Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (64 produkty w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5
Sortuj wg.: cena | nazwa

Wisiorek złoty naturalny granat i diamenty  VERONA - YES Wisiorek złoty naturalny granat i diamenty 317,00 zł

Wisiorek wykonany ze złota próby 0,585 naturalnego granatu i diamentów. Kształt granatu kwadratowy, powierzchnia lekko wypukła, szlifowana. Barwa charakterystyczna: koniakowa. Diamenty umieszczone nad granatem: jeden w złotej łezce, dwa w uchwycie do łańcuszka. Do wisiorka dołączony jest certyfikat Verona potwierdzający autentyczność kamieni.

Wisior złote ażurowe serce  VERONA - YES Wisior złote ażurowe serce 294,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Serce złożone z dwóch serc. Frontowe, ażurowe, wypukłe. Tylne pełne gładkie, polerowane, wypukłe. Dwa serca połączone w trzech miejscach brzegowych. Przez ażur serca połyskuje wnętrze tylnego serca, które wewnątrz jest pokryte białym złotem, szlifowane, bardzo ładnie połyskuje.

Złoty wisiorek kółeczko z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty wisiorek kółeczko z cyrkoniami 219,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Kółeczko-obręcz wysadzane cyrkoniami. Wewnątrz kółka dodatkowa, trochę większa cyrkonia. Wszystkie cyrkonie bezbarwne, ładnie się błyszczą.

Zawieszka złota czterolistna koniczynka  VERONA - YES Zawieszka złota czterolistna koniczynka 86,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór to ażurowa, czterolistna koniczynka. Każdy listek o kształcie serca. Koniczynka na szczęście: na prezent.

Złota zawieszka z koralem  VERONA - YES Złota zawieszka z koralem 299,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585 i korala. Wzór klasyczny: koral owalny, w prostej, gładkiej oprawie ze złota. Wzór przymocowany do uchwytu do łańcuszka. Koral o czerwonej, koralowej barwie. Powierzchnia korala gładka, polerowana. Klasyka i styl.

Złota zawieszka z perłą  VERONA - YES Złota zawieszka z perłą 244,00 zł

Zawieszka wykonana z naturalnej perły oraz złota próby 0,585. Perła Biwa, hodowlana, słodkowodna. Do perły dołączamy certyfikat Verona, potwierdzający jej autentyczność. Barwa białoperłowa, z połyskiem. Perła przymocowana do złotego uchwytu do łańcuszka. Prosta forma oprawy podkreśla piękno perły.

Złoty motyl z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty motyl z cyrkoniami 237,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Przedstawia motyla, którego skrzydła (kontury) ozdobione są cyrkoniami. Skrzydełka są lekko uniesione. Motyl o wymiarach 1,7 x 1,4 cm. Całkowita długość zawieszki 2,4 cm.

Złota zawieszka z cyrkoniami  VERONA - YES Złota zawieszka z cyrkoniami 133,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to ramka-klamerka o powierzchni wysadzanej cyrkoniami. Cała zawieszka wykonana z żółtego złota, oprawa cyrkonii z białego złota. Ramka-klamerka delikatnie wklęsła. Uchwyt do łańcuszka wkomponowany w górną część ramki. Nowoczesny design.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5