Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (112 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona 170,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i sznurka. W podwójny sznurek koloru czerwonego, wkomponowana złota, czterolistna koniczynka. Długość bransoletki regulowana węzełkiem zderzakowym. Na końcach sznurków złota kulka i supełek. Powierzchnia koniczynki płaska, z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka. Koniczynka na szczęście.

Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord 1 100,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana. Splot typu kord. Bransoletka efektowna. Świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoleta grube ogniwa VERONA - YES Złota bransoleta grube ogniwa 2 018,00 zł

Bransoleta wykonana ze złota próby 585. Ogniwa bransolety duże, o lekko owalnym kształcie i przekroju kwadratowym, dmuchane. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Zapięcie to ozdobny karabińczyk. Bransoleta bardzo efektowna.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 414,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to serce umocowane pomiędzy dwoma złotymi bagietkami. Bagietki delikatnie wygięte w łuk, dopasowując się do owalu ręki. Pozostała część bransoletki to łańcuszek o splocie ankier, o owalnych, lekko spłaszczonych, szlifowanych ogniwach.

Bransoletka z szafirami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka z szafirami kolekcja Perline 736,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 szafirów i pereł. Autentyczność szafirów i pereł potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są złote kuleczki i perły hodowlane, słodkowodne. Pomiędzy kulkami i perłami, przymocowane są zawieszki z szafirów. Barwa szafirów jasnoniebieska. Kolekcja Perline Verona.

 Bransoletka sznurek i kulki z hematytu VERONA - YES Bransoletka sznurek i kulki z hematytu 164,00 zł

Bransoletka wykonana ze sznureczka, złota i hematytu. Na czarny, bawełniany sznurek nawleczone są, na przemian, kulki ze złota i hematytu. Kulki złote mniejsze o diamentowanej powierzchni, błyszczące. Kulki z hematytu barwy stalowej, o gładkiej, błyszczącej powierzchni. Kulki nie przesuwają się. Długość bransoletki regulowana: ruchome supełki.

Złota bransoletka typu kord VERONA - YES Złota bransoletka typu kord 504,00 zł

Bransoleta wykonana ze złota próby 0,333. Splot gęsty, wirowy typu kord, dmuchana. Powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Bransoletka efektowna, świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoletka kuleczki i aniołek VERONA - YES Złota bransoletka kuleczki i aniołek 324,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier. W łańcuszek wkomponowanych jest 12 kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Wszystkie są jednakowej wielkości, o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej. W łańcuszek wkomponowany krążek z wizerunkiem aniołka.

Złota bransoletka jaskółka VERONA - YES Złota bransoletka jaskółka 375,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to jaskółka umocowana pomiędzy dwoma złotymi bagietkami. Bagietki delikatnie wygięte w łuk, dopasowując się do owalu ręki. Pozostała część bransoletki to łańcuszek o splocie ankier, o owalnych, lekko spłaszczonych, szlifowanych ogniwach. Przedłużka bransoletki zakończona sercem.

Bransoletka sznurek i koniczynka VERONA - YES Bransoletka sznurek i koniczynka 135,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Koniczynka oraz kuleczki złote. Powierzchnia koniczynki płaska, polerowana. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka złota rozetka VERONA - YES Bransoletka złota rozetka 234,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Część centralna to płaska, ażurowa rozetka, umocowana między dwoma łańcuszkami. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Bransoletka bardzo ładnie układa się wokół ręki.

Złota bransoletka na nogę splot kłos VERONA - YES Złota bransoletka na nogę splot kłos 206,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Łańcuszek w bransoletce o splocie gęstej jodełki, tzw. kłos, spiga. Powierzchnia szlifowana, przekrój kwadratowy.

Bransoletka z koniczynkami z masy perłowej VERONA - YES Bransoletka z koniczynkami z masy perłowej 217,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i masy perłowej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, w równych odstępach, przymocowane 3 czterolistne koniczynki, w prostej, gładkiej oprawie. Koniczynki z obu stron takie same, nie przesuwają się po łańcuszku. Masa perłowa białoperłowa, opalizująca. Powierzchnia koniczynek płaska.

Bransoletka szmaragdy, szafiry, rubiny kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka szmaragdy, szafiry, rubiny kolekcja Perline 670,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585, rubinów, szmaragdów, szafirów i pereł. Autentycznośc kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuzsek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane perły. Do łańcuszka przymocowane podwójne lub pojedyńcze koraliki z kamieni szlachetnych. Kolekcja Perline Verona.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »