Biżuteria VERONA - YES

Kategorie
O LEGANCE.pl
Regulamin sklepu LEGANCE Michał Złotkowski
ul. Warszawska 106A lok. 32; 05-300 Mińsk Mazowiecki
NIP: 822-000-32-00, Regon: 710480826

Nr rachunku:
BRE Bank S.A. - mBank
53 1140 2004 0000 3702 6789 0562

LEGANCE.pl to piękno i elegancja - biżuteria marki Verona (firmy YES Biżuteria Sp. z o.o.). Cechuje ją niepowtarzalne wzornictwo, nowoczesność i najwyższa jakość wykonania. LEGANCE.pl oferuje prestiżową i ekskluzywną biżuterię, doskonałą na wymarzony prezent. Podkreśla piękno obdarowanej osoby, pomaga wyrażać nastrój, emocje i podkreśla osobowość. To biżuteria pełna klasy i dyskretnej elegancji - dla koneserów.

Tworząc markę Legance wykorzystujemy doświadczenie zdobyte przez ponad dwadzieścia lat pracy w branży jubileskiej. Z bogatej liczby producentów wybraliśmy markę Verona, która odpowiada na potrzeby najbardziej wyrafinowanych odbiorców, tworzy przestrzeń rozpiętą pomiędzy wzorami klasycznymi, a najnowszymi trendami światowej mody. Dzięki dwudziestoletniej współpracy z producentem możemy zapewnić najniższe ceny, przy zachowaniu najwyższej jakości obsługi.
Co nas wyróżnia?
  1. Obsługa naszych Klientów. Na listy odpowiadamy najpóźniej w ciągu kilku godzin. Pracujemy również w soboty.
  2. Prostota składania zamówień. Nie musisz rejestrować konta, logować się. Podaj nam tylko adres pod który powinniśmy wysłać przesyłkę.
  3. Szybkość. Wszystkie zamówienia traktujemy jako pilne. Przesyłki wysyłamy natychmiast – najczęściej w ciągu kilku godzin. Nigdy nie później niż w ciągu doby.
  4. Sprzedajemy wyłącznie fizycznie posiadane przez nas produkty. Nie zamawiamy ich dopiero po otrzymaniu zlecenia.
  5. Żadnych ukrytych opłat. Koszty przesyłki i eleganckiego opakowania pokrywamy sami (więcej).
  6. Jeśli przewoźnik zgubi przesyłkę, w przeciwieństwie do innych sklepów – nie zrzekamy się odpowiedzialności, ale w całości bierzemy ją siebie. Zwrócimy Ci poniesione środki lub dostarczymy drugi produkt jak najszybciej będzie to możliwe.
  7. W ciągu 15 dni od daty zakupu możesz zwrócić kupioną u nas biżuterię bez podawania przyczyn.
  8. Wszystkie sprzedawane przez nas produkty objęte są roczną gwarancją.
  9. Zależy nam na Twojej opinii. Doceniamy wszystkie wskazówki na temat naszego serwisu - co możemy zrobić, jaką funkcjonalność dodać, aby zakupy u nas były jeszcze wygodniejsze (sklep@legance.pl)?
  10. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta. W razie jakichkolwiek zdarzeń losowych, znajdziemy rozwiązanie najdogodniejsze dla Ciebie.
Biżuteria jest naszą największą pasją – dziel ją z nami!
Dziękujemy za okazane zaufanie. Liczymy, że będziesz do nas wracać!

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego Legance.