biżuteria na pełen wdzięku prezent.

Naszyjnik złote serce z cyrkoniami VERONA - YES Naszyjnik złote serce z cyrkoniami 286,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to kontur serca ozdobiony cyrkoniami. Łańcuszek o splocie singapur, skręcany, o szlifowanej powierzchni. Dzięki skręceniu łańcyszek ładnie się mieni. Naszyjnik błyszczący. Piękny na prezent.

Złoty łańcuszek ze złotym serduszkiem VERONA - YES Złoty łańcuszek ze złotym serduszkiem 299,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek singapur, skręcany, szlifowany, błyszczący. Serce z samego złota, o gładkiej, delikatnie wypukłej powierzchni, błyszczące. Od tyłu wybrane. Biżuteria subtelna. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik złote blaszki VERONA - YES Złoty naszyjnik złote blaszki 694,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane złote blaszki o kształcie łódeczek. Blaszki są cztery, ułożone w równych odległościach (5 cm) od siebie. Blaszki o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej, z obu stron takie same. Naszyjnik subtelny, blaszki ładnie połyskują.

Złoty naszyjnik z serduszkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z serduszkiem 363,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. Zawieszka o kształcie serca. Front ozdobnie szlifowany: utworzone paseczki satynowane, co drugi pokryty białym złotem. Tył serduszka jednolity, polerowany, gładki. Wnętrze puste. Łańcuszek o splocie kostka, szlifowany, błyszczący. Naszyjnik delikatny.

Cienki złoty łańcuszek z motylem w kółku VERONA - YES Cienki złoty łańcuszek z motylem w kółku 209,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Na cienki łańcuszek, szlifowany, o splocie ankier nawleczona zawieszka- kółeczko. Kontur kółka ozdobiony cyrkoniami. Wewnątrz umieszczony złoty kontur motyla. Naszyjnik w stylu Minty dot: noś swoje kółko pozytywnej energii.

Złoty łańcuszek ze złotym serduszkiem VERONA - YES Złoty łańcuszek ze złotym serduszkiem 279,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek przewleczony przez dwa otwory w srduszku. Serce płaskie, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczące, z obu stron takie samo. Łańcuszek o splocie ankier: owalne, szlifowane ogniwa. Naszyjnik delikatny. Wzór modowy, tzw.celebrytka.

Złoty naszyjnik 3 kółka 3 kolory brylanty VERONA - YES Złoty naszyjnik 3 kółka 3 kolory brylanty 739,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i diamentów. Wzór to trzy przeplecione kółeczka w trzech kolorach złota: żółtym, białym, różowym. Kółka przewleczone przez złotą pętelkę, wysadzaną diamencikami. 6 diamencików o łącznej masie 0,042 ct. Przez pętelkę przewleczony również łańcuszek o koronkowym splocie. Do diamentów dołączony certyfikat.

Złoty naszyjnik złote serce z różą VERONA - YES Złoty naszyjnik złote serce z różą 857,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Zawieszka o kształcie serca, ażurowa. Ażur z motywem róży. Powierzchnia róży od frontu serca matowa, satynowana; od tyłu gładka, błyszcząca. Serce z obu stron wypukłe, wewnątrz puste. Łańcuszek o splocie spiga, szlifowany, błyszczący, "miękko" układający się. Piękna biżuteria na prezent.

Złoty łańcuszek z kuleczkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kuleczkami 724,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 0,585. Splot ankier, o owalnych, szlifowanych ogniwach. Na łańcuszek nawleczone są kulkowe ozdoby ( 5 ). Każda składa się z 3 kulek. Środkowa, największa z białego złota, o szlifowanej powierzchni. Po obu jej stronach dwie mniejsze z różowego złota, o gładkiej powierzchni. Kulki nie przesuwają się.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »