Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (126 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona 197,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Kuleczki złote. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka złote koło VERONA - YES Bransoletka złote koło 1 077,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór koła, lekko spłaszczonego. Powierzchnia wypukła, gładka, polerowana. Bransoletka zamykana na zamek: pętelka, zatrzask. Po otworzeniu zapięcia można ją delikatnie rozchylić i skręcić końce w celu wygodnego założenia. Bransoletka efektowna, przylega do ręki, nowoczesny wzór.

Złota bransoletka z blaszką VERONA - YES Złota bransoletka z blaszką 546,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Blaszka wygięta w łuk, wewnątrz pusta. Po jej obu stronach, wkomponowane w łańcuszek, cyrkonie barwy kryształowej w prostej oprawie. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany.

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 132,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Złota bransoletka z zawieszkami VERONA - YES Złota bransoletka z zawieszkami 259,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są dwa złote krążki i trzy krążki z czarną masą jubilerską. Zawieszki przymocowane w równych odległościach od siebie, nie przesuwają się. Powierzchnia krążków płaska, polerowana, błyszcząca.

Złota bransoletka na rękę splot singapur VERONA - YES Złota bransoletka na rękę splot singapur 115,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot typu singapur, skręcana. Powierzchnia łańcuszka szlifowana błyszcząca. Dzięki skręceniu bransoletka pięknie połyskuje na ręku. Bransoletka delikatna. Świetny wzór, do noszenia na wszelkie okazje.

Bransoletka złote kółko z gwiazdką VERONA - YES Bransoletka złote kółko z gwiazdką 243,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to kółko z gwiazdką przymocowane do łańcuszka typu ankier. Kółko płaskie nie regularne. Powierzchnia polerowana, błyszcząca.

Złota bransoletka z błękitną cyrkonią VERONA - YES Złota bransoletka z błękitną cyrkonią 474,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i błękitnej cyrkoni i perełki. Łańcuszek o splocie ankier, diamentowany. Na łańcuszek nawleczona , ruchoma zawieszka z błękitną cyrkonią z perełką, w złotej oprawie oraz przywieszka perełka

Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord 1 129,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana. Splot typu kord. Bransoletka efektowna. Świetnie układa się wokół ręki.

Złoty bransoletka z kółkami VERONA - YES Złoty bransoletka z kółkami 380,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie wkomponowane 3 kółka-kontury. Kółka płaskie o polerowanej powierzchni, błyszczące, z obu stron takie same, splatają się ze sobą.

Bransoletka złote kuleczki VERONA - YES Bransoletka złote kuleczki 223,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, nawleczonych jest dwanaście małych kuleczek i jedna, centralnie większa, spłaszczona, które umieszczone są w centralnej części bransoletki. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek grawerowana, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Bransoletka z rubinami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka z rubinami kolekcja Perline 624,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są dwa rodzaje koralików: rubinowe oraz złote kulki. Koraliki rubinowe szlifowane, kulki złote gładkie polerowane. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku. Kolekcja Perline Verona.

Złota bransoletka z kulką VERONA - YES Złota bransoletka z kulką 142,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Na Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Kulka nie przesuwa się po łańcuszku. Kulka o gładkiej, polerowanej powierzchni, wewnątrz pusta. Bransoletka delikatna.

Bransoletka z muszelkami VERONA - YES Bransoletka z muszelkami 168,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Zawieszki to różnej wielkości muszelki o płaskiej powierzchni. Rysunek muszelki po jednej stronie. Druga strona gładka. Na końcach sznurka złote kuleczki i jedna blaszka. Regulacja długości dzięki ruchomym supełkom.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »