Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (84 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka złota kulka VERONA - YES Zawieszka złota kulka 250,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 160,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka z kolibrem VERONA - YES Zawieszka z kolibrem 212,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek kolibra ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek, dwustronny. Barwy pastelowe.

Stylowa zawieszka szafiry i diamenty VERONA - YES Stylowa zawieszka szafiry i diamenty 2 236,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585, diamentów i szafirów. Kształt owalny. Centralnie umieszczony szafir, lekko uniesiony ponad powierzchnię wzoru. Dokoła szafiru oprawa ażurowa z dziesięcioma diamencikami. Następna otoczka z szafirów barwy ciemnoszafirowej. Do zawieszki dołączony certyfikat kamieni naturalnych. Kolekcja limitowana.

Zawieszka niebieski motyl VERONA - YES Zawieszka niebieski motyl 269,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek motyla ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek.

Zawieszka z karmazycja Błękitnym Topazem VERONA - YES Zawieszka z karmazycja Błękitnym Topazem 1 199,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, Błękitnego Topazu i białych topazów. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Topaz Błękitny, okrągły, oprawiony w czterech "pazurkach" ptoczony białymi topazami.

Zawieszka z naturalnymi granatami i diamentami VERONA - YES Zawieszka z naturalnymi granatami i diamentami 643,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych granatów i diamentów. Część zawieszki pokryta białym złotem, z 7 diamentami. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Granaty kwadratowe, szlifowane, barwa stonowana, charakterystyczna dla granatów, transparentna. Oprawa kamiena w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni.

Złota rozetka wzór grecki VERONA - YES Złota rozetka wzór grecki 187,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Rozetka ażurowa, ażur to wzór grecki. Środek wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Propozycja na prezent.

Złota zawieszka diamentowana owal VERONA - YES Złota zawieszka diamentowana owal 245,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Front owalny, szlifowany- diamentowany, lekko wypukły, z tyłu wybrany. Zawieszka efektowna, błyszcząca dzięki diamentowaniu.

Zawieszka do bransoletki złota gwiazdka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki złota gwiazdka 165,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Zawieszka do bransoletek typu popcorn, nawlekana na bransoletkę. Można ją również nosic na łańcuszku. Gwiazdka z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka, polerowana. Oie strony błyszczace. Środek pusty.

Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami 497,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, onyksu i cyrkonii. Wewnętrzne kółko wzoru wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Otoczone jest pierścieniem z czarnego onyksu, o gładkiej, płaskiej powierzchni. Całość otoczona złotą obwódką o polerowanej powierzchni.

Kluczyk do serca love VERONA - YES Kluczyk do serca love 173,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to kluczyk. Uchwyt kluczyka ażurowy, złożony z czterech serc ozdobionych cyrkoniami. Pióro klucza to napis love.

Wisiorek złote serce z koniczynką VERONA - YES Wisiorek złote serce z koniczynką 117,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to serce z wyciętym wzorem czterolistnej koniczynki. Zawieszka płaska, polerowana, błyszczącej. Propozycja na prezent.

Zawieszka z sercem podwójna VERONA - YES Zawieszka z sercem podwójna 266,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Zawieszka składa się z dwóch złotych krążków położonych jeden na drugim. Jeden krążek pokryty z jednej strony czerwoną emalią jubilerską. Drugi ma wycięte serce przez które widać czerwoną emalię. Krążki przesuwają się względem siebie.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »