Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Komplety

 (4 produkty w kategorii)
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty komplet z opalami  VERONA - YES Złoty komplet z opalami 542,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333; opali oraz cyrkonii. Opale okrągłe, o wypukłej powierzcni, polerowane. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Od góry udekorowane trzema cyrkoniami barwy kryształowej, tworzącymi diadem. Kamienie oprawione w "pazurki".

Komplet złoty Topaz London Blue  VERONA - YES Komplet złoty Topaz London Blue 1 289,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki wykonany ze złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Kamienie Topaz London Blue o barwie niebieskiej, szlifowane. Oprawa kamieni prosta, w tzw. pazurki, uwypukla piękno topazów. Kamień w zawieszce większy niż w kolczykach. Komplet elegancki.

Złoty komplet z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty komplet z cyrkoniami 466,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór okrągły. Wnętrze okręgu ażurowe: siateczka ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Kółko w kolczykach i zawieszce tej samej wielkości. Kolczyki mocowane do ucha sztyftem.

Złoty komplet seruszka z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty komplet seruszka z cyrkoniami 409,00 zł

Komplet składa się z kolczyków i zawieszki, wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to serduszko, płaskie, pełne. Część powierzchni ozdobiona cyrkoniami, część złota, gładka. Linia podziału "miękka", lekko falująca. Serduszko w kolczyku przymocowane do sztyftu, w zawieszce do uchwytu do łańcuszka. Biżuteria z wdziękiem, na prezent.