Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Pierścionki

 (70 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sortuj wg.: cena | nazwa

Pierścionek złota obrączka ażurowa VERONA - YES Pierścionek złota obrączka ażurowa 190,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór obrączki, o delikatnie wypukłej powierzchni, ażurowy. Świetny model do noszenia samodzielnego lub razem z innymi pierścionkami na jednym palcu. Ponadczasowy wzór.

Złoty pierścionek otwarty sprężyna VERONA - YES Złoty pierścionek otwarty sprężyna 324,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to owinięta wokół palca złota rurka, część sprężyny. Końce nie łączą się, zachodzą na siebie. Jeden koniec zakończony gładko, drugi złotym walcem. Złota rurka pusta. Powierzchnia pierścionka gładka, polerowana, błyszcząca. Pierścionek efektowny. Biżuteria nowoczesna.

Złoty pierścionek z brylantem VERONA - YES Złoty pierścionek z brylantem 569,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 i diamentu. Pierścionek ażurowy. Prosta, elegancka forma. Część pierścionka z brylantem wyknana z białego złota, pozostałe części z żółtego złota. Diament o szlifie Brylantowym Okrągłym. Czystość I2, barwa H, masa 0,03 ct. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem VERONA.

Delikatny złoty pierścionek z brylancikami VERONA - YES Delikatny złoty pierścionek z brylancikami 399,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,585 i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. W gładką obrączkę wkomponowany krążek z diamencikami. Krążek z białego złota i z siedmioma diamencikami o szlifie Ósemkowym. Pierścionek delikatny i subtelny.

Złoty pierścionek z diamentem VERONA - YES Złoty pierścionek z diamentem 847,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Diament o szlifie brylantowym okrągłym. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem Verona. Kamień oprawiony pomiędzy dwoma, fantazyjnie splecionymi obrączkami. Jedna z żółtego złota, druga z białego. Wzór od wewnątrz lekko wybrany. Świetny wzór do noszenia samodzielnego lub razem z obrączką.

Złoty pierścionek diamenty 0,08 ct VERONA - YES Złoty pierścionek diamenty 0,08 ct 647,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 i diamentów. Wzór to diamentowa rozetka: centralnie umieszczony większy diamencik, otoczony dziewięcioma mniejszymi. Oprawa kamieni z białego złota. Rozetka umieszczona w złotym koszyczku wkomponowanym w obrączkę. Diamenty o szlifie ósemkowym, czystości I1-I3, barwie H. Łączna masa 10 kamieni 0,08 ct.

Złoty pierścionek karmazycja VERONA - YES Złoty pierścionek karmazycja 159,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór karmazycja: centralnie umieszczona okrągła cyrkonia, otoczona ośmioma mniejszymi. Cyrkonie barwy kryształowej. Centralna wystaje delikatnie ponad pozostałymi. Wzór delikatny. Ładnie połyskują cyrkonie.

Złota ażurowa obrączka VERONA - YES Złota ażurowa obrączka 170,00 zł

Obrączka-pierścionek wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór ażurowy. Powierzchnia gładka, polerowana. Bardzo ładnie prezentuje się noszona samodzielnie lub razem z innymi pierścionkami.

Duży pierścionek samo złoto  VERONA - YES Duży pierścionek samo złoto 517,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór szerokiej obrączki o powierzchni wypukłej, szlifowanej nieregularnymi, poprzecznymi nacięciami. Pierścionek okazały i efektowny. Pięknie prezentuje się na dłoni.

Złoty pierścionek 3 obrączki VERONA - YES Złoty pierścionek 3 obrączki 393,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333. Wzór to 3 obrączki splecone ze sobą tak, że nie można ich rozdzielić. Każda w innym kolorze złota: żółtym, miedzianym i białym. Obrączka z białego złota o szlifowanej powierzchni. Pozostałe o powierzchni gładkiej, polerowanej. Efektowny wzór. Można obrączki nosić na łańcuszku.

Pierścionek z cyrkonią oprawa brylantowa VERONA - YES Pierścionek z cyrkonią oprawa brylantowa 215,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333. Centralnie umieszczona jest cyrkonia w oprawie brylantowej. Koszyczek oprawy z białego złota. Pierscionek elegancki, klasyczny, świetny jako pierścionek zaręczynowy.

Złoty pierścionek ażurowa obrączka VERONA - YES Złoty pierścionek ażurowa obrączka 219,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to ażurowa obrączka. Ażur tworzą "fale" na przemian: z samego złota i wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Ażur od tyłu lekko wybrany. Wzór bardzo ładnie prezentuje się noszony samodzielnie lub razem z innym pierścionkiem lub obrączką.

Złoty pierścionek nieskończoność VERONA - YES Złoty pierścionek nieskończoność 274,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Front o kształcie nieskończoności ozdobionej cyrkoniami. Obrączka od frontu podwójna, od tyłu pojedyńcza. Pierścionek delikatny. Wzór modowy.

Złoty pierścionek duża cyrkonia VERONA - YES Złoty pierścionek duża cyrkonia 227,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Cyrkonia duża, o średnicy 7 mm, oprawiona w trzy "fale" z białego złota. Oprawa tworzy rodzaj korony, o wysokości 5 mm. Obrączka prosta o szerokości od 1,3 do 1,7 mm. Pierścionek elegancki.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5