Biżuteria VERONA - YES

Kategorie
Nowości  (30 produktów)
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka skórzana granatowa VERONA - YES Bransoletka skórzana granatowa 59,00 zł

Bransoletka wykonana ze skóry naturalnej i stali szlachetnej. Wzór pleciony, o przekroju okrągłym. Skóra granatowa. Zapięcie ze stali szlachetnej- tulejka: jeden koniec umieszczony wewnątrz drugiego końca i dociśnięty mocnym magnesem.

Bransoleta stal i kolorowa skóra VERONA - YES Bransoleta stal i kolorowa skóra 79,00 zł

Bransoleta wykonana ze skóry naturalnej i stali szlachetnej. Skóra w kolorach: czarnym, niebieskim, brązowym, matowa, splot gruby w jodełkę. Wykończenie bransolety oraz zapięcie ze stali.

Bransoleta skóra i stal VERONA - YES Bransoleta skóra i stal 79,00 zł

Bransoleta wykonana ze skóry naturalnej i stali szlachetnej. Skóra czarna, matowa, splot gruby w jodełkę. Wykończenie bransolety oraz zapięcie ze stali.

Bransoletka skórzana plecionka VERONA - YES Bransoletka skórzana plecionka 69,00 zł

Bransoletka wykonana z naturalnej skóry i stali szlachetnej. Skóra czarna. Środek skórzanego paska ozdobiony skórzaną plecionką w kolorze niebieskim. Zapięcie ze stali oksydowanej: barwa grafitowa. Zapięcie wsuwane, wzmocnione mocnym magnesem.

Bransoletka męska skórzana VERONA - YES Bransoletka męska skórzana 89,00 zł

Bransoletka wykonana ze skóry naturalnej oraz stali szlachetnej. Skóra czarna, pleciona. Front utworzony z nakładek skórzanych i stalowych, dwukolorowych. Zapięcie stalowe z regulowaną długością.

Naszyjnik z krzyżem steel VERONA - YES Naszyjnik z krzyżem steel 89,00 zł

Naszyjnik składa sie z łańcucha i krzyża, wykonany ze stali szlachetnej. Łańcuch o splocie jodełki, przypomina sznur. Krzyż prosty, masywny, dwukolorowy. Front z jaśniejszej stali. Obwódka oraz tył ze stali ciemniejszej, grafitowej.

Kolczyki niebieska koniczynka VERONA - YES Kolczyki niebieska koniczynka 219,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonia barwy niebieskiej, szlifowana, o kształcie czterolistnej koniczyny. Do cyrkonii, centralnie, przymocowana mniejsza, złota koniczynka. Powierzchnia złotej koniczynki płaska, szlifowana promieniście. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki zielone motylki VERONA - YES Kolczyki zielone motylki 278,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonia zielona, szlifowana, o kształcie motyla. Centralnie przymocowany drugi, mniejszy motylek ze złoa. Powierzchnia złotego motyla płaska, szlifowana promieniscie. Mocowanie sztyftem.

Złote kolczyki czerwone kwiatki VERONA - YES Złote kolczyki czerwone kwiatki 166,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i emalii jubilerskiej. Wzór to kwiatek na złotej łodyżce, przymocowany do bigla typu angielskiego. Płatki lekko wypukłe, pokryte czerwoną emalią. Środek-biały. Kolczyki pełne wdzięku, uroczy wzór dla dziewczynki.

Zawieszka amarantowe serce VERONA - YES Zawieszka amarantowe serce 186,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonia o kształcie serca, szlifowana. Od frontu przymocowane do cyrkoniowego serca mniejsze, złote serduszko o szlifowanej powierzchni. Tył złoty, również o kształcie serca, do którego przymocowany jest uchwyt do przewlekania łańcuszka.

Kolczyki amarantowe serca VERONA - YES Kolczyki amarantowe serca 296,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Do złotego serca przymocowane jest serce z amarantowej cyrkonii, a do niego mniejsze, szlifowane, złote serduszko. Mocowanie do ucha sztyftem.

Bransoletka z cyrkoniami VERONA - YES Bransoletka z cyrkoniami 99,00 zł

Bransoletka wykonana ze srebra rodowanego próby 925 i cyrkonii. Wzór to połączone ze sobą dwa rzędy cyrkonii. Jeden z czarnych, drugi z bezbarwnych cyrkonii. Każda cyrkonia oprawiona w tzw. pazurki. Bransoletka bardzo miękko układa się wokół ręki.

Złota bransoletka koło VERONA - YES Złota bransoletka koło 756,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to złota rurka o kształcie lekko spłaszczonego koła. Otwieranie bransoletki dzięki zawiasowi z mocną sprężyną dociskającą. Po przeciwnej stronie zawiasu obejma ozdobiona trzema rzędami cyrkonii. Wewnątrz obejmy koniec bransolety.

