Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (119 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik 3 zawieszki celebrytka VERONA - YES Złoty naszyjnik 3 zawieszki celebrytka 428,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są trzy ażurowe zawieszki: dwie okrągłe, jedna o kształcie serca. Powierzchne zawieszek płaskie, polerowane. Zawieszki można przesuwać po łańcuszku. Celebrytka.

Naszyjnik złoty tulipan VERONA - YES Naszyjnik złoty tulipan 335,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowany centralnie tulipan. Gałązka kwiatka wygięta delikatnie w łuk. Pąk z samego złota, liście wysadzane cyrkoniami. Celebrytka tulipan.

Złoty naszyjnik z krążkami VERONA - YES Złoty naszyjnik z krążkami 344,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Do łańcuszka o splocie ankier, szlifowanego, przymocowane są, w różnych odległościach, złote krążki. Powierzchnia krążków płaska, polerowana, błyszcząca.

Naszyjnik złoty łapacz snów VERONA - YES Naszyjnik złoty łapacz snów 472,00 zł

Naszyjnik wykonany ze próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowana jest zawieszka łapacz snów. Do ażurowej, płaskiej rozety przymocowane są 3 złote pióra. Rozeta symbolizuje tarczę, sieć, która chroni przed niedobrymi snami, które następnie spływają po piórach w niebyt. Noszona na szyi, chroni przed negatywną energią.

Złota celebrytka VERONA - YES Złota celebrytka 218,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane zawieszki: złote kółeczka oraz cyrkonie barwy kryształowej. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach od siebie. Naszyjnik delikatny. Zawieszki ładnie połyskują.

Naszyjnik podwójny z kulką VERONA - YES Naszyjnik podwójny z kulką 149,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Front naszyjnika to dwa łańcuszki różnej długości. Na dłuższy nawleczona jest złota kulka, którą można przesuwać. Powierzchnia kulki polerowana, błyszcząca. Łańcuszek singapur, szlifowany.

Naszyjnik z kółkiem VERONA - YES Naszyjnik z kółkiem 267,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek naszyjnika o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowane kółko, do którego przymocowany jest łańcuszek wykończony złota bagietką. Naszyjnik w stylu krawatka.

Naszyjnik złote kuleczki VERONA - YES Naszyjnik złote kuleczki 302,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, nawleczonych jest siedem kuleczek, które umieszczone są w centralnej części naszyjnika. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik ze skrzydłami VERONA - YES Złoty naszyjnik ze skrzydłami 255,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka skrzydła. Zawieszka o płaskiej powierzchni, wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Wzór modowy.

Naszyjnik z dużą zawieszką VERONA - YES Naszyjnik z dużą zawieszką 382,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, nawleczona jest zawieszka o kształcie elipsy. Powierzchnia plaska, polerowana, błyszcząca. Elipsa, od wewnątrz ozdobiona trzema cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszka duża, efektowna.

Złoty łańcuszek z cyrkoniami VERONA - YES Złoty łańcuszek z cyrkoniami 499,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowanych jest siedem cyrkonii. Cyrkonie w prostej, złotej oprawie, rozmieszczone w równych odległościach. Barwa cyrkonii kryształowa.

Złoty łańcuszek z nieskończonością VERONA - YES Złoty łańcuszek z nieskończonością 319,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Na złoty łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczony jest znak nieskończoności. Nieskończoność płaska, o gładkiej powierzchni, z obu stron taka sama. Nieskończoność można przesuwać po łańcuszku. Naszyjnik delikatny. Biżuteria modowa.

Złoty naszyjnik dwa serca VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa serca 272,00 zł

Naszyjnik składa się z łańcuszka oraz zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie szlifowana pancerka. Wisorek to kontury dwóch serc połączonych ze sobą. Serce duże z żółtego złota, mniejsze z białego. Powierzchnia serc gładka, polerowana, błyszcząca. Biżuteria delikatna. Serca to zawsze chętnie noszony wzór, piękny na prezent.

Łańcuszek złoty splot singapur VERONA - YES Łańcuszek złoty splot singapur 449,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot singapur, skręcany. Łańcuszek szlifowany. Dzięki skręceniu bardzo ładnie się mieni. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub noszony razem z innymi łańcuchami. Świetny do dużych zawieszek. Łańcuszek okazały i efektowny.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »