Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (81 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota zawieszka łapacz snów VERONA - YES Złota zawieszka łapacz snów 227,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to łapacz snów. Do ażurowej, płaskiej rozety przymocowane są 3 złote pióra. Rozeta symbolizuje tarczę, sieć, która chroni przed niedobrymi snami, które następnie spływają po piórach w niebyt. Łapacz snów chroni przed negatywną energią.

Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka z onyksem i cyrkoniami 497,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, onyksu i cyrkonii. Wewnętrzne kółko wzoru wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Otoczone jest pierścieniem z czarnego onyksu, o gładkiej, płaskiej powierzchni. Całość otoczona złotą obwódką o polerowanej powierzchni.

Zawieszka ametysty i topazy błękitne VERONA - YES Zawieszka ametysty i topazy błękitne 368,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Nieregularny kształt utworzony z opraw kamieni. Siedem kamieni to: ametysty i topazy błękitne.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 150,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Złota literka M z cyrkoniami VERONA - YES Złota literka M z cyrkoniami 125,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonie barwy kryształowej. Powierzchnie złote polerowane, błyszczące. Propozycja na prezent.

Zawieszka z kolibrem VERONA - YES Zawieszka z kolibrem 179,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek kolibra ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek, dwustronny. Barwy pastelowe.

Złote puzderko VERONA - YES Złote puzderko 660,00 zł

Puzderko wykonane ze złota próby 585. Powierzchnia z obu stron taka sama: lekko wypukła, polerowana, błyszcząca. Zamykanie na zatrzask. Otwieranie dzięki zawiasikowi. Wewnątrz można umieścić zdjęcie, kosmyk włosów lub inny drobiazg. Na prezent.

Zawieszka złoty tulipan VERONA - YES Zawieszka złoty tulipan 554,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585. Tulipan złoty wysadzany różowymi cyrkoniami. Listki złote, każdy z zielonymi cyrkoniami.

Zawieszka złota róża VERONA - YES Zawieszka złota róża 472,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 Róża to amarantowa cyrkonia w kształcie łezki. Listki złote, każdy z czterema zielonymi cyrkoniami

Zawieszka Topaz różowy, rubiny i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz różowy, rubiny i diamenty 803,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to różowy Topaz, szlifowany, barwy jasnoróżowej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma rubinami barwy ciemno różowej. Część z rubinami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.

Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami 243,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Koralik o kształcie beczułki, o powierzchni lekko wypukłej, wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ją również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Zawieszka złoty gołąbek VERONA - YES Zawieszka złoty gołąbek 128,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Przedstawia gołębia ze wzniesionymi skrzydłami. Zawieszka ażurowa, płaska, o polerowanej powierzchni, błyszcząca, z obu stron taka sama. Ptak z samego złota.

Zawieszka złoty kotek VERONA - YES Zawieszka złoty kotek 149,00 zł

Zawieszka wykona ze złota próby 333. Wzór to siedzący kotek z wyciętym serduszkiem. Zawieszka płaska, o gładkiej polerowanej powierzchni, błyszcząca, z obu stron taka sama.

Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty 733,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to London Blue Topaz, szlifowany, barwyniebieskiej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma szafirami barwy ciemno niebieskiej. Część z szafirami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »