Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Komplety

 (10 produktów w kategorii)
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty komplet z granatami i diamentem  VERONA - YES Złoty komplet z granatami i diamentem 308,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333; granatów i diamentu. Granaty owalne, szlifowane, oprawione w pazurki. Prosta oprawa uwypukla piękno kamieni. Barwa kamieni charakterystyczna dla granatów, brązowo-czerwonawa. Sztyft w kolczykach umieszczony w ich górnej części. Zawieszka ozdobiona dodatkowo diamentem.

Komplet złoty Topaz London Blue  VERONA - YES Komplet złoty Topaz London Blue 743,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki wykonany ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Kamienie Topaz London Blue o barwie niebieskiej, szlifowane. Oprawa kamieni prosta, w tzw. pazurki, uwypukla piękno topazów. Kamień w zawieszce większy niż w kolczykach. Komplet elegancki.

Komplet rozetki szafirowe  VERONA - YES Komplet rozetki szafirowe 206,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to rozetka, pełna, o powierzchni płaskiej, całkowicie wysadzanej cyrkoniami. Część cyrkonii (wewnątrz) barwy kryształowej; część (obwódka oraz środek) barwy ciemnoszafirowej. Wielkość rozetki w kolczykach i zawieszce taka sama. Komplet pełen wdzięku.

Złoty komplet z opalami australijskimi  VERONA - YES Złoty komplet z opalami australijskimi 225,00 zł

Komplet to kolczyki i zawieszka wykonane z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych opali australijskich. Opale owalne, gładkie. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa kamieni w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni. Wzór w kolczykach taki sam jak w zawieszce. Komplet efektowny.

Komplet złote łezki z cyrkoniami  VERONA - YES Komplet złote łezki z cyrkoniami 235,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór o kształcie łezki, ażurowy, ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej. Wielkość łezki w kolczykach i zawieszce taka sama. Sztyft przymocowany w górnej części łezki.

Złoty komplet ażurowe kółka  VERONA - YES Złoty komplet ażurowe kółka 245,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333. Wzór ażurowe kółko o powierzchni gładkiej, polerowanej. Środek pokryty białym złotem, diamentowany, błyszczący. Zawieszka dwustronna. Biżuteria oryginalna, stylowa, delikatna.

Złoty komplet seruszka z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty komplet seruszka z cyrkoniami 243,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to serduszko, płaskie, pełne. Część powierzchni ozdobiona cyrkoniami, część złota, gładka. Linia podziału "miękka", lekko falująca. Serduszko w kolczyku przymocowane do sztyftu, w zawieszce do uchwytu do łańcuszka. Biżuteria z wdziękiem, na prezent.

Komplet złote blaszki z cyrkonią  VERONA - YES Komplet złote blaszki z cyrkonią 191,00 zł

Komplet składa się z zawieszki i kolczyków, wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Kształt blaszki nieregularny, powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca. Cyrkonia o barwie kryształowej umieszczona asymetrycznie. Wzór w kolczykach mniejszy niż w zawieszce. Mocowanie do ucha sztyftem. Biżuteria o nowoczesnym wzorze.

Złoty komplet rozetki złoto oksydowane  VERONA - YES Złoty komplet rozetki złoto oksydowane 332,00 zł

Komplet to kolczyki i zawieszka wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór o kształcie rozetki: centralna cyrkonia większa, wszystkie cyrkonie barwy kryształowej. Złota oprawa cyrkonii oksydowana: barwy grafitowej, pięknie kontrastuje z kryształowymi cyrkoniami. Biżuteria niepowtarzalna. Oksydowanie dodaje elegancji i szyku.

Złoty komplet kółeczka z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty komplet kółeczka z cyrkoniami 299,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Wzór to kółeczko wypełnione cyrkonią. Bok kółeczka ozdobiony cyrkoniami. Komplet pełen wdzięku, delikatny. Biżuteria na prezent.