Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (120 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty łańcuszek z kuleczkami kolekcja Lea VERONA - YES Złoty łańcuszek z kuleczkami kolekcja Lea 411,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Do łańcuszka o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa) przymocowane są dwie zawieszki. Złota kuleczka oraz trzy złączone kulki. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Trzy kulki przymocowane centralnie do łańcuszka. Kulka pojedyncza w odległości 3 cm od potrójnej. Kolekcja Lea Verona.

Złoty łańcuszek z zawieszkami celebrytka VERONA - YES Złoty łańcuszek z zawieszkami celebrytka 315,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łancuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowanych jest 7 zawieszek: 3 ażurowe rozetki (centralna największa) oraz 4 pełne krążki. Powierzchnia wszystkich zawieszek płaska, polerowana, błyszcząca. zawieszki nie przesuwają się po łańcuszku. Celebrytka.

Złoty naszyjnik dwa kółeczka VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa kółeczka 576,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585. W łańcuszek o splocie ankier (szlifowany) wkomponowane są dwa kółeczka. Większe to sama obręcz, mniejsze pełne. Kółka umieszczone centralnie. Powierzchnia kółek płaska, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Celebrytka.

Złoty łańcuszek z kółeczkiem VERONA - YES Złoty łańcuszek z kółeczkiem 341,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Na łańcuszek nawleczone jest podwójne kółko. Pomiędzy dwoma obręczami kółka umocowana została kryształowa cyrkonia. Podwójne kółko można przesuwać po łańcuszku. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Celebrytka.

Złoty naszyjnik z dwoma sercami VERONA - YES Złoty naszyjnik z dwoma sercami 279,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest zawieszka dwa połączone serca. Jedno serce pokryte białym złotem, drugie z żółtego złota. Serca maja powierzchnię delikatnie wypukłą, polerowaną, błyszczącą. Tył wybrany.

Złoty łańcuszek z trzema rozetkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z trzema rozetkami 279,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Do łańcuszka o splocie ankier przymocowane są trzy rozetki. Środkowa jest większa. Powierzchnia rozet płaska, ażurowa, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, błyszczący. Rozetki nie przesuwają się po łańcuszku.

Złoty naszyjnik otwierany krzyżyk VERONA - YES Złoty naszyjnik otwierany krzyżyk 699,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. Na łańcuszek nawleczony jest otwierany krzyżyk. Słada się z dwóch krzyżyków: jeden z białego, drugi z żółtego złota. Krzyżyki połączone zawiasem i zamykane na zatrzask. Po otworzeniu zawieszki, układa się wewnątrz łańcuszek, następnie zamyka zatrzask i w ten sposób krzyżyk nawleczony jest na łańcuszku.

Złoty naszyjnik dwa krzyżyki celebrytka  VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa krzyżyki celebrytka 487,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Składa się z dwóch łańcuszków o nierównej długości. Na dłuższym jest zawieszka blaszka z wyciętym krzyżykiem. Na krótszym nawleczony jest krzyżyk. Zawieszki można przesuwać po łańcuszkach. Blaszka i krzyżyk płaskie, o polerowanej powierzchni. Łańcuszki ankier, szlifowane. Celebrytka.

Naszyjnik złote kuleczki VERONA - YES Naszyjnik złote kuleczki 474,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, nawleczonych jest siedem kuleczek, które umieszczone są w centralnej części naszyjnika. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złoty łańcuszek z kuleczkami onyks VERONA - YES Złoty łańcuszek z kuleczkami onyks 474,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i czarnego onyksu. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są kuleczki ze złota i onyksu. Złote kuleczki można przesuwać po łańcuszku. Wewnątrz zawierają silikon, dzięki któremu można je przesunąć do dowolnego miejsca na łańcuszku i tam pozostaną. Pomiędzy nimi znajdują się kulki z onyksu.

Złoty łańcuszek pancerka szlifowana VERONA - YES Złoty łańcuszek pancerka szlifowana 1 143,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot typu pancerka, szlifowany. Zapięcie typu karabińczyk. Wzór ponadczasowy.

Złoty łańcuch pancerka szlifowana VERONA - YES Złoty łańcuch pancerka szlifowana 2 089,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 333. Splot pancerka, szlifowany, błyszczący. Zapięcie typu karabińczyk. Wzór klasyczny.

Naszyjnik podwójny z kulką VERONA - YES Naszyjnik podwójny z kulką 209,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Front naszyjnika to dwa łańcuszki różnej długości. Na dłuższy nawleczona jest złota kulka, którą można przesuwać. Powierzchnia kulki polerowana, błyszcząca. Łańcuszek singapur, szlifowany.

Złoty naszyjnik z jaskółką VERONA - YES Złoty naszyjnik z jaskółką 395,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier. W łańcuszek, centralnie, wkomponowana złota jaskółka. Jaskółka płaska, polerowana, z przymocowanym łańcuszkiem, zakończonym zieloną cyrkonią. Celebrytka.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »