Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (68 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka złota czterolistna koniczynka VERONA - YES Zawieszka złota czterolistna koniczynka 176,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Wzór to czterolistna koniczynka. Powierzchnia płaska, gładka, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Każdy płatek o kształcie serca. Koniczynka na szczęście.

Zawieszka złote serce pr. 585 VERONA - YES Zawieszka złote serce pr. 585 170,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Serce płaskie, z obu stron takie samo, o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Na prezent.

Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty 740,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to London Blue Topaz, szlifowany, barwyniebieskiej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma szafirami barwy ciemno niebieskiej. Część z szafirami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.

Złota rozeta VERONA - YES Złota rozeta 254,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór rozety o średnicy 2,5 cm. Rozeta ażurowa o greckim motywie. Niektóre elementy szlifowane, ozdobione białym złotem. Całkowita długość zawieszki 3,4 cm. Efektowny wyglad przy niewielkiej masie. Świetna na prezent.

Złote puzderko serce VERONA - YES Złote puzderko serce 333,00 zł

Puzderko wykonane ze złota próby 333. Kształt serca. Otwierane dzięki zawiasowi. Zamykane na zatrzask. Wewnątrz można umieścić zdjęcie. Powierzchnia serca z obu stron gładka, polerowana, błyszcząca.

Zawieszka Mistic Topaz VERONA - YES Zawieszka Mistic Topaz 406,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień owalny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Od góry topaz ozdobiony diademem z trzech diamentów.

Złota rozeta z motylem VERONA - YES Złota rozeta z motylem 429,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Wzór to ażurowa rozeta z motywem motyla. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama.

Zawieszka ażurowe serce VERONA - YES Zawieszka ażurowe serce 393,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Wzór to serce o płaskiej, ażurowej powierzchni, z obu stron takie samo. Serce polerowane, błyszczące. Ażur o kwiatowym motywie. Świetne na prezent dla kochanej osoby.

Złota rozeta z kwiatami VERONA - YES Złota rozeta z kwiatami 405,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Kształt rozety. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Wzór kwiatowy, ażurowy.

Złota zawieszka z onyksem VERONA - YES Złota zawieszka z onyksem 388,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i czarnego onyksu. Części złote gładkie polerowane. Powierzchnia onyksu płaska, gładka, polerowana.

Zawieszka z Mystic Topazem VERONA - YES Zawieszka z Mystic Topazem 618,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i kamieni szlachetnych: diamentów i topazu. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień Mystic Topaz o kształcie prostokątnym, mieni się barwami zielono-fioletową. Otoczony diamencikami w oprawie z białego złota.

Złota zawieszka z różowym agatem VERONA - YES Złota zawieszka z różowym agatem 524,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333, diamentów i agatu. Autentyczność kamieni naturalnych potwierdzona certyfikatem Verona. Kształt kwadratowy. Agat o wypukłej, fasetowanej powierzchni, barwa różowa-pudrowa. W każdym rogu po trzy diamenty.

Złota rozetka wzór grecki VERONA - YES Złota rozetka wzór grecki 186,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Rozetka ażurowa, ażur to wzór grecki. Środek wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Propozycja na prezent.

Zawieszka amarantowe serce VERONA - YES Zawieszka amarantowe serce 231,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonia o kształcie serca, szlifowana. Od frontu przymocowane do cyrkoniowego serca mniejsze, złote serduszko o szlifowanej powierzchni. Tył złoty, również o kształcie serca, do którego przymocowany jest uchwyt do przewlekania łańcuszka.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »