Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (122 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka-łańcuch z podkładkami VERONA - YES Złota bransoletka-łańcuch z podkładkami 876,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Ogniwa bransoletki owalne. W odległości 5,5 cm od jednego z końców bransoletki, wkomponowane duża podkładka. Łańsuszek bransoletki typu ankier, co 2,5 cm mała podkładka, 5 sztuk. Nowoczesny design.

Złota bransoletka koło z cyrkoniami VERONA - YES Złota bransoletka koło z cyrkoniami 585,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to spłaszczone koło, elipsa, otwarte. Bransoletka typu bangle. Przekrój złotego pręta okrągły. Środkowa część ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Końce zakończone kulkami.

Bransoletka splot popcorn do zawieszek VERONA - YES Bransoletka splot popcorn do zawieszek 1 435,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot popcorn: powierzchnia przypomina kuleczki. Przekrój okrągły, środek pusty. Można na nią nawlekać zawieszki typu bead firmy Verona. Zapięcie ozdobne: złota kulka. Otwiera się poprzez przesunięcie w przód lub tył najbardziej wystającej nakładki na kulce. Można również nosić bez zawieszek.

Bransoletka na nogę z serduszkiem VERONA - YES Bransoletka na nogę z serduszkiem 236,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane złote serce. Powierzchnia serca gładka, polerowana, błyszcząca. Między sercem a jednym z końców bransoletki, nawleczonych jest 5 kuleczek o diamentowanej powierzchni. Wszystkie elementy ładnie się błyszczą. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka na nogę. VERONA - YES Złota bransoletka na nogę. 262,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Centralnie, przymocowane do łańcuszka złote serduszko. Serduszko gładkie, polerowane. Po obu stronach serca po 3 złote kuleczki, które przesuwają się po łańcuszku. W odległości ok. 2 cm od serca, wkomponowane w łańcuszek czarne cyrkonie.

Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona 205,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Kuleczki złote. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 991,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Ogniwa bransoletki długie, złoty pręt o przekroju kwadratowym. Do centralnie umieszczonego kółka przymocowana zawieszka serce. Serce z obu stron takie samo: powierzchnia lekko wypukła, polerowana, błyszcząca, wnętrze puste. Do ogniw bransoletki można przyczepiać zawieszki typu charms. Bransoletka efektowna.

Złota bransoletka dwa serca VERONA - YES Złota bransoletka dwa serca 260,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane sa znaki nieskończoności, skrzydło anioła i dwa serca, jedno pełne ,drugie ażur.Z obu stron znaki mają powierzchnię gładką, polerowaną. Łańcuszek i znaki ładnie się błyszczą. Celebrytka

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 152,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Złota bransoletka ogniwa z kulkami VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa z kulkami 463,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Splot to ogniwa prostokątne o powierzchni, gładkiej, polerowanej. Do ogniw przymocowane kulki. Zapięcie typu karabińczyk. Do ogniw można przypinać zawieszki typu charms. Bransoletka efektowna.

Bransoletka kółko i serce VERONA - YES Bransoletka kółko i serce 288,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane centralnie kółko. W odległości ok. 1 cm od kółka przymocowana zawieszka o kształcie serca. Serce płaskie, polerowane, błyszczące.

Złota bransoletka blaszki VERONA - YES Złota bransoletka blaszki 799,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Składa się z połączonych ze sobą złotych blaszek o kształcie łódki. Każda blaszka płaska , z obu stron szlifowana, błyszcząca. Świetnie układa się wokół ręki.

Bransoletka złota kulki diamentowane VERONA - YES Bransoletka złota kulki diamentowane 1 077,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333, Wzór to diamentowane kulki, rosnącej wielkości do połowy bransoletki, druga połowa to podwójny łańcuszek typu ankier.Bransoletka bardzo efektowna, unikatowa.

Złota bransoletka z zawieszkami VERONA - YES Złota bransoletka z zawieszkami 353,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333 i koralików. Łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa), z diamentowanymi kuleczkami. Do łańcuszka przymocowanych jest 6 zawieszek. Zawieszki to czarne koraliki blaszki w kształcie łezki. Zawieszki trwale przymocowane do łańcuszka, nie przesuwają się. Bransoletka bardzo ładnie się prezentuje wokół ręki.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »