Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (98 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka kółko i serce VERONA - YES Bransoletka kółko i serce 188,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane centralnie kółko. W odległości ok. 1 cm od kółka przymocowana zawieszka o kształcie serca. Serce płaskie, polerowane, błyszczące.

Złota bransoletka na rękę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na rękę skręcana 216,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Ładny, żółty kolor złota. Świetny wzór, pasujący do każdej kreacji. Dzięki "skręceniu" ładnie połyskuje na ręku.

Złota bransoletka z kuleczkami onyks VERONA - YES Złota bransoletka z kuleczkami onyks 209,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333 i czarnego onyksu. Na Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są kuleczki ze złota i onyksu. Złote kuleczki można przesuwać po łańcuszku. Wewnątrz zawierają silikon, dzięki któremu można je przesunąć do dowolnego miejsca na łańcuszku i tam pozostaną. Pomiędzy nimi znajdują się kulki z onyksu.

Bransoletka sznurek i krzyżyk czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i krzyżyk czerwona 147,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Krzyżyk oraz kuleczki złote. Powierzchnia krzyżyka polerowana, tył lekko wybrany. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Złota bransoletka multikolor VERONA - YES Złota bransoletka multikolor 3 109,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to złota szyna utworzona z połączonych zawiasami elementów. Każdy element zawiera dwie prostokątne cyrkonie. Cyrkonie różnokolorowe: różowe, niebieskie, fioletowe, czarne, kryształowe, czerwone, łososiowe. Paski kolorystyczne utworzone z 6 lub 8 cyrkonii. Zapięcie zatrzask z zabezpieczeniem.

Złota bransoletka z krzyżykiem VERONA - YES Złota bransoletka z krzyżykiem 179,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i czarnych cyrkonii. Krzyżyk wkomponowany centralnie w łańcuszek o splocie ankier. Łańcuszek szlifowany. Czarne cyrkonie, szlifowane, przymocowane do łańcuszka w równych odległościach. Dwie cyrkonie, przy krzyżyku, wkomponowane w ogniwa.

Bransoletka na nogę dwa krążki VERONA - YES Bransoletka na nogę dwa krążki 389,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Bransoletka jest z dwoma zawieszkami- krążkami. Jeden wkomponowany w łańcuszek, drugi przymocowany do łańcuszka. Zawieszki to płaskie krążki o gładkiej, polerowanej powierzchni, z obu stron takie same.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 413,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór to owalne ogniwa z wkomponowanym kółkiem, do którego przymocowane jest serce. Serce-kontur o gładkiej, polerowanej powierzchni. Wyrób dmuchany. Bransoletka efektowna, modny wzór.

Złota bransoletka podwójna VERONA - YES Złota bransoletka podwójna 372,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Wzór to dwa połączone ze sobą łańcuszki o splocie ankier, szlifowane. W łańcuszki wkomponowane złote ozdoby o kształcie łezki oraz okrągłe. Powierzchnia ozdób polerowana, błyszcząca, o lekko wypukłej powierzchni.

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 137,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Bransoletka złota podwójna VERONA - YES Bransoletka złota podwójna 468,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Składa się z dwóch bransoletek połączonych końcami. Jedna, sztywna, niepełne koło, ze złotej rurki. Druga, o splocie ankier, szlifowana, z wkomponowanym centralnie sercem. Zapięcie bransoletki zakończone sercem. Serca polerowane, błyszczące. Bardzo ładnie prezentuje sie wokół ręki.

Złota bransoletka do zawieszek dł. 18 cm VERONA - YES Złota bransoletka do zawieszek dł. 18 cm 789,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot popcorn: powierzchnia przypomina kuleczki. Przekrój okrągły, środek pusty. Można na nią nawlekać zawieszki typu bead firmy Verona. Zapięcie ozdobne: złota kulka. Otwiera się poprzez przesunięcie w przód lub tył najbardziej wystającej nakładki na kulce. Można również nosić bez zawieszek.

Bransoletka z szafirami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka z szafirami kolekcja Perline 617,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 szafirów i pereł. Autentyczność szafirów i pereł potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są złote kuleczki i perły hodowlane, słodkowodne. Pomiędzy kulkami i perłami, przymocowane są zawieszki z szafirów. Barwa szafirów jasnoniebieska. Kolekcja Perline Verona.

Złota bransoletka z jaskółką VERONA - YES Złota bransoletka z jaskółką 136,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, wkomponowana zawieszka- jaskółka. Zawieszka płaska, o gładkiej, polerowanej powierzchni, z obu stron taka sama.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | następna »