Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (684 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 49 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik z błękitną cyrkonią VERONA - YES Złoty naszyjnik z błękitną cyrkonią 546,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i błękitnej cyrkoni i perełki. Łańcuszek o splocie ankier, diamentowany. Na łańcuszek nawleczona , ruchoma zwieszka z błękitną cyrkonią z perełką, w złotej oprawie.

Kolczyki złote wiszące serduszka i cyrkonie VERONA - YES Kolczyki złote wiszące serduszka i cyrkonie 227,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Serduszko lekko wypukłe, z tyłu wybrane. Powierzchnia gładka. Serduszko ruchome, przymocowane do wygiętej belki wysadzanej cyrkoniami. Belka przymocowana do sztyftu. Kolczyki pełne wdzięku.

Zawieszka z szafirem i diamentami VERONA - YES Zawieszka z szafirem i diamentami 526,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i naturalnych szafirów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Front zawieszki to owalny szafir w otoczeniu (po bokach) czterech małych diamentów w białym złocie. Barwa kamieni ciemnoszafirowa.

Zawieszka do bransoletki z czarnymi cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka do bransoletki z czarnymi cyrkoniami 245,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Koralik o kształcie beczułki, o powierzchni lekko wypukłej, wysadzanej cyrkoniami barwy czarnej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ją również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Kolczyki samo złoto ang. zapięcie VERONA - YES Kolczyki samo złoto ang. zapięcie 450,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór ażurowy, przestrzenny, przymocowany do bigla typu angielskiego. Powierzchnie złote polerowane, błyszczące. Kolczyki wiszące.

Złota literka M z cyrkoniami VERONA - YES Złota literka M z cyrkoniami 115,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonie barwy kryształowej. Powierzchnie złote polerowane, błyszczące. Propozycja na prezent.

Kolczyki złote koła średnica 4 cm VERONA - YES Kolczyki złote koła średnica 4 cm 255,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Średnica zewnętrzna koła 4 cm cm. Złota rurka o średnicy 1,5 mm. Powierzchnia kolczyka gładka, polerowana, błyszcząca. Świetny, ponadczasowy wzór.

Kolczyki przewlekane przez ucho spirala VERONA - YES Kolczyki przewlekane przez ucho spirala 233,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to dwie skręcone, złote rurki, połączone ze sobą łańcuszkiem. Po założeniu kolczyka, łańcuszek pozostaje w uchu, a dwie spirale wiszą po obu stronach ucha. Wzór ciekawy i bardzo dekoracyjny.

Zawieszka złote serce ażurowe VERONA - YES Zawieszka złote serce ażurowe 199,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to pękate serce. Wewnątrz otwór do przewlekania łańcuszka lub bransoletki. Powierzchnia serca ażurowa, koronkowa z motywem kwiatowym, błyszcząca. Na prezent.

Złote kolczyki z krzyżykiem VERONA - YES Złote kolczyki z krzyżykiem 299,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Do bigla typu angielskiego przymocowany jest krzyżyk. Krzyżyk płaski, gładki, polerowany, z obu stron taki sam.

Złote kolczyki z szafirem i diamentami VERONA - YES Złote kolczyki z szafirem i diamentami 930,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i naturalnych szafirów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Front kolczyka to owalny szafir w otoczeniu (po bokach) czterech małych diamentów w białym złocie. Zapięcie typu angielskiego. Barwa kamieni ciemnoszafirowa.

Zawieszka ametysty i topazy błękitne VERONA - YES Zawieszka ametysty i topazy błękitne 345,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Nieregularny kształt utworzony z opraw kamieni. Siedem kamieni to: ametysty i topazy błękitne.

Kolczyki ametysty i topazy błękitne VERONA - YES Kolczyki ametysty i topazy błękitne 672,00 zł

kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Nieregularny kształt utworzony z opraw kamieni.Sześć Kamieni w jednym kolczyku to: ametysty i topazy błękitne.

Kolczyki złote kwiaty VERONA - YES Kolczyki złote kwiaty 327,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to ażurowy kwiat. Powierzchnia ażurowych płatków szlifowana-diamentowana, bardzo ładnie się błyszczy. Kwiat przestrzenny. Mocowanie do ucha sztyftem.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 49 | następna »