Złoty naszyjnik z węzełkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z węzełkiem 296,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek naszyjnika o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowany węzełek ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej.

Bransoletka złote romby VERONA - YES Bransoletka złote romby 207,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane są trzy, ażurowe romby. Powierzchnia rombów płaska, polerowana.

Kolczyki złote kwadraciki VERONA - YES Kolczyki złote kwadraciki 116,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to dwa kwadraciki. Jeden pełny, drugi w środku wycięty. Mocowanie do ucha sztyftem. Powierzchnia kwadracików płaska, polerowana.

Złote kolczyki romby VERONA - YES Złote kolczyki romby 289,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to ażurowe romby przymocowane do złotej blaszki o kształcie łódki. Mocowanie do ucha sztyftem. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca.

Złoty naszyjnik z kółeczkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z kółeczkiem 217,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane jest ażurowe kółko. Wewnątrz kółka przymocowana cyrkonia barwy kryształowej. W odległości 7,5 cm od kółka przymocowana złota, czterolistna koniczynka.

Kolczyki kółka i kulki VERONA - YES Kolczyki kółka i kulki 79,00 zł

Kolczyki wykonane ze srebra rodowanego próby 925. Do krótkiego łańcuszka, zakończonego dwiema kulkami, przymocowany jest bigiel typu angielskiego. Przez ogniwa łańcuszka przewleczone są cztery koła o powierzchni diamentowanej. Koła ruszają się przy każdym ruchu kolczyka. Powierzchnia kulek ozdobnie szlifowana.

Złoty pierścionek granat i diamenty VERONA - YES Złoty pierścionek granat i diamenty 676,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585, diamentów i granatu. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Kształt granatu kwadratowy, powierzchnia szlifowana, delikatnie wypukła, barwa czerwonego wina. Po obu stronach po jednym diamencie. Front obrączki ozdobiony złotymi wypustkami.

Bransoletka z muszelkami VERONA - YES Bransoletka z muszelkami 113,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Zawieszki to różnej wielkości muszelki o płaskiej powierzchni. Rysunek muszelki po jednej stronie. Druga strona gładka. Na końcach sznurka złote kuleczki i jedna blaszka. Regulacja długości dzięki ruchomym supełkom.

Złota bransoletka na nogę z ptaszkiem VERONA - YES Złota bransoletka na nogę z ptaszkiem 256,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, centralnie, Przymocowany złoty ptaszek. Zawieszka płaska, gładka, polerowana, błyszcząca.

Złota bransoletka na nogę VERONA - YES Złota bransoletka na nogę 437,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowano różne zawieszki: kuleczki, znak nieskończoności, serduszka i kółeczka. Zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku.

Złota bransoletka na nogę kłos VERONA - YES Złota bransoletka na nogę kłos 238,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Splot spiga: gęsty, o przekroju kwadratowym, z każdej strony przypomina kłos, szlifowany. Bransoletka świetnie układa się wokół kostki, błyszcząca.

Złota zawieszka z opalem australijskim VERONA - YES Złota zawieszka z opalem australijskim 229,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i opala australijskiego. Opal okrągły, wypukły, o gładkiej powierzchni. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa gładka, prosta. Wzór przymocowany do uchwytu do łańcuszka. Zdjęcie nie oddaje w pełni barw.

Bransoletka czarno-kryształowe kwiatki VERONA - YES Bransoletka czarno-kryształowe kwiatki 339,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane 3 kwiatki ozdobione z obu stron cyrkoniami. Z jednej strony kwiatka cyrkonie kryształowe, z drugiej czarne. Celebrytka.

Kolczyki złote koła średnica 4 cm VERONA - YES Kolczyki złote koła średnica 4 cm 194,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Średnica zewnętrzna koła 4 cm cm. Złota rurka o średnicy 1,5 mm. Powierzchnia kolczyka gładka, polerowana, błyszcząca. Świetny, ponadczasowy wzór.

Złote kolczyki angielskie zapięcie VERONA - YES Złote kolczyki angielskie zapięcie 205,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Front kolczyka to złota blaszka, z tłoczonym wzorem, błyszcząca. Blaszka przymocowana do zapiecia typu angielskiego. Bardzo ładnie prezentuje się w uchu.

Złote kolczyki angielskie zapięcie VERONA - YES Złote kolczyki angielskie zapięcie 155,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Front kolczyków szlifowany- diamentowany. Kolczyki efektowne, błyszczą się dzięki diamentowaniu.

Kolczyki różnobarwne szafiry VERONA - YES Kolczyki różnobarwne szafiry 1 673,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585, diamentów i szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Wzór ażurowy, delikatnie wygięty w łuk. Szafiry różnobarwne oprawione w oksydowanym złocie. Oprawa diamentów w białym złocie. Zapięcie typu angielskiego.