Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (90 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka kwiatek z masy perłowej VERONA - YES Zawieszka kwiatek z masy perłowej 114,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i masy perłowej. Wzór to wyrzeźbiony z masy perłowej kwiatek oprawiony w w bardzo ciekawy sposób w złoto. Zawieszka bardzo efektowna i orginalna.

Zawieszka Topaz London Blue i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue i diamenty 1 556,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, topazu. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień to prostokątny Topaz London Blue barwy ciemnoniebieskiej, oprawiony w koszyczku z pazurkami. W oczku do łńcuszka pięć diamentów.

Zawieszka do bransoletki złota gwiazdka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki złota gwiazdka 165,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Zawieszka do bransoletek typu popcorn, nawlekana na bransoletkę. Można ją również nosic na łańcuszku. Gwiazdka z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka, polerowana. Oie strony błyszczace. Środek pusty.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 160,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka złota kostka VERONA - YES Zawieszka złota kostka 164,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kostka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kostki gładka, polerowana, błyszcząca. Bok kostki o długości 5,9 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka do bransoletki koniczynka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koniczynka 216,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to czterolistna koniczynka wykonana z samego złota. Koniczynka płaska, polerowana, przymocowana do kółka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Rysunek listków z jednej strony.

Złota zawieszka szafiry i diament VERONA - YES Złota zawieszka szafiry i diament 830,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585; szafirów i diamentów. Wzór to karmazycja w kształcie łezki. Centralnie umieszczony szafir o szlifie ósemkowym, masie 0,48 ct, czystości 12-13, barwie H. Diamenty, 12 sztuk o łącznej masie 0,039 ct. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona YES Biżuteria Sp. z o.o.

Złota zawieszka z cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka z cyrkoniami 618,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Kształt okrągły, ażurowy. Ażur utworzony ze złotych, sztywnych łańcuszków. W dolnej części element z cyrkoni. Cyrkonie barwy kryształowej. Z tyłu zawieszka wybrana. Zawieszka bardzo dekoracyjna.

Kawieszka opal i topazy białe VERONA - YES Kawieszka opal i topazy białe 1 127,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych: opala i białego topazu. Kształt wzoru owalny, rodzaj karmazycja. Centralnie umieszczony opal, otoczony topazami białymi. Do zawieszki dołączony certyfikat kamieni naturalnych. Kolekcja limitowana.

Złota ażurowa zawieszka VERONA - YES Złota ażurowa zawieszka 441,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585. Kształt okrągły. Powierzchnia ażurowa, delikatnie wypukła. Wzór ażuru to drzewko.

Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty 974,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to London Blue Topaz, szlifowany, barwyniebieskiej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma szafirami barwy ciemno niebieskiej. Część z szafirami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.

Złote serce ażurowe z cyrkoniami VERONA - YES Złote serce ażurowe z cyrkoniami 543,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585. Wzór serca przestrzenny. Podstawa to serce płaskie, wyszdzane cyrkoniami, błyszczące. Do okoła, wypukłe , ażurowe obramowanie. Ażur dość luźny: Tył zawieszki płaski. Biżuteria efektowna.

Zawieszka rubiny i diamenty VERONA - YES Zawieszka rubiny i diamenty 793,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333, diamentów i rubinów. Centralnie umieszczony owalny rubin, w pazurkach, otoczony czterema diamencikami o szlifie ósemkowym. Diamenty oprawione w białym złocie. Klasyka i elegancja.

Zawieszka złote serce ażurowe VERONA - YES Zawieszka złote serce ażurowe 215,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to pękate serce. Wewnątrz otwór do przewlekania łańcuszka lub bransoletki. Powierzchnia serca ażurowa, koronkowa z motywem kwiatowym, błyszcząca. Na prezent.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »