Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (98 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka złote serce ażurowe VERONA - YES Zawieszka złote serce ażurowe 220,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to pękate serce. Wewnątrz otwór do przewlekania łańcuszka lub bransoletki. Powierzchnia serca ażurowa, koronkowa z motywem kwiatowym, błyszcząca. Na prezent.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 163,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka do bransoletki koniczynka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koniczynka 223,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to czterolistna koniczynka wykonana z samego złota. Koniczynka płaska, polerowana, przymocowana do kółka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Rysunek listków z jednej strony.

Zawieszka łezka z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka łezka z cyrkoniami 229,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kontur łezki, od wewnątrz ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej. Łezka na wszelkie okazje.

Zawieszka z szafirem i diamentami VERONA - YES Zawieszka z szafirem i diamentami 726,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i naturalnych szafirów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Front zawieszki to owalny szafir w otoczeniu (po bokach) czterech małych diamentów w białym złocie. Barwa szafiru ciemnoszafirowa.

Zawieszka złota szmaragdy i diamenty VERONA - YES Zawieszka złota szmaragdy i diamenty 2 171,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 szmaragdów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Wzór okrągły. Centralnie umieszczonych 7 szmaragdów. Oprawa kamieni złota, oksydowana. Szmaragdy otoczone pierścieniem 24 diamencików w oprawie z białego złota. Tył kolczyka to ażurowy koszyczek. Stylowa, elegancka biżuteria.

Zawieszka z Topazem London Blue VERONA - YES Zawieszka z Topazem London Blue 586,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, topazu i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień Topaz London Blue owalny, barwy ciemnoniebieskiej, szlifowany w romby. Dookoła obwódka z białego złota, szlifowana, ozdobiona na górze i dole dwoma diamencikami. Klasyczny kształt, bardzo ładna barwa topazu.

Zawieszka London blue topaz, szafiry VERONA - YES Zawieszka London blue topaz, szafiry 1 479,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych: Topazów London Blue (centralny, owalny); oraz szafirów. Rodzaj okrągła karmazycja Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Szafiry barwy ciemnoszafirowej. Topazy barwy ciemnoniebieskiej. Piękna biżuteria na okazję.

Zawieszka złote serce pr. 585 VERONA - YES Zawieszka złote serce pr. 585 308,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Serce płaskie, z obu stron takie samo, o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Oczko do przewleczenia łańcuszka, z czterema cyrkoniamii. Na prezent.

Zawieszka duży koliber VERONA - YES Zawieszka duży koliber 333,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek kolibra ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek, dwustronny. Barwy pastelowe.

Zawieszka karmazycja zielone cyrkonie VERONA - YES Zawieszka karmazycja zielone cyrkonie 359,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Centralna, owalna cyrkonia oprawiona w tzw. pazurki, które są z oksydowanego złota. Ładnie komponują się z zieloną cyrkonią. Cyrkonie dookoła również zielone. Zawieszka o szlachetnym wyglądzie.

Złota zawieszka z różowym agatem VERONA - YES Złota zawieszka z różowym agatem 654,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, diamentów i agatu. Autentyczność kamieni naturalnych potwierdzona certyfikatem Verona. Kształt kwadratowy. Agat o wypukłej, fasetowanej powierzchni, barwa różowa-pudrowa. W każdym rogu po trzy diamenty.

Zawieszka ametysty i topazy błękitne VERONA - YES Zawieszka ametysty i topazy błękitne 387,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Nieregularny kształt utworzony z opraw kamieni. Siedem kamieni to: ametysty i topazy błękitne.

Złota zawieszka serce VERONA - YES Złota zawieszka serce 388,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór serce, ażurowe, wypukłe o powierzchni szlifowanej-diamentowanej. Dzięki szlifowaniu wisior pięknie błyszczy się. Fragmenty zawieszki pokryte białym złotem. Zawieszka efektowna.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »