Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Na rękę

 (114 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 991,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Ogniwa bransoletki długie, złoty pręt o przekroju kwadratowym. Do centralnie umieszczonego kółka przymocowana zawieszka serce. Serce z obu stron takie samo: powierzchnia lekko wypukła, polerowana, błyszcząca, wnętrze puste. Do ogniw bransoletki można przyczepiać zawieszki typu charms. Bransoletka efektowna.

Złota bransoletka koło z cyrkoniami VERONA - YES Złota bransoletka koło z cyrkoniami 546,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to spłaszczone koło, elipsa, otwarte. Bransoletka typu bangle. Przekrój złotego pręta okrągły. Środkowa część ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Końce zakończone kulkami.

Złota bransoletka dwa serca VERONA - YES Złota bransoletka dwa serca 260,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane sa znaki nieskończoności, skrzydło anioła i dwa serca, jedno pełne ,drugie ażur.Z obu stron znaki mają powierzchnię gładką, polerowaną. Łańcuszek i znaki ładnie się błyszczą. Celebrytka

Złota bransoletka ogniwa z kulkami VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa z kulkami 463,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Splot to ogniwa prostokątne o powierzchni, gładkiej, polerowanej. Do ogniw przymocowane kulki. Zapięcie typu karabińczyk. Do ogniw można przypinać zawieszki typu charms. Bransoletka efektowna.

Bransoletka kółko i serce VERONA - YES Bransoletka kółko i serce 288,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane centralnie kółko. W odległości ok. 1 cm od kółka przymocowana zawieszka o kształcie serca. Serce płaskie, polerowane, błyszczące.

Złota bransoletka blaszki VERONA - YES Złota bransoletka blaszki 799,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Składa się z połączonych ze sobą złotych blaszek o kształcie łódki. Każda blaszka płaska , z obu stron szlifowana, błyszcząca. Świetnie układa się wokół ręki.

Bransoletka złota kulki diamentowane VERONA - YES Bransoletka złota kulki diamentowane 1 077,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333, Wzór to diamentowane kulki, rosnącej wielkości do połowy bransoletki, druga połowa to podwójny łańcuszek typu ankier.Bransoletka bardzo efektowna, unikatowa.

Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona 195,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i sznurka. W podwójny sznurek koloru czerwonego, wkomponowana złota, czterolistna koniczynka. Długość bransoletki regulowana węzełkiem zderzakowym. Na końcach sznurków złota kulka i supełek. Powierzchnia koniczynki płaska, z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka. Koniczynka na szczęście.

Złota bransoletka z zawieszkami VERONA - YES Złota bransoletka z zawieszkami 353,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333 i koralików. Łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa), z diamentowanymi kuleczkami. Do łańcuszka przymocowanych jest 6 zawieszek. Zawieszki to czarne koraliki blaszki w kształcie łezki. Zawieszki trwale przymocowane do łańcuszka, nie przesuwają się. Bransoletka bardzo ładnie się prezentuje wokół ręki.

Złota bransoletka jodełka VERONA - YES Złota bransoletka jodełka 550,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Składa się z połączonych ze sobą złotych blaszek o kształcie V. Każda blaszka lekko wypukła, z obu stron szlifowana, błyszcząca. Świetnie układa się wokół ręki.

Bransoletka złote koło VERONA - YES Bransoletka złote koło 1 183,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór koła, lekko spłaszczonego. Powierzchnia wypukła, gładka, polerowana. Bransoletka zamykana na zamek: pętelka, zatrzask. Po otworzeniu zapięcia można ją delikatnie rozchylić i skręcić końce w celu wygodnego założenia. Bransoletka efektowna, przylega do ręki, nowoczesny wzór.

Złota bransoletka z podkową VERONA - YES Złota bransoletka z podkową 269,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowana jest złota podkowa. Po obu jej stronach umieszczone na łańcuszku po dwie złote kuleczki o polerowanej, gładkiej powierzchni. Bransoletka z podkową na szczęście.

Złota bransoletka z sercem VERONA - YES Złota bransoletka z sercem 699,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór to owalne ogniwa z wkomponowanym kółkiem, do którego przymocowane jest serce. Serce-kontur o gładkiej, polerowanej powierzchni. Wyrób dmuchany. Bransoletka efektowna, modny wzór.

Złota bransoletka blaszka i kulka Lea VERONA - YES Złota bransoletka blaszka i kulka Lea 311,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wkomponowana złota blaszka. W odległości 2 cm od blaszki przymocowana jest do łańcuszka złota kulka. Blaszka płaska, gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama. Kolekcja Lea Verona.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »