Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (119 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty łańcuszek z serduszkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z serduszkami 224,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Do łańcuszka o splocie ankier, szlifowanego, przymocowane są zawieszki serduszka. Serduszka-kontury rozmieszczone w równych odległościach, nie przesuwają się. Naszyjnik delikatny, celebrytka.

Naszyjnik z topazem London Blue VERONA - YES Naszyjnik z topazem London Blue 732,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 375 i Topazu London Blue. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest zawieszka z topazem. Topaz o kształcie półkuli, osadzony w złoej miseczce, o powierzchni gładkiej, polerowanej. Barwa niebieska i efektem "kociego oka".

Złoty łańcuszek z zawieszkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z zawieszkami 287,00 zł

Naszyjnik wykonany jest ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są dwa rodzaje zawieszek: złoty krzyżyk i złote serduszko. Zawieszki przymocowane w równych odległościach od siebie, nie przesuwają się. Powierzchnia serc i krzyżyków płaska, polerowana, błyszcząca.

Złoty naszyjnik z serduszkiem z masy perłowej VERONA - YES Złoty naszyjnik z serduszkiem z masy perłowej 219,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i masy perłowej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane serduszko z masy perłowej w prostej, złotej oprawie. Serduszko nie przesuwa się po łańcuszku. Masa perłowa białoperłowa, opalizująca. Powierzchnia serca płaska.

Złoty naszyjnik z czerwonym serduszkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z czerwonym serduszkiem 215,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są dwie zawieszki: złote kółeczko, serduszko pokryte z jednej strony czerwoną emalią jubilerską. Zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku.

Naszyjnik perły Biwa i złota kulka VERONA - YES Naszyjnik perły Biwa i złota kulka 529,00 zł

Naszyjnik wykonany z naturalnych pereł Biwa i złota próby 585. Perły hodowlane, słodkowodne o barwie białoperłowej z charakterystycznym połyskiem. Kształt okrągły. Powierzchnia delikatnie niejednolita, charakterystyczna dla naturalnego wyrobu. Zapięcie ozdobne w formie złotej kulki. Sznur pereł to klasyka i elegancja.

Naszyjnik 3 złote kółka celebrytka VERONA - YES Naszyjnik 3 złote kółka celebrytka 355,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa). Na łańcuszek nawleczone jest, przez dwa otwory, kółko, krążek, który można przesuwać. Przymocowane są również dwa mniejsze krążki, w odległości 2 cm od siebie. Tych nie można przesuwać. Powierzchnie krążków gładkie, polerowane, błyszczące.

Złoty naszyjnik dwa kółeczka VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa kółeczka 296,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są dwa kółeczka. Jedno pełne, drugie obręcz, oba wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszki przesuwają się po łańcuszku.

Złoty naszyjnik z muszelką VERONA - YES Złoty naszyjnik z muszelką 285,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier. Do łańcuszka, centralnie, przymocowane dwie zawieszki: koralik z niebieskiej cyrkonii, szlifowany oraz złota muszelka. Zawieszki zawieszone razem na jednym kółeczku.

Łańcuszek z nieskończonością VERONA - YES Łańcuszek z nieskończonością 558,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. w łańcuszek wkomponowane 3 zawieszki: centralnie serce i po obu jego stronach 2 znaki nieskończoności. Celebrytka.

Złoty naszyjnik z dwoma sercami VERONA - YES Złoty naszyjnik z dwoma sercami 239,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest zawieszka dwa połączone serca. Jedno serce pokryte białym złotem, drugie z żółtego złota. Serca maja powierzchnię delikatnie wypukłą, polerowaną, błyszczącą. Tył wybrany.

Złoty naszyjnik nieskończoność i 2 serca VERONA - YES Złoty naszyjnik nieskończoność i 2 serca 239,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowany znak nieskończoności. Do znaku przymocowane dwa serca, jedno na łańcuszku. Serca, gładkie, płaskie, polerowane. Celebrytka.

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 292,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Naszyjnik z koniczynką czerwony VERONA - YES Naszyjnik z koniczynką czerwony 359,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Co ok. 7 mm ogniwo łańcuszka pokryte jest czerwoną emalią, tworząc koralik. Centralnie przymocowana jest zawieszka czterolistna koniczynka z samego złota. Koniczynka płaska, polerowana, z obu stron taka sama.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »