Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Pierścionki

 (84 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Pierścionek z cyrkoniami Sole VERONA - YES Pierścionek z cyrkoniami Sole 156,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to obrączka z wkomponowanymi cyrkoniami barwy kryształowej. Cyrkonie różnej wielkości. Pierścionek delikatny. Kolekcja Sole Verona.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 157,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór obrączki typu szyna: wewnątrz, na całym obwodzie, gęsto oprawione cyrkonie. Szerokość obrączki 1,8 mm; grubość 1,4 mm. Pięknie prezentuje się samodzielnie lub noszona razem z innymi pierścionkami. Można również nosić obrączkę nawleczoną na łańcuszek.

Złoty pierścionek szeroka obrączka ażur VERONA - YES Złoty pierścionek szeroka obrączka ażur 179,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to szeroka, ażurowa obrączka. Piękny, ponadczasowy wzór. Efektowny wygląd przy niewielkiej wadze pierścionka.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 188,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Obrączka o przekroju zbliżonym do trójkąta. Cyrkonie jedna przy drugiej dookoła obrączki w gładkiej, prostej oprawie. Barwa cyrkonii kryształowa. Pięknie prezentuje się samodzielnie lub razem z innymi pierścionkami. Można ją nosić na łańcuszku.

Złota ażurowa obrączka wzór grecki VERONA - YES Złota ażurowa obrączka wzór grecki 189,00 zł

Pierścionek-obrączka wykonany z żółtego złota próby 0,333. Obrączka ażurowa, tzw. wzór grecki. Od tyłu leko wybrana. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca.

Pierścionek złote serduszko kolekcja Amelia VERONA - YES Pierścionek złote serduszko kolekcja Amelia 189,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to złote, pełne serduszko przymocowane do złotej obrączki. Serduszko płaskie, polerowane, błyszczące. Kolekcja Amelia Verona.

Pierścionek złote kółko pastylka kolekcja Amelia VERONA - YES Pierścionek złote kółko pastylka kolekcja Amelia 189,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór to złote, pełne kółeczko-pastylka przymocowane do złotej obrączki. Kółko płaskie, polerowane, błyszczące. Kolekcja Amelia Verona.

Pierścionek - obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Pierścionek - obrączka z cyrkoniami 207,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Front składa się z dwóch obrączek. Jedna to rząd cyrkonii barwy kryształowej, druga plecionka z samego złota.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 209,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór obrączki, od frontu wysadzana cyrkoniami, od wewnątrz lekko wybrana. Cyrkonie kryształowe rozrzucone po powierzchni obrączki. Powierzchnia złota gładka, błyszcząca. Ponadczasowy, zawsze modny wzór.

Złoty pierścionek ażurowa obrączka VERONA - YES Złoty pierścionek ażurowa obrączka 209,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to ażurowa obrączka. Ażur tworzą "fale" na przemian: z samego złota i wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Ażur od tyłu lekko wybrany. Wzór bardzo ładnie prezentuje się noszony samodzielnie lub razem z innym pierścionkiem lub obrączką.

Pierścionek kolorowe cyrkonie VERONA - YES Pierścionek kolorowe cyrkonie 216,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Front to kolorowe cyrkonie jakby rozrzucone wokół obrączki. Cyrkonie róznej wielkości, połączone złotymi oprawami. Barwy: amarantowa, kryształowa, czarna, niebieska, herbaciana.

Złoty pierścionek obrączka VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka 229,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Brzegi obrączki ozdobione cyrkoniami. Wnętrze to wzór w romby: na przemian o złotej powierzchni oraz o powierzchni z cyrkonii. Wszystkie cyrkonie barwy kryształowej. Od wewnątrz wzór lekko wybrany.

Złoty pierścionek szafirowa cyrkonia VERONA - YES Złoty pierścionek szafirowa cyrkonia 235,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Centralna cyrkonia owalna, o szafirowej barwie. Po jej obu stronach cyrkonie okrągłe o barwie kryształowej. Cyrkonie oprawione w tzw. pazurki.

Złoty pierścionek nieskończoność VERONA - YES Złoty pierścionek nieskończoność 239,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Front o kształcie nieskończoności ozdobionej cyrkoniami. Obrączka od frontu podwójna, od tyłu pojedyńcza. Pierścionek delikatny. Wzór modowy.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »