Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (760 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 55 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka typu kord VERONA - YES Złota bransoletka typu kord 599,00 zł

Bransoleta wykonana ze złota próby 0,333. Splot gęsty, wirowy typu kord, dmuchana. Powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Bransoletka efektowna, świetnie układa się wokół ręki.

Zawieszka kwiatek z masy perłowej VERONA - YES Zawieszka kwiatek z masy perłowej 114,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i masy perłowej. Wzór to wyrzeźbiony z masy perłowej kwiatek oprawiony w w bardzo ciekawy sposób w złoto. Zawieszka bardzo efektowna i orginalna.

Kolczyki kwiatki z masy perłowej VERONA - YES Kolczyki kwiatki z masy perłowej 279,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i masy perłowej. Wzór to wyrzeźbiony z masy perłowej kwiatek oprawiony w w bardzo ciekawy sposób w złoto.Mocowanie do ucha na sztyft. Kolczyki bardzo efektowne i orginalne.

Zawieszka Topaz London Blue i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue i diamenty 1 556,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, topazu. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień to prostokątny Topaz London Blue barwy ciemnoniebieskiej, oprawiony w koszyczku z pazurkami. W oczku do łńcuszka pięć diamentów.

Kolczyki szmaragdy i diamenty VERONA - YES Kolczyki szmaragdy i diamenty 1 385,00 zł

Kolczyki wykonane ze zlota próby 0,585, diamentów i szmaragdów. Centralnie umieszczony owalny szmaragd, otoczony dwunastoma diamencikami o szlifie Ósemkowym. Kamienie oprawione w tzw."koszyczku" z żółtego złota. Końce "pazurków" mocujących diamenty z białego złota. Mocowanie do ucha sztyftem. Klasyka i elegancja.

Złote kolczyki z naturalnymi granatami i diamentami VERONA - YES Złote kolczyki z naturalnymi granatami i diamentami 648,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych granatów i diamentów. Część kolczyka pokryta białym złotem, z 5 diamentami. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Granaty kwadratowe, szlifowane, barwa stonowana, charakterystyczna dla granatów, transparentna. Oprawa kamieni w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni.

Złote kolczyki z rubinami VERONA - YES Złote kolczyki z rubinami 610,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Rubiny okrągłe, szlifowane, o różowo-amarantowej barwie, oprawione w tzw. "pazurki". Masa dwóch rubinów 0,3 ct. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki eleganckie.

Kolczyki złote szerokie koła VERONA - YES Kolczyki złote szerokie koła 1 076,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Wzór to szerokie koła-szyny. Powierzchnia koła lekko wypukła, gładka, polerowana, błyszcząca. Zamykanie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Brzeg szyny lekko zawinięty. Efektowny wzór.

Zawieszka do bransoletki złota gwiazdka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki złota gwiazdka 165,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Zawieszka do bransoletek typu popcorn, nawlekana na bransoletkę. Można ją również nosic na łańcuszku. Gwiazdka z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka, polerowana. Oie strony błyszczace. Środek pusty.

Złote kolczyki CC z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki CC z cyrkoniami 605,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Wzór CC. Powierzchnia płaska, wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Wzór przymocowany do sztyftu. Sztyft w jednym z przecięć literek CC. Nowoczesny design.

Złota bransoletka na nogę splot kłos VERONA - YES Złota bransoletka na nogę splot kłos 225,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Łańcuszek w bransoletce o splocie gęstej jodełki, tzw. kłos, spiga. Powierzchnia szlifowana, przekrój kwadratowy.

Złote kolczyki rozeta wzór grecki VERONA - YES Złote kolczyki rozeta wzór grecki 782,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to rozetka, ażurowa, przymocowana (ruchomo) do bigla angielskiego. Wzór ażuru w stylu greckim. Elementy szlifowane ozdobione białym złotem. Powirzchnia rozety płaska. Lewa strona bez szlifu i białego złota. Kolczyki stylowe.

Kolczyki ażurowe listki samo złoto VERONA - YES Kolczyki ażurowe listki samo złoto 235,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to ażurowy listek przymocowany do bigla otwartego. Listek płaski, gładki, błyszczący, z obu stron taki sam. Połączenie listka z biglem ruchome: listek drży przy każdym ruchu.

Kolczyki złote patyczki VERONA - YES Kolczyki złote patyczki 517,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to długi patyczek przymocowany (ruchomo) do mniejszego, który stanowi wykończenie sztyftu. Patyczki o przekroju kwadratowym. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca, wnętrze puste.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 55 | następna »