Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (77 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka do bransoletki z czarnymi cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka do bransoletki z czarnymi cyrkoniami 245,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Koralik o kształcie beczułki, o powierzchni lekko wypukłej, wysadzanej cyrkoniami barwy czarnej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ją również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Zawieszka niebieski motyl VERONA - YES Zawieszka niebieski motyl 239,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek motyla ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek.

Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty 740,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to London Blue Topaz, szlifowany, barwyniebieskiej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma szafirami barwy ciemno niebieskiej. Część z szafirami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.

Złote serce VERONA - YES Złote serce 293,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Kształt serca. Złote elementy ażurowe o roślinnym motywie i szlifowanej powierzchni. Na prezent.

Złota literka K z cyrkoniami VERONA - YES Złota literka K z cyrkoniami 88,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonie barwy kryształowej. Powierzchnie złote polerowane, błyszczące. Propozycja na prezent.

Zawieszka szary gołąbek VERONA - YES Zawieszka szary gołąbek 149,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek gołąbka ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek.

Zawieszka błękitny motyl VERONA - YES Zawieszka błękitny motyl 276,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek motyla ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek.

Złota zawieszka łapacz snów VERONA - YES Złota zawieszka łapacz snów 215,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to łapacz snów. Do ażurowej, płaskiej rozety przymocowane są 3 złote pióra. Rozeta symbolizuje tarczę, sieć, która chroni przed niedobrymi snami, które następnie spływają po piórach w niebyt. Łapacz snów chroni przed negatywną energią.

Zawieszka Mistic Topaz VERONA - YES Zawieszka Mistic Topaz 406,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień owalny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Od góry topaz ozdobiony diademem z trzech diamentów.

Zawieszka do bransoletki nieskończoność VERONA - YES Zawieszka do bransoletki nieskończoność 140,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to nieskończoność przymocowana do kółeczka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Płaski, polerowany, z obu stron taki sam.

Zawieszka obrączka z czarnymi cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka obrączka z czarnymi cyrkoniami 144,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i czarnych cyrkonii. Wzór to obrączka o powierzchnia wysadzanej czarnymi cyrkoniami . Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ja również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Zawieszka złota kulka VERONA - YES Zawieszka złota kulka 214,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka złoty piesek VERONA - YES Zawieszka złoty piesek 163,00 zł

Zawieszka wykona ze złota próby 333. Wzór to piesek z wyciętym serduszkiem. Zawieszka płaska, o gładkiej polerowanej powierzchni, błyszcząca, z obu stron taka sama.

Zawieszka złote serduszko VERONA - YES Zawieszka złote serduszko 159,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Serduszko płaskie, z obu stron takie samo. Powierzchnia polerowana, gładka. Uchwyt do nawlekania łańcuszka to złoty krążek, obrączka. Na prezent.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »