Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (63 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota zawieszka z cyrkoniami VERONA - YES Złota zawieszka z cyrkoniami 199,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Kształt okrągły, ażurowy. Ażur utworzony ze złotych opraw cyrkonii. Cyrkonie barwy kryształowej. Zawieszka bardzo dekoracyjna.

Złota zawieszka z opalem australijskim VERONA - YES Złota zawieszka z opalem australijskim 225,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i opala australijskiego. Opal okrągły, wypukły, o gładkiej powierzchni. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa gładka, prosta. Wzór przymocowany do uchwytu do łańcuszka. Zdjęcie nie oddaje w pełni barw.

Zawieszka kółko z cyrkonią VERONA - YES Zawieszka kółko z cyrkonią 99,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to koło, wewnątrz którego, asymetrycznie, przymocowana jest cyrkonia w oprawie z białego złota. Nowoczesny wzór.

Złota ażurowa zawieszka VERONA - YES Złota ażurowa zawieszka 86,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Kształt okrągły. Powierzchnia ażurowa, delikatnie wypukła. Wzór ażuru to drzewko.

Zawieszka złoty kwiatek VERONA - YES Zawieszka złoty kwiatek 72,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Kwiatek z łodyżką. Środek kwiatka i listki ozdobione cyrkonią barwy kryształowej. Urocza zawieszka na prezent.

Złota rozetka wzór grecki VERONA - YES Złota rozetka wzór grecki 123,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Rozetka ażurowa, ażur to wzór grecki. Środek wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Propozycja na prezent.

Złota zawieszka multikolor VERONA - YES Złota zawieszka multikolor 947,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, rubinów, ametystów, różnobarwnych szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfiktem Verona. Oprawa kamieni kolorowych ze złota oksydowanego, diamentów z białego złota.

Zawieszka różnobarwne szafiry VERONA - YES Zawieszka różnobarwne szafiry 914,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, diamentów i szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Wzór ażurowy. Szafiry różnobarwne oprawione w oksydowanym złocie. Oprawa diamentów w białym złocie.

Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koralik z cyrkoniami 175,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Koralik o kształcie beczułki, o powierzchni lekko wypukłej, wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszka do nawlekania na bransoletkę typu bead. Można ją również nosić na łańcuszku, rzemyku lub sznurku. Na prezent.

Złota zawieszka łapacz snów VERONA - YES Złota zawieszka łapacz snów 158,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to łapacz snów. Do ażurowej, płaskiej rozety przymocowane są 3 złote pióra. Rozeta symbolizuje tarczę, sieć, która chroni przed niedobrymi snami, które następnie spływają po piórach w niebyt. Łapacz snów chroni przed negatywną energią.

Zawieszka złota kostka VERONA - YES Zawieszka złota kostka 119,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kostka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kostki gładka, polerowana, błyszcząca. Bok kostki o długości 5,9 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Zawieszka złota kulka VERONA - YES Zawieszka złota kulka 155,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Złota zawieszka serduszko VERONA - YES Złota zawieszka serduszko 169,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Serduszko wypukłe, w środku puste. Front wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Uchwyt do nawlekania łańcuszka ozdobny: ażurowa obrączka o wzorze w serduszka.

Zawieszka do bransoletki koniczynka VERONA - YES Zawieszka do bransoletki koniczynka 139,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to czterolistna koniczynka wykonana z samego złota. Koniczynka płaska, polerowana, przymocowana do kółka do nawlekania na bransoletkę lub łańcuszek. Rysunek listków z jednej strony.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »