Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Zawieszki

 (68 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue, szafiry i diamenty 593,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Centralny kamień to London Blue Topaz, szlifowany, barwyniebieskiej. Nad nim rządek pięciu diamencików. Pozostała część zawieszki wysadzana sześcioma szafirami barwy ciemno niebieskiej. Część z szafirami wywinięta do tyłu, tworząc uchwyt do łańcuszka. Kamienie z certyfikatem Verona.

Zawieszka złota czterolistna koniczynka VERONA - YES Zawieszka złota czterolistna koniczynka 157,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Wzór to czterolistna koniczynka. Powierzchnia płaska, gładka, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Każdy płatek o kształcie serca. Koniczynka na szczęście.

Wisiorek chłopiec i dziewczynka VERONA - YES Wisiorek chłopiec i dziewczynka 125,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Przedstawia parę: dziewczynkę i chłopca. Zawieszka płaska, z obu stron taka sama. Powierzchnia gładka, błyszcząca. Zawieszka pełna wdzięku. Na prezent.

Zawieszka złota jaszczurka z cyrkoniami VERONA - YES Zawieszka złota jaszczurka z cyrkoniami 291,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Przedstawia jaszczurkę. Jaszczurka płaska, tułów wysadzany cyrkoniami barwy kryształowej. Powierzchnie złote gładkie, błyszczące. Propozycja na prezent.

Wisiorek serce i 2 stópki VERONA - YES Wisiorek serce i 2 stópki 147,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kontur serca. Wewnątrz dwie stopy oraz cyrkonia. Jedna stópka ażurowa, pokryta białym złotem. Druga pełna, z żółtego złota. Oprawa cyrkonii pokryta białym zlotem.

Zawieszka z Błękitnym Topazem VERONA - YES Zawieszka z Błękitnym Topazem 699,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585, Błękitnego Topazu i diamentów. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Topaz Błękitny, okrągły, oprawiony w czterech "pazurkach". Nad topazem złoty łuk ozdobiony dwoma diamencikami.

Zawieszka złota kulka VERONA - YES Zawieszka złota kulka 179,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kulka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kulki gładka, polerowana, błyszcząca. Kulka o średnicy 10 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Złota ażurowa zawieszka VERONA - YES Złota ażurowa zawieszka 99,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Kształt okrągły. Powierzchnia ażurowa, delikatnie wypukła. Wzór ażuru to drzewko.

Wisiorek złota sowa VERONA - YES Wisiorek złota sowa 169,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór przedstawia sowę. Sowa płaska, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszcząca. Sowa symbolem mądrości i wiedzy. Na prezent.

Zawieszka Topaz London Blue i szafiry VERONA - YES Zawieszka Topaz London Blue i szafiry 804,00 zł

Zawieszk wykonana ze złota próby 585 i kamieni szlachetnych: diamentów, szafirów, topazów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień to owalny Topaz London Blue barwy ciemnoniebieskiej. Otoczony 14-toma okrągłymi szafirami barwy szafirowej. Boczne "łapki" "zachodzą" na centralny wzór i ozdobione są 2 diamentami każda.

Zawieszka złota kostka VERONA - YES Zawieszka złota kostka 136,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333. Jest to kostka z otworem wewnątrz, przez który przewleka się łańcuszek. Powierzchnia kostki gładka, polerowana, błyszcząca. Bok kostki o długości 5,9 mm. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub nawleczona na łańcuszek razem z innymi zawieszkami i koralikami.

Głowa węża VERONA - YES Głowa węża 1 309,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Przedstawia głowę węża. Wzór przestrzenny. Głowa wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Oczy z zielonych cyrkonii. Tył płaski, ażurowy z samego złota.

Wisiorek złota Nefretete VERONA - YES Wisiorek złota Nefretete 236,00 zł

Zawieszka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Przedstawia królową Nefretete. Twarz i szyja postaci o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej. Królewskie nakrycie głowy o powierzchni satynowanej. Wizerunek taki sam z obu stron. Wnętrze puste.

Zawieszka Mistic Topaz VERONA - YES Zawieszka Mistic Topaz 328,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 0,333 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Centralny kamień owalny to Mystic Topaz poprawiany. Opalizuje barwami fioletu i zieleni, pięknie się mieni. Od góry topaz ozdobiony diademem z trzech diamentów.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | następna »