Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Pierścionki

 (69 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 209,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór obrączki, od frontu wysadzana cyrkoniami, od wewnątrz lekko wybrana. Cyrkonie kryształowe rozrzucone po powierzchni obrączki. Powierzchnia złota gładka, błyszcząca. Ponadczasowy, zawsze modny wzór.

Złoty pierścionek przepleciony VERONA - YES Złoty pierścionek przepleciony 266,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Front to dwie krzyżujące się fale: jedna złota, gładka, polerowana; druga ozdobiona kryształowymi cyrkoniami. Wzór typu obrączka, ponadczasowy.

Złota obrączka różaniec koronka VERONA - YES Złota obrączka różaniec koronka 299,00 zł

Obrączka-różaniec wykonana z żółtego złota próby 0,333. Obrączka tej samej szerokości na całym obwodzie. Brzegi lekko wyższe. Powierzchnia wewnętrzna grawerowana we wzorek, lekko matowa. Krzyżyk, 10 kuleczek i brzegi obrączki polerowane, błyszczące. Można nosić również na łańcuszku. Śliczny różaniec na prezent.

Złoty pierścionek ażurowa obrączka VERONA - YES Złoty pierścionek ażurowa obrączka 229,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to ażurowa obrączka. Front obrączki "przepasany" ukośnie paskiem z białego złota, wysadzanym dwoma rządkami cyrkonii. Obrączka wypukła. Ażur z żółtego złota. Bardzo ładnie prezentuje się na palcu samodzielnie lub razem z innymi pierścionkami-obrączkami.

Złoty pierścionek obrączka ze szmaragdami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka ze szmaragdami 729,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 i szmaragdów. Front obrączki ozdobiony siedmioma naturalnymi szmaragdami. Masa kamieni 0,17 ct. Autentyczność potwierdzona certyfikatem Verona. Pomiędzy szmaragdami złote ozdoby o kształcie "V". Powierzchnia obrączki pomiędzy kamieniami i ozdobami oksydowana. Piękny, oryginalny wzór.

Złota obrączka diamenty i szmaragdy VERONA - YES Złota obrączka diamenty i szmaragdy 1 133,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 szmaragdów i diamentów. Wzór to jakby trzy obrączki razem złączone: diamentowa, złota i szmaragdowa. Powierzchnia złota, na którym są szmaragdy oksydowana. Oprawa diamentów z białego złota. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona.

Złoty pierścionek rubin i diamenty VERONA - YES Złoty pierścionek rubin i diamenty 699,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 rubinu i diamentów. Wzór karmazycja: centralnie umieszczony owalny rubin, otoczony 10-cioma diamencikami. Diamenty o czystości I1-I2, barwie H-J, łącznej masie 0,05 ct; szlif ósemkowy. Masa rubinu 0,28 ct; barwa amarantowa, stonowana. Oprawa kamieni z białego złota. Klasyka i elegancja.

Pierścionek 3 obrączki i 4 serduszka cyrkonie VERONA - YES Pierścionek 3 obrączki i 4 serduszka cyrkonie 219,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego i białego złota próby 0,333 oraz cyrkonii. Składa się z trzech pierścionków: dwa z żółtego złota, jeden z białego. Obrączki pierścionków są ryflowane. Do tych z żółtego złota przymocowano po jednym serduszku. Do obrączki z białego złota: dwa serduszka. Każde serce ozdobione cyrkonią. Cyrkonie barwy kryształowej.

Pierścionek 3 obrączki i 4 serduszka VERONA - YES Pierścionek 3 obrączki i 4 serduszka 267,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego i białego złota próby 0,333. Składa się z trzech pierścionków: dwa z żółtego złota, jeden z białego. Obrączki pierścionków są ryflowane. Do tych z żółtego złota przymocowano po jednym serduszku. Do obrączki z białego złota: dwa serduszka. Powierzchnia serc gładka, polerowana. Bardzo fajny wzór.

Pierścionek złota obrączka ażurowa VERONA - YES Pierścionek złota obrączka ażurowa 190,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór obrączki, o delikatnie wypukłej powierzchni, ażurowy. Świetny model do noszenia samodzielnego lub razem z innymi pierścionkami na jednym palcu. Ponadczasowy wzór.

Złoty pierścionek z cyrkonią VERONA - YES Złoty pierścionek z cyrkonią 145,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to wąska obrączka z wkomponowaną centralnie cyrkonią. Cyrkonia barwy kryształowej, o szlifie brylantowym, ładnie się błyszczy. Bardzo prosta, minimalistyczna forma. Nowoczesny design.

Złoty pierścionek otwarty sprężyna VERONA - YES Złoty pierścionek otwarty sprężyna 324,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to owinięta wokół palca złota rurka, część sprężyny. Końce nie łączą się, zachodzą na siebie. Jeden koniec zakończony gładko, drugi złotym walcem. Złota rurka pusta. Powierzchnia pierścionka gładka, polerowana, błyszcząca. Pierścionek efektowny. Biżuteria nowoczesna.

Pierścionek podwójny z diamentem VERONA - YES Pierścionek podwójny z diamentem 999,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 i diamentu. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem Verona. Pierścionek podwójny: składa się z dwóch złotych obrączek. Do jednej przymocowana jest złota kuleczka, do drugiej diament w gładkiej oprawie. Pięknie prezentują się pierścionki razem, podwójnie. Można nosić je również rozdzielone.

Złoty pierścionek z brylantem VERONA - YES Złoty pierścionek z brylantem 569,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 i diamentu. Pierścionek ażurowy. Prosta, elegancka forma. Część pierścionka z brylantem wyknana z białego złota, pozostałe części z żółtego złota. Diament o szlifie Brylantowym Okrągłym. Czystość I2, barwa H, masa 0,03 ct. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem VERONA.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »