Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (70 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka z opalem  VERONA - YES Zawieszka z opalem 263,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i opala. Kamień okrągły, w prostej, złotej oprawie. Powierzchnia delikatnie wypukła, polerowana. Opal barwy mlecznej, mieni się i opalizuje wieloma barwami.

Złote puzderko serce VERONA - YES Złote puzderko serce 268,00 zł

Puzderko wykonane ze złota próby 333. Kształt serca. Otwierane dzięki zawiasowi. Zamykane na zatrzask. Wewnątrz można umieścić zdjęcie. Powierzchnia serca z obu stron gładka, polerowana, błyszcząca.

Zawieszka złoty kotek VERONA - YES Zawieszka złoty kotek 129,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Przedstawia siedzącego kotka. Kotek płaski, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczący, z obu stron taki sam. Na prezent.

Zawieszka amarantowe serce VERONA - YES Zawieszka amarantowe serce 186,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonia o kształcie serca, szlifowana. Od frontu przymocowane do cyrkoniowego serca mniejsze, złote serduszko o szlifowanej powierzchni. Tył złoty, również o kształcie serca, do którego przymocowany jest uchwyt do przewlekania łańcuszka.

Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty 499,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to London Blue Topaz, szlifowany, barwyniebieskiej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma szafirami barwy ciemno niebieskiej. Część z szafirami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.

Zawieszka złoty krążek pr. 585 VERONA - YES Zawieszka złoty krążek pr. 585 144,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Krążek płaski, z obu stron taki sam, o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Na prezent.

Zawieszka złota czterolistna koniczynka VERONA - YES Zawieszka złota czterolistna koniczynka 159,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Wzór to czterolistna koniczynka. Powierzchnia płaska, gładka, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Każdy płatek o kształcie serca. Koniczynka na szczęście.

Zawieszka serce z szafirami VERONA - YES Zawieszka serce z szafirami 466,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Serce-kontur wysadzane 22-oma szafirami o łącznej masie 0,43 ct.

Zawieszka Topaz London Blue i szafiry VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue i szafiry 748,00 zł

Zawieszk wykonana ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, szafirów, topazów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień to owalny Topaz London Blue barwy ciemnoniebieskiej. Otoczony 14-toma okrągłymi szafirami barwy szafirowej. Boczne "łapki" "zachodzą" na centralny wzór i ozdobione są 2 diamentami każda.

Złota ażurowa zawieszka VERONA - YES Złota ażurowa zawieszka 94,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Kształt okrągły. Powierzchnia ażurowa, delikatnie wypukła. Wzór ażuru to drzewko.

Złota literka M VERONA - YES Złota literka M 87,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585. Wzór to drukowana litera M. Litera płaska o polerowanej powierzchni. Propozycja na prezent.

Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami 173,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Koralik o kształcie beczułki, o powierzchni lekko wypukłej, wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ją również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Zawieszka złota kostka VERONA - YES Zawieszka złota kostka 128,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kostka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kostki gładka, polerowana, błyszcząca. Bok kostki o długości 5,9 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Złota zawieszka serduszko VERONA - YES Złota zawieszka serduszko 168,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Serduszko wypukłe, w środku puste. Front wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Uchwyt do nawlekania łańcuszka ozdobny: ażurowa obrączka o wzorze w serduszka.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »