Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Pierścionki

 (116 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty pierścionek z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek z cyrkoniami 332,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Centralna cyrkonia owalna, po obu jej stronach po trzy, mniejsze, okrągłe. Wszystkie cyrkonie barwy kryształowej, przymocowane tzw. "pazurkami", pięknie się błyszczą. Wzór klasyczny, na wszelkie okazje.

Pierścionek z Topazem London Blue VERONA - YES Pierścionek z Topazem London Blue 771,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333, topazu i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień Topaz London Blue owalny, barwy ciemnoniebieskiej, szlifowany w romby. Dookoła obwódka z białego złota, szlifowana, ozdobiona na górze i dole dwoma diamencikami. Klasyczny kształt, bardzo ładna barwa topazu.

Złoty pierścionek diamentowany VERONA - YES Złoty pierścionek diamentowany 649,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333. Wzór szeroki, ażurowy, jest to pięć obrączek razem połączonych. Powierzchnia obrączek diamentowana, bardzo ładnie się błyszczy.

Złoty pierścionek z Białym Topazem VERONA - YES Złoty pierścionek z Białym Topazem 878,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i kamieni szlachetnych: diamentów i białego topazu. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień, owalny to biały topaz. Oprawa stylowa, wysadzana diamencikami. Bok oprawy to ażurowy koszyczek. Front obrączki wysadzany diamentami. Pierścionek stylowy.

Złoty pierścionek skrzyżowany VERONA - YES Złoty pierścionek skrzyżowany 400,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to dwa, skrzyżowane ze sobą złote pręty. Miejsce skrzyżowania zaznaczone cyrkonią barwy kryształowej. Powierzchnia polerowana, błyszcząca. Nowoczesny design.

Pierścionek szafir i diamenty VERONA - YES Pierścionek szafir i diamenty 1 065,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585, szafiru i diamentów. Centralny kamień-szafir owalny, szlifowany, barwy ciemnoszafirowej, umocowany w tzw. "pazurkach". Po obu stronach szafiru dwa diamenty w szlifowanej oprawie z białego złota. Obrączka od frontu podwójna, delikatnie spleciona. Elegancki, klasyczny wzór.

Pierścionek Topaz London Blue VERONA - YES Pierścionek Topaz London Blue 1 893,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: topazu i szafirów. Wzór to okrągła karmazycja. Centralny kamień, okrągły to Topaz London Blue w kolorze ciemnoniebieskim. Topaz otoczony szafirami barwy ciemnoniebieskiej. Do kamieni dołączamy certyfikat autentyczności kamieni Verona.

Pierścionek London blue topaz, szafiry i diamenty VERONA - YES Pierścionek London blue topaz, szafiry i diamenty 1 883,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych: jednego Topaz London Blue (centralny, owalny); 10-ciu diamentów (łuki po obu stronach topazu) oraz 14-tu szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Szafiry barwy ciemnoszafirowej. Topaz barwy ciemnoniebieskiej. Fason szerokiej obrączki. Bardzo efektowny.

Złoty pierścionek z koralikami podwójny VERONA - YES Złoty pierścionek z koralikami podwójny 509,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Front pierścionka to dwie, połączone obrączki. Jedna to obrączka z samego złota o diamentowanej powierzchni. Na drugą obrączkę nawleczone są koraliki. Koraliki na przemian złote, o diamentowanej powierzchni i z czarnych cyrkonii o szlifowanej powierzchni. Koraliki obracają się wokół obrączki.

Złoty pierścionek obrączka z kulkami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z kulkami 378,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to obrączka, której front składa się z nawleczonych kulek. Kulki na przemian: złote o szlifowanej-diamentowanej powierzchni oraz z czarnych cyrkonii o szlifowanej powierzchni. Kulki tej samej wielkości. Kulki kręcą się wokół obrączki.

Złoty pierścionek obrączka z różowymi cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z różowymi cyrkoniami 295,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór obrączki typu szyna: wewnątrz, na całym obwodzie, gęsto oprawione cyrkonie barwy różowej. Pięknie prezentuje się samodzielnie lub noszona razem z innymi pierścionkami. Można również nosić obrączkę nawleczoną na łańcuszek.

Pierścionek złoty przeplatany VERONA - YES Pierścionek złoty przeplatany 599,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór ażurowy, przeplatany, część złotych pasków wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 252,00 zł

Pierścionek wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to obrączka. Front obrączki (do ok. połowy obwodu) wysadzany cyrkoniami. W środku wzoru, centralnie, umieszczona większa cyrkonia. Wszystkie cyrkonie barwy kryształowej, szlifowane, ładnie się błyszczą. Pierścionek bardzo ładnie prezentuje się samodzielnie lub razem z innymi pierścionkami.

Duży pierścionek samo złoto  VERONA - YES Duży pierścionek samo złoto 1 014,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór szerokiej obrączki o powierzchni wypukłej, szlifowanej nieregularnymi, poprzecznymi nacięciami. Pierścionek okazały i efektowny. Pięknie prezentuje się na dłoni.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »