Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (116 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty łańcuszek singapur VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur 162,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 1 mm, grubość 0,3 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 345,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Naszyjnik z rubinami kolekcja Perline VERONA - YES Naszyjnik z rubinami kolekcja Perline 923,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i rubinów. Autentyczność rubinów potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są dwa rodzaje koralików: rubinowe oraz złote kulki. Koraliki rubinowe szlifowane, kulki złote gładkie polerowane. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku. Kolekcja Perline Verona.

Naszyjnik 3 złote kółka celebrytka VERONA - YES Naszyjnik 3 złote kółka celebrytka 412,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa). Na łańcuszek nawleczone jest, przez dwa otwory, kółko, krążek, który można przesuwać. Przymocowane są również dwa mniejsze krążki, w odległości 2 cm od siebie. Tych nie można przesuwać. Powierzchnie krążków gładkie, polerowane, błyszczące.

Złoty naszyjnik gwiazd z kółkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik gwiazd z kółkiem 380,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek wkomponowane kółko - obrączka ozdobione cyrkoniami. Łańcuszek cienki, delikatny, o owalnych ogniwach, szlifowany. Modny styl Minty dot. Naszyjnik gwiazd.

Naszyjnik złoty tulipan VERONA - YES Naszyjnik złoty tulipan 467,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowany centralnie tulipan. Gałązka kwiatka wygięta delikatnie w łuk. Pąk z samego złota, liście wysadzane cyrkoniami. Celebrytka tulipan.

Naszyjnik złota gwiazdka i półksiężyc VERONA - YES Naszyjnik złota gwiazdka i półksiężyc 323,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, wkomponowane dwie zawieszki: gwiazdka i półksiężyc. Obie zawieszki płaskie, o gładkiej, błyszczącej powierzchni. Naszyjnik celebrytka.

Złoty łańcuszek z serduszkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z serduszkami 247,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Do łańcuszka o splocie ankier, szlifowanego, przymocowane są zawieszki serduszka. Serduszka-kontury rozmieszczone w równych odległościach, nie przesuwają się. Naszyjnik delikatny, celebrytka.

Naszyjnik z topazem London Blue VERONA - YES Naszyjnik z topazem London Blue 806,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 375 i Topazu London Blue. Autentyczność kamienia potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest zawieszka z topazem. Topaz o kształcie półkuli, osadzony w złoej miseczce, o powierzchni gładkiej, polerowanej. Barwa niebieska i efektem "kociego oka".

Złoty łańcuszek z zawieszkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z zawieszkami 316,00 zł

Naszyjnik wykonany jest ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są dwa rodzaje zawieszek: złoty krzyżyk i złote serduszko. Zawieszki przymocowane w równych odległościach od siebie, nie przesuwają się. Powierzchnia serc i krzyżyków płaska, polerowana, błyszcząca.

Złoty naszyjnik z serduszkiem z masy perłowej VERONA - YES Złoty naszyjnik z serduszkiem z masy perłowej 241,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i masy perłowej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane serduszko z masy perłowej w prostej, złotej oprawie. Serduszko nie przesuwa się po łańcuszku. Masa perłowa białoperłowa, opalizująca. Powierzchnia serca płaska.

Złoty naszyjnik z czerwonym serduszkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z czerwonym serduszkiem 237,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są dwie zawieszki: złote kółeczko, serduszko pokryte z jednej strony czerwoną emalią jubilerską. Zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku.

Naszyjnik perły Biwa i złota kulka VERONA - YES Naszyjnik perły Biwa i złota kulka 582,00 zł

Naszyjnik wykonany z naturalnych pereł Biwa i złota próby 585. Perły hodowlane, słodkowodne o barwie białoperłowej z charakterystycznym połyskiem. Kształt okrągły. Powierzchnia delikatnie niejednolita, charakterystyczna dla naturalnego wyrobu. Zapięcie ozdobne w formie złotej kulki. Sznur pereł to klasyka i elegancja.

Złoty naszyjnik dwa kółeczka VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa kółeczka 326,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są dwa kółeczka. Jedno pełne, drugie obręcz, oba wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Zawieszki przesuwają się po łańcuszku.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »