Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (567 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | 41 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Kolczyki złote kulki kolekcja Gia VERONA - YES Kolczyki złote kulki kolekcja Gia 323,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to złota kulka ozdobiona trzema cyrkoniami barwy kryształowej. Kulka przymocowana do złotego haczyka, a ten do sztyftu mocującego kolczyk w uchu. Połączenie kulki z haczykiem ruchome: kulka z wdziękiem dynda przy każdym ruchu. Kolekcja Gia Verona.

Złoty naszyjnik 2 blaszki VERONA - YES Złoty naszyjnik 2 blaszki 349,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana centralnie złota blaszka. Do jednego z końców blaszki przymocowany łańcuszek z drugą blaszką. Blaszki o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej. Wzór modowy, celebrytka.

Złota bransoletka z zawieszkami VERONA - YES Złota bransoletka z zawieszkami 286,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Do łańcuszka o splocie ankier, szlifowanego, przymocowane są złote zwieszki: 3 motylki i 2 koniczynki. Zawieszki ażurowe. Bransoletka pełna wdzieku.

Wisiorek serce i 2 stópki VERONA - YES Wisiorek serce i 2 stópki 109,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kontur serca. Wewnątrz dwie stopy oraz cyrkonia. Jedna stópka ażurowa, pokryta białym złotem. Druga pełna, z żółtego złota. Oprawa cyrkonii pokryta białym zlotem.

Złoty naszyjnik z krzyżykiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z krzyżykiem 188,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana centralnie zawieszka: cyrkonia w prostej, złotej oprawie z przymocowanym małym krzyżykiem.

Naszyjnik 2 gwiazdki VERONA - YES Naszyjnik 2 gwiazdki 199,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka 2 gwiazdki. Gwiazdki płaskie, polerowane, błyszczące, z obu stron takie same. Celebrytka.

Naszyjnik z sercem VERONA - YES Naszyjnik z sercem 277,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Łańcuszek przewleczony jest przez serce o podwójnych ściankach. Do łańcuszka w części wewnętrznej serca, przymocowana jest bezbarwba cyrkonia. Cyrkonia ogranicza przesuwanie się serca po łańcuszku. Powierzchnia konturu serca gładka, polerowana.

Naszyjnik 2 kwiatki celebrytka VERONA - YES Naszyjnik 2 kwiatki celebrytka 187,00 zł

Naszyjnik wykonanay ze złota próby 0,333. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są dwie zawieszki: ażurowe kwiatki, rozetki. Powierzchnia zawieszek płaska, polerowana. Zawieszki nie przesuwaja się. Celebrytka.

Naszyjnik celebrytka ażurowe serce VERONA - YES Naszyjnik celebrytka ażurowe serce 277,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone jest ażurowe serce. Serce płaskie, o polerowanej powierzchni, z obu stron takie samo. Celebrytka.

Bransoletka kolorowe cyrkonie VERONA - YES Bransoletka kolorowe cyrkonie 212,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana kolorowa zawieszka. Zawieszka ma kształt łezki i składa się z czterech kolorowych cyrkonii o kształcie łezki każda. Kolory: czerwony, niebieski, zielony i oliwkowy. Powierzchnia łezki delikatnie wygię ta w łuk.

Naszyjnik celebrytka kolorowe cyrkonie VERONA - YES Naszyjnik celebrytka kolorowe cyrkonie 312,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana kolorowa zawieszka. Zawieszka ma kształt łezki i składa się z czterech kolorowych cyrkonii o kształcie łezki każda. Kolory: czerwony, niebieski, zielony i oliwkowy. Powierzchnia łezki delikatnie wygię ta w łuk. Celebrytka.

Złota literka A VERONA - YES Złota literka A 76,00 zł

Literka wykonana ze złota próby 0,585. Wzór to drukowana literka A. Powierzchnia płaska, gładka, polerowana, z obu stron taka sama.

Naszyjnik z gwiazdką celebrytka VERONA - YES Naszyjnik z gwiazdką celebrytka 219,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota gwiazdka. Gwiazdka podwójna. Pomiędzy dwoma konturami przymocowana cyrkonia barwy kryształowej. Gwiazdka przesuwa się po łańcuszku. Celerytka.

Złote kolczyki dwa kółka VERONA - YES Złote kolczyki dwa kółka 349,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to dwa kólka przewleczone przez otwory w zlotej bagietce. Kólka nierównej wielkości, zachodzą na siebie. Można je w otworach przesuwać. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki bardzo ładnie prezentują się w uchu.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | ... | 41 | następna »