Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (117 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i serduszko VERONA - YES Bransoletka sznurek i serduszko 208,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Serduszko oraz kuleczki złote. Powierzchnia serca płaska, polerowana. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Złota bransoletka ażurowa VERONA - YES Złota bransoletka ażurowa 737,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Bransoletka składa się z ażurowych elementów o kształcie łódki, połączonych zawiasikami. Powierzchnia każdego elementu częściowo pokryta białym złotem (te elementy dodatkowo szlifowane). Elementy od tyłu "wybrane". Bransoletka efektowna, bardzo dobrze układa się wokół ręki.

Bransoletka kółeczka i kulki VERONA - YES Bransoletka kółeczka i kulki 1 052,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. W czterech miejscach wkomponowane kółka i kulki. Łańcuszek w bransoletce podwójny, blaszki gładkie, kulki matowe, nie przesuwają się. Zapięcie na karabińczyk. Bransoletka miękka, efektowna, niepowtarzalny wzór.

Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona 195,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i sznurka. W podwójny sznurek koloru czerwonego, wkomponowana złota, czterolistna koniczynka. Długość bransoletki regulowana węzełkiem zderzakowym. Na końcach sznurków złota kulka i supełek. Powierzchnia koniczynki płaska, z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka. Koniczynka na szczęście.

Bransoletka na nogę złote kuleczki VERONA - YES Bransoletka na nogę złote kuleczki 388,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczonych jest siedem kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Bransoletka dwa łańcuszki i serce VERONA - YES Bransoletka dwa łańcuszki i serce 1 140,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Wzór to dwa połączone łańcuszki, pancerka i gruby ankier. W połączeniu łańcuszków zawieszka serce, dwustronnie wysadzane cyrkoniami.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 206,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Serce nawleczone jest na łańcuszek. Po obu stronach serca nawleczone po trzy szlifowane kulki. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku, dwie z białego złota. Serce o powierzchni dładkiej, błyszczącej zdrugiej strony promieniście diamentowane.

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 159,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Złota bransoletka na rękę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na rękę skręcana 372,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Ładny, żółty kolor złota. Świetny wzór, pasujący do każdej kreacji. Dzięki "skręceniu" ładnie połyskuje na ręku.

Bransoletka złote koło VERONA - YES Bransoletka złote koło 1 299,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór koła, lekko spłaszczonego. Powierzchnia wypukła, gładka, polerowana. Bransoletka zamykana na zamek: pętelka, zatrzask. Po otworzeniu zapięcia można ją delikatnie rozchylić i skręcić końce w celu wygodnego założenia. Bransoletka efektowna, przylega do ręki, nowoczesny wzór.

Złota bransoletka ogniwa z kulkami VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa z kulkami 499,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Splot to ogniwa prostokątne o powierzchni, gładkiej, polerowanej. Do ogniw przymocowane kulki. Zapięcie typu karabińczyk. Do ogniw można przypinać zawieszki typu charms. Bransoletka efektowna.

Złota bransoletka z zawieszkami i perełkami VERONA - YES Złota bransoletka z zawieszkami i perełkami 336,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333 i perełek. Łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa). Do łańcuszka przymocowanych jest 8 zawieszek listków oraz wstawione trwale trzy perełki. Zawieszki trwale przymocowane do łańcuszka, nie przesuwają się. Bransoletka bardzo ładnie się prezentuje wokół ręki.

Złota bransoletka na rękę splot singapur VERONA - YES Złota bransoletka na rękę splot singapur 138,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot typu singapur, skręcana. Powierzchnia łańcuszka szlifowana błyszcząca. Dzięki skręceniu bransoletka pięknie połyskuje na ręku. Bransoletka delikatna. Świetny wzór, do noszenia na wszelkie okazje.

Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord 1 346,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana. Splot typu kord. Bransoletka efektowna. Świetnie układa się wokół ręki.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »