Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (107 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i nieskończoność czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i nieskończoność czerwona 183,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Znak nieskończoności oraz kuleczki złote. Powierzchnia nieskończoności polerowana. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona 226,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Kuleczki złote. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka sznurek i skrzydło VERONA - YES Bransoletka sznurek i skrzydło 189,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Skrzydło oraz kuleczki złote. Powierzchnia skrzydła płaska, polerowana. Sznurek barwy granatowej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka z kółkiem czarna VERONA - YES Bransoletka z kółkiem czarna 273,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Co ok. 8 mm ogniwo łańcuszka pokryte jest czarną emalią, tworząc koralik. Centralnie przymocowana jest zawieszka kółko z samego złota. Kółko płaskie, polerowane, z obu stron takie samo.

Bransoletka ogniwa i łańcuszek VERONA - YES Bransoletka ogniwa i łańcuszek 1 345,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. W pięciu miejscach wkomponowane ogniwa. Łańcuszek w bransoletce poczwórny, ogniwa gładkie i owalne, lekko skręcone. Zapięcie na karabińczyk. Bransoletka miękka, efektowna, niepowtarzalny wzór.

Bransoletka dwa łańcuszki i serce VERONA - YES Bransoletka dwa łańcuszki i serce 1 099,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Wzór to dwa połączone łańcuszki, pancerka i gruby ankier. W połączeniu łańcuszków zawieszka serce, dwustronnie wysadzane cyrkoniami.

Bransoletka sznurek onyks i złote kulki VERONA - YES Bransoletka sznurek onyks i złote kulki 223,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333, bawełnianego sznurka i onyksu. Wzór to na przemian nawleczone kulki z onyksu i kulki złote diamentowane. Kulki z onyksu kanciaste, szlifowane o czarnej barwie. Sznurek czarny. Długość bransoletki regulowana.

Złota bransoletka diamentowane wałeczki VERONA - YES Złota bransoletka diamentowane wałeczki 383,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Do łańcuszka o splocie ankier, szlifowany, przymocowane są centralnie grawerowane i diamentowane wałeczki. Wałeczki nie przesuwają się.

Złota bransoletka dwa łańcuszki gwiazdy VERONA - YES Złota bransoletka dwa łańcuszki gwiazdy 467,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszki o splocie ankier (owalne ogniwa) wmontowane trwale, lekko wypukłe gwiazdki Biżuteria delikatna, ślicznie prezentuje się wokół ręki.

Złota bransoletka z kuleczkami i pastylakami VERONA - YES Złota bransoletka z kuleczkami i pastylakami 256,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wmontowane jest 10 diamentowanych (szlifowana) kuleczek i pięć okrągłych, gładkich pastylek. Kulki i past trwale połączone z łańcuszkiem (nie przesuwają się). Biżuteria delikatna, ślicznie prezentuje sie wokół ręki.

Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord 1 352,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana. Splot typu kord. Bransoletka efektowna. Świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoletka kwiatki i kulki VERONA - YES Złota bransoletka kwiatki i kulki 259,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, trzy kwiatki i diamentowane kulki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złota bransoletka na rękę splot singapur VERONA - YES Złota bransoletka na rękę splot singapur 138,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot typu singapur, skręcana. Powierzchnia łańcuszka szlifowana błyszcząca. Dzięki skręceniu bransoletka pięknie połyskuje na ręku. Bransoletka delikatna. Świetny wzór, do noszenia na wszelkie okazje.

Bransoletka sznurek hematyt i złote kulki VERONA - YES Bransoletka sznurek hematyt i złote kulki 212,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333, bawełnianego sznurka i hematytu. Wzór to na przemian nawleczone kulki z hematytu i kulki złote diamentowane. Sznurek czarny. Długość bransoletki regulowana.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »