Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (58 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota zawieszka serduszko VERONA - YES Złota zawieszka serduszko 169,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Serduszko wypukłe, w środku puste. Front wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Uchwyt do nawlekania łańcuszka ozdobny: ażurowa obrączka o wzorze w serduszka.

Zawieszka do bransoletki koniczynka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koniczynka 139,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to czterolistna koniczynka wykonana z samego złota. Koniczynka płaska, polerowana, przymocowana do kółka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Rysunek listków z jednej strony.

Duża złota rozeta VERONA - YES Duża złota rozeta 304,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór rozety o średnicy 3,5 cm; grubości 0,37 mm. Rozeta ażurowa o greckim motywie. Niektóre elementy szlifowane, ozdobione białym złotem. Całkowita długość zawieszki 4,2 cm. Efektowny wygląd. Świetna na prezent.

Zawieszka obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka obrączka z cyrkoniami 95,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to obrączka o powierzchnia wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ja również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Zawieszka złoty kot VERONA - YES Zawieszka złoty kot 249,00 zł

Zawieszka w kształcie kota, wykonana z żółtego złota próby 0,333. Figura kotka "wycięta" ze złotej blaszki, płaska, z obu stron gładka, polerowana. Nowoczesny design.

Złota rozetka wzór grecki VERONA - YES Złota rozetka wzór grecki 129,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Rozetka ażurowa, ażur to wzór grecki. Środek wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Propozycja na prezent.

Złota ażurowa zawieszka VERONA - YES Złota ażurowa zawieszka 86,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Kształt okrągły. Powierzchnia ażurowa, delikatnie wypukła. Wzór ażuru to drzewko.

Złota zawieszka z opalem australijskim VERONA - YES Złota zawieszka z opalem australijskim 204,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i opala australijskiego. Opal okrągły, wypukły, o gładkiej powierzchni. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa gładka, prosta. Wzór przymocowany do uchwytu do łańcuszka. Zdjęcie nie oddaje w pełni barw.

Złota zawieszka grube serce z cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka grube serce z cyrkoniami 154,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to serce. Powierzchnia frontu i tyłu wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Serce grube: wewnątrz duży otwór do przewlekania łańcuszka. Boki z otworami z samego złota. Serce można nawlec na łańcuszek, rzemień lub sznurek. Do skomponowania swojej celebrytki.

Złota zawieszka lampart VERONA - YES Złota zawieszka lampart 1 296,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota 585 i cyrkonii. Przedstawia głowę lamparta. Glowa wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej, oczy zaznaczone cyrkoniami barwy rubinowej, nos- czarną emalią jubilerską. Wzór przestrzenny, tył wybrany. Wisior efektowny.

Złota czterolistna koniczynka VERONA - YES Złota czterolistna koniczynka 127,00 zł

Zawieszka wykonanaa ze złota próby 0,585. Wzór to czterolistna koniczynka. Powierzchnia listków szlifowana, błyszcząca. Koniczynka na szczęście.

Złota literka A VERONA - YES Złota literka A 86,00 zł

Literka wykonana ze złota próby 0,585. Wzór to drukowana literka A. Powierzchnia płaska, gładka, polerowana, z obu stron taka sama.

Zawieszka złoty stoper VERONA - YES Zawieszka złoty stoper 56,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Złota obrączka, której wewnętrzny otwór wyściełany jest bezbarwnym silikonem. Nakłada się ją na bransoletkę z zawieszkami. Zapobiega przesuwanie się zawieszek.

Zawieszka do bransoletki serduszko VERONA - YES Zawieszka do bransoletki serduszko 123,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Serduszko wykonane z bladobłękitnej cyrkonii w prostej, złotej oprawie. Serduszko przymocowane do kółeczka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Powierzchnia cyrkonii szlifowana, delikatnie wypukła, z obu stron taka sama. Propozycja na prezent.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »