Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (783 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 56 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki nausznice z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki nausznice z cyrkoniami 356,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Model przypomina wygiętą pałeczkę w rozciągniętą literę S. Cyrkonie oprawione w koszykach o równej średnicy. Kolczyki można nosić jako nausznice (położone na uchu) lub zwisające. Mocowanie do ucha na biglu otwartym. Nowoczesny wzór.

Złota zawieszka z szafirami VERONA - YES Złota zawieszka z szafirami 1 758,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, szafirów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Zawieszka o kształcie serca. Wzór przestrzenny. Linie serca ozdobione kamieniami i z samego złota, pięknie się przeplatają, tworząc ciekawy wzór. Propozycja na prezent.

Złoty łańcuszek VERONA - YES Złoty łańcuszek 329,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 0,333. Składa się z płaskich, owalnych ogniw. Wnętrze ogniwa wypełnione złotem. Powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Łańcuszek delikatny, "miękko" układa sie wokół szyi. Efektowny wygląd, bardzo dobra waga.

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 162,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Zawieszka duży koliber VERONA - YES Zawieszka duży koliber 329,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek kolibra ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek, dwustronny. Barwy pastelowe.

Zawieszka do bransoletki nieskończoność VERONA - YES Zawieszka do bransoletki nieskończoność 162,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to nieskończoność przymocowana do kółeczka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Płaski, polerowany, z obu stron taki sam.

Złota zawieszka z onyksem pr. 585 Tesoro VERONA - YES Złota zawieszka z onyksem pr. 585 Tesoro 647,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i onyksu. Powierzchnia krążka płaska, polerowana, gładka. Wnętrze z czarnego onyksu, obrzeże złote, prosta oprawa. Krążek przymocowany do oczka do łańcuszka. Prosta, elegancka forma. Kolekcja Tesoro

Złote kolczyki z onyksem VERONA - YES Złote kolczyki z onyksem 1 235,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i onyksu. Powierzchnia większego krążka płaska, polerowana, gładka. Wnętrze z czarnego onyksu, obrzeże złote, prosta oprawa. Krążek przymocowany do sztyftu. Prosta, elegancka forma.

Złota bransoletka kwiatki i kulki VERONA - YES Złota bransoletka kwiatki i kulki 275,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, trzy kwiatki i diamentowane kulki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złoty pierścionek z onyksem VERONA - YES Złoty pierścionek z onyksem 745,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 i czarnego onyksu. Wzór to krążek z czarnego onyksu, otoczony prostą, złotą obwódką. Powierzchnia onyksu płaska, polerowana. Krążek przymocowany do złotej obrączki. Prosty, elegancki wzór.

Kolczyki złote pięć ogniw angielskie pr 585 VERONA - YES Kolczyki złote pięć ogniw angielskie pr 585 1 080,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 . Wzór to pięć owalnych, ruchomych ogniw, lekko spłaszczonych, fragment łańcuszka. Kolczyk mocowany do ucha na angielskie zapiecie, bardzo eleganckie i orginalne.

Złota bransoletka szekle VERONA - YES Złota bransoletka szekle 659,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Składa się z połączonych ze sobą złotych ogniw o kształcie szekli. Każde ogniwo, z obu stron błyszczące. Świetnie układa się wokół ręki. Bransoletka dla miłośniczki żeglarstwa.

Bransoletka złota kulka celebrytka VERONA - YES Bransoletka złota kulka celebrytka 245,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Złota kulka nawleczona na łańcuszek, przymocowana twale po środku bransoletki. Kulka o gładkiej, polerowanej, błyszczącej powierzchni. Łańcuszek o splocie ankier, diamentowany, pięknie się mieni. Biżuteria modowa tzw. "celebrytka".

Zawieszka serce VERONA - YES Zawieszka serce 337,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Wzór to serce dwustronne, o płaskiej, gładkiej powierzchni, z jednej strony z gładką obwódką . Serce polerowane, błyszczące. Świetne na prezent dla kochanej osoby.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 56 | następna »