Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (98 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka z szmaragdem i diamentami VERONA - YES Zawieszka z szmaragdem i diamentami 798,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i naturalnych szmaragdów i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Front zawieszki to owalny szmaragd w otoczeniu (po bokach) czterech małych diamentów w białym złocie. Barwa kamieni zielona.

Zawieszka błękitny motyl VERONA - YES Zawieszka błękitny motyl 348,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek motyla ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek.

Złota zawieszka z Topazem London Blue VERONA - YES Złota zawieszka z Topazem London Blue 1 285,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, Topazu London Blue, diamentów i szafirów. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień: topaz, barwy niebieskiej, otoczony diamentami. Łezka nad Topazem oraz uchwyt do przewlekania łańcuszka ozdobione szafirami i diamentami. Powierzchnia zawieszki delikatnie wypukła.

Zawieszka złota szlifowana kulka VERONA - YES Zawieszka złota szlifowana kulka 163,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, do nawlekania na bransoletkę typu bead, lub którą nawleka się na łańcuszek. Powierzchnia kulki szlifowana , polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Złota zawieszka trzy obręcze VERONA - YES Złota zawieszka trzy obręcze 443,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to trzy obręcze, dwie z cyrkoniami, połączone ogniwem. Cyrkonie bardzo się mienią, bardzo wysokiej jakości.

Zawieszka złoty kotek VERONA - YES Zawieszka złoty kotek 192,00 zł

Zawieszka wykona ze złota próby 333. Wzór to siedzący kotek z wyciętym serduszkiem. Zawieszka płaska, o gładkiej polerowanej powierzchni, błyszcząca, z obu stron taka sama.

Zawieszka złote serce ażurowe VERONA - YES Zawieszka złote serce ażurowe 229,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to pękate serce. Wewnątrz otwór do przewlekania łańcuszka lub bransoletki. Powierzchnia serca ażurowa, koronkowa z motywem kwiatowym, błyszcząca. Na prezent.

Zawieszka z Topazem London Blue VERONA - YES Zawieszka z Topazem London Blue 586,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, topazu i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień Topaz London Blue owalny, barwy ciemnoniebieskiej, szlifowany w romby. Dookoła obwódka z białego złota, szlifowana, ozdobiona na górze i dole dwoma diamencikami. Klasyczny kształt, bardzo ładna barwa topazu.

Złota zawieszka z opalem i cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka z opalem i cyrkoniami 204,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333; opala i cyrkonii. Opal okrągły, wypukły, o gładkiej powierzchni. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Zdjęcie nie oddaje w pełni barw.

Wisiorek złoty granat i diament VERONA - YES Wisiorek złoty granat i diament 285,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych: granatu i diamentu. Do kamieni dołączony certyfikat Verona. Kształt granatu owalny, oprawa prosta, tzw. pazurki. Nad granatem diament w białym złocie. Granat szlifowany, barwa stonowana, charakterystyczna dla granatów: czerwono-brązowo-pomarańczowa, transparentna.

Zawieszka niebieski motyl VERONA - YES Zawieszka niebieski motyl 310,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i emalii jubilerskiej. Rysunek motyla ze złota. Wypełnienie z kolorowej emalii jubilerskiej. Powierzchnia z obu stron delikatnie wypukła, gładka. Piękny i oryginalny wisiorek.

Złota zawieszka szafiry i diamenty VERONA - YES Złota zawieszka szafiry i diamenty 1 646,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, diamentów i szafirów. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Kształt zawieszki to podwójna łezka. Część konturu łezki ozdobiona 10-cioma diamentami; część 13-toma szafirami. Diamenty o szlifie brylantowym okrągłym, barwie H, czystości SI2.

Złota zawieszka granat i diamenty VERONA - YES Złota zawieszka granat i diamenty 389,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, granatu i diamentów. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Centralnie umieszczony granat o barwie głębokiej czerwieni. Dookoła granatu sześć diamentów o barwie kryształowej. Uchwyt do przewlekania łańcuszka z żółtego złota. Piękny, ponadczasowy wzór.

Złota zawieszka podwójne serce VERONA - YES Złota zawieszka podwójne serce 588,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to dwa kontury serc razem splecionych. Jedno z samego złota, drugie wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Piękna zawieszka na prezent.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »