Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Pierścionki

 (69 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty pierscionek granat i diamenty VERONA - YES Złoty pierscionek granat i diamenty 309,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych:granatu i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Granat owalny, oprawa prosta, tzw. pazurki. Po obu stronach granatu 2 diamenty w białym złocie. Granat szlifowany, barwa stonowana, charakterystyczna: czerwono-brązowo-pomarańczowa, transparentna.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 179,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Obrączka o przekroju zbliżonym do trójkąta. Cyrkonie jedna przy drugiej dookoła obrączki w gładkiej, prostej oprawie. Barwa cyrkonii kryształowa. Pięknie prezentuje się samodzielnie lub razem z innymi pierścionkami. Można ją nosić na łańcuszku.

Pierścionek Mystic Topaz i diamenty VERONA - YES Pierścionek Mystic Topaz i diamenty 558,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i naturalnych kamieni szlachetnych. Centralny kamień owalny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Prosta oprawa w tzw. koszyczku podkreśla grę barw topazu. Po obu stronach, w ozdobnych półksiężycach sześć diamentów w białym złocie. Dołączony certyfikat Verona.

Pierścionek Mystic Topaz i diamenty VERONA - YES Pierścionek Mystic Topaz i diamenty 819,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i naturalnych kamieni szlachetnych. Centralny kamień prostokątny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Prosta oprawa w tzw. koszyczku podkreśla grę barw topazu. Po obu stronach, w ozdobnych trójkątach dwa diamenty w białym złocie. Dołączony certyfikat Verona.

Stylowy pierścionek szafiry i diamenty VERONA - YES Stylowy pierścionek szafiry i diamenty 1 636,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585, diamentów i szafirów. Kształt owalny. Centralnie umieszczony szafir, lekko uniesiony ponad powierzchnię wzoru. Dokoła szafiru oprawa ażurowa z dziesięcioma diamencikami. Następna otoczka z szafirów barwy ciemnoszafirowej. Do pierścionka dołączony certyfikat kamieni naturalnych. Kolekcja limitowana.

Złoty pierścionek z opalem australijskim VERONA - YES Złoty pierścionek z opalem australijskim 285,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i opala australijskiego. Opal okrągły, wypukły, mieni się wieloma barwami. Zdjęcie nie przekazuje piękna barw. Oprawa gładka, prosta.

Obrączka z cyrkoniami różowe złoto VERONA - YES Obrączka z cyrkoniami różowe złoto 308,00 zł

Obrączka- pierścionek wykonana ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Obrączka o kształcie sześcioboku. W każdym z narożników oprawiona jest cyrkonia barwy kryształowej. Narożniki lekko szersze od pozostałych części obrączki. Złoto różowe. Nowoczesny wzór.

Złoty pierścionek z koralem VERONA - YES Złoty pierścionek z koralem 434,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,585 i korala. Wzór klasyczny: koral owalny, w prostej, gładkiej oprawie ze złota. Koral o czerwonej, koralowej barwie. Powierzchnia korala gładka, polerowana. Klasyka i styl.

Pierścionek szafiry i diamenty białe złoto VERONA - YES Pierścionek szafiry i diamenty białe złoto 1 479,00 zł

Pierścionek wykonany z białego złota próby 0585 oraz diamentów i szafirów. Do kamieni szlachetnych dołączony jest certyfikat Verona, potwierdzający ich jakość. Centralny kamień, owalny, szafir, otoczony diamencikami. Front obrączki również z szafirami. Szafiry barwy ciemnoszafirowej. Pierścionek elegancki, na okazje.

Złoty pierścionek z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek z cyrkoniami 379,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to cztery rzędy cyrkonii oprawione w żółtym złocie. Elementy nad i pod rzędami cyrkonii pokryte białym złotem. Boczne półksiężyce z cyrkoniami pokryte białym złotem. Ciekawy i oryginalny wzór. Ładnie prezentuje się na palcu.

Złoty pierścionek złote serce Amelia VERONA - YES Złoty pierścionek złote serce Amelia 198,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Do złotej obrączki przymocowane (ruchomo) złote serce. Sece płaskie, z obu stron takie samo. Powierzchnia gładka, polerowana. Nowoczesny wzór. Biżuteria z kolekcji Amelia Verona.

Złoty sygnet z onyksem VERONA - YES Złoty sygnet z onyksem 476,00 zł

Sygnet wykonany z żółtego złota próby 0,333 i czarnego onyksu. Powierzchnia onyksu gładka. Kamień wkomponowany w prostą, złotą ramkę. Po obu stronach onyksu, powierzchnia złotej obrączki ryflowana. Front sygnetu od wewnątrz lekko wybrany. Biżuteria elegancka.

Złoty pierścionek zawinięta obrączka VERONA - YES Złoty pierścionek zawinięta obrączka 312,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór przypomina zawiniętą obrączkę. Zawinięcie wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Wzór od wewnątrz wybrany. Powierzchnia złota polerowana, błyszcząca. nowoczesna forma.

Złoty pierścionek z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek z cyrkoniami 285,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii barwy kryształowej. Wzór ażurowy, fantazyjny. Część środkowa wzoru, owalna, z białego złota, wysadzana cyrkoniami, o lekko wklęsłej powierzchni. Ciekawy, niepowtarzalny wzór.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »