Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (706 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 51 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota zawieszka łapacz snów VERONA - YES Złota zawieszka łapacz snów 227,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to łapacz snów. Do ażurowej, płaskiej rozety przymocowane są 3 złote pióra. Rozeta symbolizuje tarczę, sieć, która chroni przed niedobrymi snami, które następnie spływają po piórach w niebyt. Łapacz snów chroni przed negatywną energią.

Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami 497,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, onyksu i cyrkonii. Wewnętrzne kółko wzoru wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Otoczone jest pierścieniem z czarnego onyksu, o gładkiej, płaskiej powierzchni. Całość otoczona złotą obwódką o polerowanej powierzchni.

Kolczyki z onyksem i cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki z onyksem i cyrkoniami 959,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585, onyksu i cyrkonii. Wewnętrzne kółko wzoru wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Otoczone jest pierścieniem z czarnego onyksu, o gładkiej, płaskiej powierzchni. Całość otoczona złotą obwódką o polerowanej powierzchni. Mocowanie do ucha sztyftem.

Zawieszka ametysty i topazy błękitne VERONA - YES Zawieszka ametysty i topazy błękitne 368,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Nieregularny kształt utworzony z opraw kamieni. Siedem kamieni to: ametysty i topazy błękitne.

Kolczyki Topaz London Blue VERONA - YES Kolczyki Topaz London Blue 712,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i topazów London Blue. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Topazy owalne, szlifowane, barwy niebieskiej, transparentne. Oprawa w tzw. "pazurki" uwypukla piękno kamieni. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki przewlekane przez ucho spirala VERONA - YES Kolczyki przewlekane przez ucho spirala 260,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to dwie skręcone, złote rurki, połączone ze sobą łańcuszkiem. Po założeniu kolczyka, łańcuszek pozostaje w uchu, a dwie spirale wiszą po obu stronach ucha. Wzór ciekawy i bardzo dekoracyjny.

Złota bransoletka na rękę VERONA - YES Złota bransoletka na rękę 1 752,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Składa się z dwóch rodzajów elementów połączonych ze sobą. Owalny o delikatnie wypukłej, satynowanej powierzchni. Krzyżak o polerowanej, błyszczącej powierzchni. Oba elementy pięknie ze sobą harmonizują. Każdy z elementów składa się z dwóch blaszek: wierzchniej i spodniej, pomiędzy nimi wolna przestrzeń.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 150,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Kolczyki London blue topaz i szafiry VERONA - YES Kolczyki London blue topaz i szafiry 1 269,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych: Topazów London Blue (centralny, owalny); oraz szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Szafiry barwy ciemnoszafirowej. Topazy barwy ciemnoniebieskiej. Wzór przymocowany do sztyftu. Piękna biżuteria na okazję.

Złoty łańcuszek z koniczynkami z onyksu i kulkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z koniczynkami z onyksu i kulkami 812,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i czarnego onyksu. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są diamentowane kuleczki ze złota i koniczynki, dwustronne z onyksu.

Złote kolczyki z onyksem VERONA - YES Złote kolczyki z onyksem 369,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i onyksu. Wzór przypominający czterolistną koniczynę. Onyks oprawiony w złotej obwódce, przymocowany do sztyftu. Kolczyki drobne, delikatne, na wszystkie okazje.

Złote kolczyki z rubinami VERONA - YES Złote kolczyki z rubinami 498,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Rubiny okrągłe, szlifowane, o różowo-amarantowej barwie, oprawione w tzw. "pazurki". Masa dwóch rubinów 0,3 ct. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki eleganckie.

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 139,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Złoty pierścionek obrączka z topazami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z topazami 1 699,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 i topazów. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Pierścionek o kształcie obrączki. Front ozdobiony czterema Topazami London Blue barwy niebieskiej i pięcioma Topazami Białymi barwy bladobłękitnej. Topazy szlifowane, różnej wielkości, największe po środku.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 51 | następna »