Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Pierścionki

 (68 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Pierścionek 7 obrączek VERONA - YES Pierścionek 7 obrączek 379,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333. Wzór to siedem obrączek połączonych razem złotą obejmą. Obrączki z białego i żółtego złota ułożone na przemian. Powierzchnia obrączek szlifowana, diamentowana. Szlif obrączek z białego i żółtego złota odwrotny: układa się w jodełkę. Obejmę można przesuwać po obrączkach.

Pierścionek złoty ażurowy VERONA - YES Pierścionek złoty ażurowy 316,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333. Wzór to rozszerzona od frontu, szeroka obrączka. Wzór ażuru fantazyjny, roślinny. Brzegi wzoru zawinięte do wewnątrz. Dzięki temu powierzchnia ażuru nie przylega do palca. Pierścionek okazały.

Pierścionek Mystic Topaz i diamenty VERONA - YES Pierścionek Mystic Topaz i diamenty 855,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i naturalnych kamieni szlachetnych. Centralny kamień prostokątny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Prosta oprawa w tzw. koszyczku podkreśla grę barw topazu. Po obu stronach, w ozdobnych trójkątach dwa diamenty w białym złocie. Dołączony certyfikat Verona.

Złoty pierścionek z diamentem 0,1 ct VERONA - YES Złoty pierścionek z diamentem 0,1 ct 1 068,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,925 i diamentu. Diament oprawiony w rozetce z białego złota. Diament z rozetką umieszczony w tzw. koszyczku. Piękny pierścionek na rocznicę ślubu lub zaręczyny. Do pierścionka dołączamy certyfikat Verona potwierdzający autentyczność kamienia.

Złoty pierścionek kwadratowa cyrkonia VERONA - YES Złoty pierścionek kwadratowa cyrkonia 309,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Front to kwadratowa cyrkonia w gładkiej oprawie. Po obu stronach po dwie okrągłe cyrkonie, jedna nad drugą. Obrączka gładka, polerowana, błyszcząca. Wzór typu sygnecik. Biżuteria nowoczesna.

Złoty pierścionek VERONA - YES Złoty pierścionek 323,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333. Wzór to dwie złote łezki o różnej wielkości, zbliżające się do siebie, ale nie łączące się ze sobą. Nowoczesny design.

Złoty pierścionek szeroka obrączka ażur VERONA - YES Złoty pierścionek szeroka obrączka ażur 175,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to szeroka, ażurowa obrączka. Piękny, ponadczasowy wzór. Efektowny wygląd przy niewielkiej wadze pierścionka.

Złoty pierścionek z opalem australijskim VERONA - YES Złoty pierścionek z opalem australijskim 307,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i opala australijskiego. Opal okrągły, wypukły, mieni się wieloma barwami. Zdjęcie nie przekazuje piękna barw. Oprawa gładka, prosta.

Złoty pierścionek falujący VERONA - YES Złoty pierścionek falujący 242,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to dwie falujące obrączki. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Prosta, nowoczesna forma.

Złoty pierścionek z kolorową cyrkonią VERONA - YES Złoty pierścionek z kolorową cyrkonią 249,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Cyrkonia barwy fioletowo-różowej, pastelowa, transparentna, pięknie się mieni. Cyrkonia umocowana czterema pazurkami, tworzącymi koszyczek. Prosta, elegancka forma.

Złoty pierścionek sprężyna z kulkami Lea VERONA - YES Złoty pierścionek sprężyna z kulkami Lea 329,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to skręcony złoty drut w formie sprężyny. Końce ozdobione złotymi kulkami. Powierzchnia kulek i drutu gładka, polerowana, błyszcząca. Nowoczesna, prosta forma. Efektowny pierścionek. Świetnie wygląda na wskazującym palcu. Kolekcja Lea Verona.

Złoty pierścionek szafir i diamenty VERONA - YES Złoty pierścionek szafir i diamenty 696,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 szafiru i diamentów. Wzór karmazycja: centralnie umieszczony owalny szafir, otoczony 10-cioma diamencikami. Diamenty o czystości I2-I3, barwie H-J, łącznej masie 0,05 ct; szlif ósemkowy. Masa szafiru 0,3 ct; barwa ciemnogranatowa. Oprawa kamieni z białego złota. Klasyka i elegancja.

Złoty pierścionek ażurowy VERONA - YES Złoty pierścionek ażurowy 255,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to dwie złote szyny-pętelki połączone bagietką z cyrkoniami. Powierzchnia złota polerowana. Nowoczesny design.

Pierścionek obrączka szmaragdy i diamenty VERONA - YES Pierścionek obrączka szmaragdy i diamenty 1 289,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 oraz szmaragdów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Wzór obrączki. Część środkowa wysadzana 19-toma szmaragdami o pięknej szmaragdowej barwie (dwa rzędy), wypukła. Nad i pod szmaragdami dwa rzędy diamentów (36 sztuk). Oryginalny i elegancki.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »