Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (74 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka z sercem podwójna VERONA - YES Zawieszka z sercem podwójna 189,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Zawieszka składa się z dwóch złotych krążków położonych jeden na drugim. Jeden krążek pokryty z jednej strony czerwoną emalią jubilerską. Drugi ma wycięte serce przez które widać czerwoną emalię. Krążki przesuwają się względem siebie.

Głowa węża VERONA - YES Głowa węża 1 309,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Przedstawia głowę węża. Wzór przestrzenny. Głowa wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Oczy z zielonych cyrkonii. Tył płaski, ażurowy z samego złota.

Wisiorek złota Nefretete VERONA - YES Wisiorek złota Nefretete 236,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Przedstawia królową Nefretete. Twarz i szyja postaci o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej. Królewskie nakrycie głowy o powierzchni satynowanej. Wizerunek taki sam z obu stron. Wnętrze puste.

Złota zawieszka z szafirami VERONA - YES Złota zawieszka z szafirami 565,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i naturalnych szafirów. Do kamieni dołączony certyfikat kamieni szlachetnych Verona. Kształt zawieszki podłużny. Centralny szafir większy, okrągły, szlifowany. Nad nim umieszczony dużo mniejszy. Barwa kamieni szafirowa, transparentna. Uchwyt do przewlekania łańcuszka wkomponowany od tyłu w zawieszkę.

Zawieszka Mistic Topaz VERONA - YES Zawieszka Mistic Topaz 328,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień owalny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Od góry topaz ozdobiony diademem z trzech diamentów.

Zawieszka topazy i czarne diamenty VERONA - YES Zawieszka topazy i czarne diamenty 857,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, Topazów London Blue i czarnych diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Topazy o różnym kształcie, szlifowane, barwy niebieskiej, transparentne. Diamenty okrągłe o barwie czarnej poprawianej. Oprawa diamentów oksydowana. Uchwyt do przewlekania łańcuszka wkomponowany, z tyłu, w oprawę.

Zawieszka złoty krążek pr. 585 VERONA - YES Zawieszka złoty krążek pr. 585 163,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Krążek płaski, z obu stron taki sam, o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Na prezent.

Zawieszka złoty kot VERONA - YES Zawieszka złoty kot 290,00 zł

Zawieszka w kształcie kota, wykonana z żółtego złota próby 0,333. Figura kotka "wycięta" ze złotej blaszki, płaska, z obu stron gładka, polerowana. Nowoczesny design.

Złota zawieszka z opalem australijskim VERONA - YES Złota zawieszka z opalem australijskim 237,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333 i opala australijskiego. Opal okrągły, wypukły, o gładkiej powierzchni. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa gładka, prosta. Wzór przymocowany do uchwytu do łańcuszka. Zdjęcie nie oddaje w pełni barw.

Zawieszka z opalem  VERONA - YES Zawieszka z opalem 266,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i opala. Kamień okrągły, w prostej, złotej oprawie. Powierzchnia delikatnie wypukła, polerowana. Opal barwy mlecznej, mieni się i opalizuje wieloma barwami.

Złote puzderko serce VERONA - YES Złote puzderko serce 271,00 zł

Puzderko wykonane ze złota próby 333. Kształt serca. Otwierane dzięki zawiasowi. Zamykane na zatrzask. Wewnątrz można umieścić zdjęcie. Powierzchnia serca z obu stron gładka, polerowana, błyszcząca.

Zawieszka złoty kotek VERONA - YES Zawieszka złoty kotek 129,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Przedstawia siedzącego kotka. Kotek płaski, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczący, z obu stron taki sam. Na prezent.

Zawieszka złota czterolistna koniczynka VERONA - YES Zawieszka złota czterolistna koniczynka 163,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Wzór to czterolistna koniczynka. Powierzchnia płaska, gładka, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Każdy płatek o kształcie serca. Koniczynka na szczęście.

Zawieszka serce z szafirami VERONA - YES Zawieszka serce z szafirami 466,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Serce-kontur wysadzane 22-oma szafirami o łącznej masie 0,43 ct.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | następna »