Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (97 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka złote serce pr. 585 VERONA - YES Zawieszka złote serce pr. 585 299,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Serce płaskie, z obu stron takie samo, o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Oczko do przewleczenia łańcuszka, z czterema cyrkoniamii. Na prezent.

Zawieszka Topaz różowy, rubiny i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz różowy, rubiny i diamenty 887,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to różowy Topaz, szlifowany, barwy jasnoróżowej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma rubinami barwy ciemno różowej. Część z rubinami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.

Zawieszka z szmaragdem i diamentami VERONA - YES Zawieszka z szmaragdem i diamentami 793,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i naturalnych szmaragdów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Front zawieszki to owalny szmaragd w otoczeniu (po bokach) czterech małych diamentów w białym złocie. Barwa kamieni zielona.

Zawieszka łezka z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka łezka z cyrkoniami 208,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kontur łezki, od wewnątrz ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej. Łezka na wszelkie okazje.

Złota zawieszka owal VERONA - YES Złota zawieszka owal 620,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Front owalny, polerowany, nacinany (pikowany), lekko wypukły, z tyłu wybrany, z pełną ramką Zawieszka efektowna, błyszcząca może być dwustronna.

Złota rozetka wzór grecki VERONA - YES Złota rozetka wzór grecki 218,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Rozetka ażurowa, ażur to wzór grecki. Środek wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Propozycja na prezent.

Zawieszka niebieski motyl VERONA - YES Zawieszka niebieski motyl 306,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek motyla ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek.

Złote puzderko serce VERONA - YES Złote puzderko serce 425,00 zł

Puzderko wykonane ze złota próby 333. Kształt serca. Otwierane dzięki zawiasowi. Zamykane na zatrzask. Wewnątrz można umieścić zdjęcie. Powierzchnia serca z obu stron gładka, polerowana, błyszcząca.

Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami Eleganza VERONA - YES Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami Eleganza 665,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, cyrkonii i onyksu. Onyks okrągły, czarny, otoczony cyrkoniami barwy kryształowej. Powierzchnia kamienia płaska, polerowana. Tył z litego złota. Kolekcja Eleganza by Verona.

Złota zawieszka z szafirową cyrkonią VERONA - YES Złota zawieszka z szafirową cyrkonią 299,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Centralna cyrkonia owalna, szlifowana, barwy szafirowej. Dookoła niej szeroki "kołnierz" z cyrkonii barwy kryształowej, pięknie się błyszczy. Zawieszka dekoracyjny, wzór karmazycja.

Zawieszka karmazycja szafirowe cyrkonie VERONA - YES Zawieszka karmazycja szafirowe cyrkonie 416,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Centralna, owalna cyrkonia oprawiona w tzw. pazurki, które są z oksydowanego złota. Ładnie komponują się z ciemnoszafirową, prawie czarną cyrkonią. Cyrkonie dookoła nieco jaśniejsze, szafirowe. Zawieszka o szlachetnym wyglądzie.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 159,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka z Topazem London Blue VERONA - YES Zawieszka z Topazem London Blue 579,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, topazu i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień Topaz London Blue owalny, barwy ciemnoniebieskiej, szlifowany w romby. Dookoła obwódka z białego złota, szlifowana, ozdobiona na górze i dole dwoma diamencikami. Klasyczny kształt, bardzo ładna barwa topazu.

Złota zawieszka z malachitem i cyrkoniami Eleganza VERONA - YES Złota zawieszka z malachitem i cyrkoniami Eleganza 694,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, cyrkonii i malachitu. Malachit okrągły, otoczony cyrkoniami barwy kryształowej. Barwa malachitu zielona, z charakterystycznymi przebarwieniami o wzorze prążków. Powierzchnia kamienia płaska, polerowana. Kolekcja Eleganza by Verona.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »