Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (728 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 52 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty pierścionek Topaz London Blue VERONA - YES Złoty pierścionek Topaz London Blue 2 188,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 i topazów: London Blue i Białych. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień prostokątny, barwy niebieskiej. Piękny, głęboki kolor topazu Blue. Kamień oprawiony w tzw. "pazurki" , otoczony oprawą z topazów białych. Wzór osadzony na złotym, ażurowym "koszyczku".

Złota bransoletka-łańcuch z podkładkami VERONA - YES Złota bransoletka-łańcuch z podkładkami 876,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Ogniwa bransoletki owalne. W odległości 5,5 cm od jednego z końców bransoletki, wkomponowane duża podkładka. Łańsuszek bransoletki typu ankier, co 2,5 cm mała podkładka, 5 sztuk. Nowoczesny design.

Zawieszka złota kulka VERONA - YES Zawieszka złota kulka 250,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Kolczyki złote krążki z onyksem VERONA - YES Kolczyki złote krążki z onyksem 487,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585 i onyksu. Wzór krążek. Wnętrze wypełnione czarnym onyksem. Powierzchnia płaska. Brzeg krążka gładki. Sztyft przymocowany centralnie.

Kolczyki złote z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki złote z cyrkoniami 529,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to wygięta obręcz, lekko zwężana, częściowo z cyrkoniami, mocowana do ucha angielskim zapięciem.

Kolczyki złote serduszka z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki złote serduszka z cyrkoniami 229,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Serduszko płaskie, kontur. w dolnej części serduszka cyrkonia. Serduszko przymocowane do sztyftu. Kolczyki pełne wdzięku.

Złote kolczyki plecionka z brylantami VERONA - YES Złote kolczyki plecionka z brylantami 697,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585 i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Dwa diamenty o szlifie brylantowym okrągłym, czystości II, barwie J. Łączna masa dwóch diamentów 0,01 ct. Front kolczyka to dwa splecione ogniwa, jedno pokryte białym złotem. Środek to diament.

Złote kolczyki angielskie zapięcie VERONA - YES Złote kolczyki angielskie zapięcie 779,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585. Wzór to część wypukłego koła przymocowana do bigla typu angielskiego. Powierzchnia wzoru gładka polerowana. Boki wzoru gładkie, polerowane. Kolczyki bardzo ładnie prezentują się w uchu.

Kolczyki złote  VERONA - YES Kolczyki złote 499,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Powierzchnia kolczyków delikatnie wypukła, błyszcząca. Wzór to dwie, przeplecione ze sobą, złote fragmenty, wypukłych obręczy. Jedna obręcz ryflowana. Sztyft umieszczony w górnej części kolczyka.

Łańcuszek ankier białe złoto 0,585 VERONA - YES Łańcuszek ankier białe złoto 0,585 409,00 zł

Łańcuszek wykonany z białego złota próby 0,585. Splot typu ankier: ogniwa owalne, kanciaste, szlifowane, połączone naprzemiennie. Łańcuszek delikatny, subtelny, połyskujący. Świetny do małych zawieszek lub do samodzielnego noszenia. Grubość 0,7 mm. Bardzo ładny, delikatny wzór.

Łańcuszek złoty splot singapur VERONA - YES Łańcuszek złoty splot singapur 816,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot singapur, skręcany. Łańcuszek szlifowany. Dzięki skręceniu bardzo ładnie się mieni. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub noszony razem z innymi łańcuchami. Świetny do dużych zawieszek. Łańcuszek okazały i efektowny.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 160,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Kolczyki złote kółka VERONA - YES Kolczyki złote kółka 263,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Powierzchnia kółek, od frontu, podzielona podłużnie na dwie nierówne części: jedna gładka, polerowana, z żółtego złota (szersza); druga ozdobiona białym złotem o powierzchni diamentowanej, błyszczącej. Otwieranie i zamykanie kolczyków na zatrzask i zawias. Kolczyki pasujące do każdej kreacji.

Złota bransoletka koło z cyrkoniami VERONA - YES Złota bransoletka koło z cyrkoniami 585,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to spłaszczone koło, elipsa, otwarte. Bransoletka typu bangle. Przekrój złotego pręta okrągły. Środkowa część ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Końce zakończone kulkami.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 52 | następna »