Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (784 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 56 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i serduszko VERONA - YES Bransoletka sznurek i serduszko 208,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Serduszko oraz kuleczki złote. Powierzchnia serca płaska, polerowana. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Zawieszka złote serce ażurowe VERONA - YES Zawieszka złote serce ażurowe 220,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to pękate serce. Wewnątrz otwór do przewlekania łańcuszka lub bransoletki. Powierzchnia serca ażurowa, koronkowa z motywem kwiatowym, błyszcząca. Na prezent.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 163,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Złoty naszyjnik serca, skrzydło anioła i nieskończoność VERONA - YES Złoty naszyjnik serca, skrzydło anioła i nieskończoność 356,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, dwa serca, skrzydło anioła i nieskończoność. Zawieszki rozmieszczone w różnych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złoty naszyjnik opalit i cyrkonie VERONA - YES Złoty naszyjnik opalit i cyrkonie 863,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585, opalitu i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest zawieszka z opalitem. Opalit okrągły, o wypukłej, gładkiej powierzchni. Barwa mleczno-biała, opalizująca różnymi kolorami, które pięknie się mienią. Opalit otoczony cyrkoniami barwy kryształowej.

Kolczyki złote listki VERONA - YES Kolczyki złote listki 338,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór o kształcie listka, ażurowy. Powierzchnia listka płaska, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Wzór przymocowany do bigla typu angielskiego.

Zawieszka do bransoletki koniczynka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koniczynka 223,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to czterolistna koniczynka wykonana z samego złota. Koniczynka płaska, polerowana, przymocowana do kółka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Rysunek listków z jednej strony.

Zawieszka łezka z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka łezka z cyrkoniami 229,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kontur łezki, od wewnątrz ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej. Łezka na wszelkie okazje.

Kolczyki łezka z cyrkoniami angielskie VERONA - YES Kolczyki łezka z cyrkoniami angielskie 595,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kontur łezki, od wewnątrz ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej.Do łezki przymocowany bigiel angieski. Kolczyki na wszelkie okazje.

Złoty łańcuszek duże ogniwa VERONA - YES Złoty łańcuszek duże ogniwa 934,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek wykonany z dużych, prostokatokątnych ogniw.

Złoty komplet z opalami VERONA - YES Złoty komplet z opalami 542,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333; opali oraz cyrkonii. Opale okrągłe, o wypukłej powierzcni, polerowane. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Od góry udekorowane trzema cyrkoniami barwy kryształowej, tworzącymi diadem. Kamienie oprawione w "pazurki".

Złoty łańcuszek i Cudowny medalik VERONA - YES Złoty łańcuszek i Cudowny medalik 418,00 zł

Łańcuszek i medalik wykonane z żółtego złota próby 0,333. Medalik owalny, Cudowny, tradycyjny. Łańcuszek singapur, skręcany, szlifowany, błyszczący. Piękna pamiątka Chrztu lub Komunii Świętej.

Złoty pierścionek z opalitem VERONA - YES Złoty pierścionek z opalitem 714,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585, opalitu i cyrkonii. Opalit okrągły, o wypukłej, gładkiej powierzchni. Barwa mleczno-biała, opalizująca różnymi kolorami, które pięknie się mienią. Opalit otoczony cyrkoniami barwy kryształowej. Klasyczny wzór. Pierścionek ładnie się błyszczy.

Złote kolczyki z opalitem i cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki z opalitem i cyrkoniami 764,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585, opalitu i cyrkonii. Opalit okrągły, o wypukłej, gładkiej powierzchni. Barwa mleczno-biała, opalizująca różnymi kolorami, które pięknie się mienią. Opalit otoczony cyrkoniami barwy kryształowej. Sztyft umocowany centralnie z tyłu kolczyka. Klasyczny wzór. Kolczyki błyszczące.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 56 | następna »