Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (101 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka koło VERONA - YES Złota bransoletka koło 756,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to złota rurka o kształcie lekko spłaszczonego koła. Otwieranie bransoletki dzięki zawiasowi z mocną sprężyną dociskającą. Po przeciwnej stronie zawiasu obejma ozdobiona trzema rzędami cyrkonii. Wewnątrz obejmy koniec bransolety.

Bransoletka złote romby VERONA - YES Bransoletka złote romby 207,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane są trzy, ażurowe romby. Powierzchnia rombów płaska, polerowana.

Bransoletka z muszelkami VERONA - YES Bransoletka z muszelkami 113,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Zawieszki to różnej wielkości muszelki o płaskiej powierzchni. Rysunek muszelki po jednej stronie. Druga strona gładka. Na końcach sznurka złote kuleczki i jedna blaszka. Regulacja długości dzięki ruchomym supełkom.

Złota bransoletka na nogę z ptaszkiem VERONA - YES Złota bransoletka na nogę z ptaszkiem 256,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, centralnie, Przymocowany złoty ptaszek. Zawieszka płaska, gładka, polerowana, błyszcząca.

Złota bransoletka na nogę VERONA - YES Złota bransoletka na nogę 437,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowano różne zawieszki: kuleczki, znak nieskończoności, serduszka i kółeczka. Zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku.

Złota bransoletka na nogę kłos VERONA - YES Złota bransoletka na nogę kłos 238,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,585. Splot spiga: gęsty, o przekroju kwadratowym, z każdej strony przypomina kłos, szlifowany. Bransoletka świetnie układa się wokół kostki, błyszcząca.

Bransoletka czarno-kryształowe kwiatki VERONA - YES Bransoletka czarno-kryształowe kwiatki 339,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i cyrkonii. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane 3 kwiatki ozdobione z obu stron cyrkoniami. Z jednej strony kwiatka cyrkonie kryształowe, z drugiej czarne. Celebrytka.

Bransoletka z błękitnym agatem VERONA - YES Bransoletka z błękitnym agatem 279,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i agatu. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana złota rurka wygięta w łuk. Obok rurki błękity agat w prostej, gładkiej oprawie. Powierzchnia agatu gładka, polerowana, delikatnie wypukła, z obu stron taka sama.

Złota bransoletka z cyrkoniami VERONA - YES Złota bransoletka z cyrkoniami 244,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane 3 zawieszki: cyrkonie w oprawie typu pazurki. Barwa cyrkonii kryształowa. Przedłużka bransoletki zakończona konturem serca.

Złota bransoletka z blaszkami VERONA - YES Złota bransoletka z blaszkami 333,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane są cztery blaszki. Powierzchnia blaszek prosta, polerowana, błyszcząca. Blaszki jednakowe, z obu stron takie same.

Złota bransoletka 2 perełki VERONA - YES Złota bransoletka 2 perełki 169,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i perełek. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane dwie perełki. Obok perełek przymocowana jest mała, okrągła, złota blaszka. Bransoletka delikatna.

Złota bransoletka z krążkami VERONA - YES Złota bransoletka z krążkami 469,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Składa się z dwóch łańcuszków o splocie ankier, szlifowanych. Do jednego łańcuszka przymocowane dwa większe krążki, do drugiego jeden mniejszy. Krążki płaskie o polerowanej powierzchni, błyszczące.

Bransoletka na nogę złote kuleczki VERONA - YES Bransoletka na nogę złote kuleczki 226,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczonych jest siedem kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Bransoletka szmaragdy, szafiry, rubiny kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka szmaragdy, szafiry, rubiny kolekcja Perline 546,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585, rubinów, szmaragdów, szafirów i pereł. Autentycznośc kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuzsek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane perły. Do łańcuszka przymocowane podwójne lub pojedyńcze koraliki z kamieni szlachetnych. Kolekcja Perline Verona.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »