Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Na rękę

 (105 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka z kulką VERONA - YES Złota bransoletka z kulką 142,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Na Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Kulka nie przesuwa się po łańcuszku. Kulka o gładkiej, polerowanej powierzchni, wewnątrz pusta. Bransoletka delikatna.

Bransoletka sznurek i skrzydło VERONA - YES Bransoletka sznurek i skrzydło 173,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Skrzydło oraz kuleczki złote. Powierzchnia skrzydła płaska, polerowana. Sznurek barwy granatowej. Długość bransoletki regulowana.

Złota bransoletka z blaszką i czterolistną koniczynką VERONA - YES Złota bransoletka z blaszką i czterolistną koniczynką 209,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowana jest złota blaszka oraz czterolistna koniczynka. Blaszka płaska, polerowana, z obu stron taka sama. Koniczynka-kontur, płaska, polerowana. Płatki koniczynki w kształcie serca. Bransoletka delikatna. Na prezent.

Złota bransoletka z serduszkami i gwiazdkami VERONA - YES Złota bransoletka z serduszkami i gwiazdkami 338,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek bransoletki o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są następujące zawieszki: gwiazdki, serduszka (kontur) i kuleczki. Zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku. Bransoletka pełna wdzięku.

Bransoletka sznurek i krzyżyk czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i krzyżyk czerwona 192,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Krzyżyk oraz kuleczki złote. Powierzchnia krzyżyka polerowana, tył lekko wybrany. Sznurek barwy czerwonej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka sznurek i nieskończoność VERONA - YES Bransoletka sznurek i nieskończoność 196,00 zł

Bransoletka wykonana ze zlota próby 333 i bawełnianego sznurka. Znak nieskończoności oraz kuleczki złote. Powierzchnia nieskończoności polerowana. Sznurek barwy czarnej. Długość bransoletki regulowana.

Bransoletka z rubinami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka z rubinami kolekcja Perline 532,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są dwa rodzaje koralików: rubinowe oraz złote kulki. Koraliki rubinowe szlifowane, kulki złote gładkie polerowane. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku. Kolekcja Perline Verona.

Złota bransoletka na rękę splot singapur VERONA - YES Złota bransoletka na rękę splot singapur 113,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Splot typu singapur, skręcana. Powierzchnia łańcuszka szlifowana błyszcząca. Dzięki skręceniu bransoletka pięknie połyskuje na ręku. Bransoletka delikatna. Świetny wzór, do noszenia na wszelkie okazje.

Złota bransoletka pancerka VERONA - YES Złota bransoletka pancerka 726,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Wzór pancerka o dwóch rodzajach ogniw. Jedno ogniwo tradycyjne, o gładkiej powierzchni, dmuchane. Drugie podwójne, o powierzchni drobno szlifowanej. Zapięcie typu karabińczyk. Bransoletka efektowna. Świetny wzór.

Bransoletka ze szmaragdami kolekcja Perline VERONA - YES Bransoletka ze szmaragdami kolekcja Perline 489,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585, szmaragdów i pereł hodowlanych słodkowodnych. Autentyczność kamieni i pereł potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, szmaragdy i perełki. Szmaragdy szlifowane, perły gładkie. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku.

Złota bransoletka z chwostem VERONA - YES Złota bransoletka z chwostem 1 093,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek bransoletki o splocie rolo, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane są gładkie kuleczki. Pomiędzy nimi przymocowane większe kuleczki o szlifowanej powierzchni. Do końcowego ogniwa przymocowany złoty chwost. Bransoletka błyszcząca. Pięknie układa się wokół ręki.

Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona VERONA - YES Bransoletka sznurek i złota koniczynka czerwona 170,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i sznurka. W podwójny sznurek koloru czerwonego, wkomponowana złota, czterolistna koniczynka. Długość bransoletki regulowana węzełkiem zderzakowym. Na końcach sznurków złota kulka i supełek. Powierzchnia koniczynki płaska, z jednej strony szlifowana, z drugiej gładka. Koniczynka na szczęście.

Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord VERONA - YES Złota bransoletka ogniwa skręcona typu kord 1 100,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana. Splot typu kord. Bransoletka efektowna. Świetnie układa się wokół ręki.

Złota bransoleta grube ogniwa VERONA - YES Złota bransoleta grube ogniwa 2 018,00 zł

Bransoleta wykonana ze złota próby 585. Ogniwa bransolety duże, o lekko owalnym kształcie i przekroju kwadratowym, dmuchane. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. Zapięcie to ozdobny karabińczyk. Bransoleta bardzo efektowna.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »