Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Bransoletki

 (113 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka sznurek i skrzydło VERONA - YES Bransoletka sznurek i skrzydło 154,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Skrzydło oraz kuleczki złote. Powierzchnia skrzydła płaska, polerowana. Sznurek barwy granatowej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka sznurek i koniczynka VERONA - YES Bransoletka sznurek i koniczynka 166,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Koniczynka oraz kuleczki złote. Powierzchnia koniczynki płaska, polerowana. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Złota bransoletka z blaszkami i kółkami VERONA - YES Złota bransoletka z blaszkami i kółkami 285,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są następujące grawerowane zawieszki: wygięte okrągłe blaszki i kółka. Zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku. Bransoletka pełna wdzięku.

Złota bransoletka z serduszkami i gwiazdkami VERONA - YES Złota bransoletka z serduszkami i gwiazdkami 338,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są następujące zawieszki: gwiazdki, serduszka (kontur) i kuleczki. Zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku. Bransoletka pełna wdzięku.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 282,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Serce nawleczone jest na łańcuszek. Po obu stronach serca nawleczone po trzy szlifowane kulki. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Serce o powierzchni wypukłej, gładkiej, błyszczącej, można je przesuwać po łańcuszku między najbliższymi kulkami.

Złota bransoletka z blaszką VERONA - YES Złota bransoletka z blaszką 211,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowana złota blaszka. Blaszka płaska, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Po obu stronach blaszki przymocowane po dwie złote kuleczki. Bransoletka delikatna, propozycja na prezent.

Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i kuleczki czerwona 207,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Kuleczki złote. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

 Bransoletka sznurek i kulki z hematytu VERONA - YES Bransoletka sznurek i kulki z hematytu 155,00 zł

Bransoletka wykonana ze sznureczka, złota i hematytu. Na czarny, bawełniany sznurek nawleczone są, na przemian, kulki ze złota i hematytu. Kulki złote mniejsze o diamentowanej powierzchni, błyszczące. Kulki z hematytu barwy stalowej, o gładkiej, błyszczącej powierzchni. Kulki nie przesuwają się. Długość bransoletki regulowana: ruchome supełki.

Złota bransoletka na rękę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na rękę skręcana 299,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Ładny, żółty kolor złota. Świetny wzór, pasujący do każdej kreacji. Dzięki "skręceniu" ładnie połyskuje na ręku.

Bransoletka dwa kółka i serce VERONA - YES Bransoletka dwa kółka i serce 377,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane centralnie dwa, splecione kółka. W odległości ok. 1 cm od kółek wkomponowana zawieszka o kształcie serca. Serce wypukłe, polerowane, błyszczące.

Bransoletka sznurek i globus VERONA - YES Bransoletka sznurek i globus 197,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i bawełnianego sznurka. Globus oraz kuleczki złote. Powierzchnia blaszki globusa polerowana. Sznurek barwy czarnej. Długość bransoletki regulowana.

Złota bransoletka z kulką VERONA - YES Złota bransoletka z kulką 142,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Na Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Kulka nie przesuwa się po łańcuszku. Kulka o gładkiej, polerowanej powierzchni, wewnątrz pusta. Bransoletka delikatna.

Złota bransoletka jaskółka VERONA - YES Złota bransoletka jaskółka 415,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Wzór to jaskółka umocowana pomiędzy dwoma złotymi bagietkami. Bagietki delikatnie wygięte w łuk, dopasowując się do owalu ręki. Pozostała część bransoletki to łańcuszek o splocie ankier, o owalnych, lekko spłaszczonych, szlifowanych ogniwach. Przedłużka bransoletki zakończona sercem.

Złota bransoletka splot inny VERONA - YES Złota bransoletka splot inny 442,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Splot inny, przestrzenny, bardzo dekoracyjny, z obu stron taki sam wzór. Bardzo ładnie układa się wokół ręki.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »