Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (123 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik kwiatki i kulki VERONA - YES Złoty naszyjnik kwiatki i kulki 395,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, dwa kwiatki i grawerowane kulki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 447,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Złoty naszyjnik z diamentem VERONA - YES Złoty naszyjnik z diamentem 1 259,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność diamentu potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, ogniwa szlifowane. Centralnie wkomponowane są dwa, splecione kółeczka o różnej wielkości. Jedno ozdobione diamentem.

Naszyjnik złoty z diamentem VERONA - YES Naszyjnik złoty z diamentem 779,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność kamienia szlachetnego potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowany jest pełny kwiatek. Wnętrze kwiatka z białego złota o powierzchni nierównej, "pogniecionej", bardzo ładnie się błyszczy. W górnej części kółka diament.

Złoty łańcuszek VERONA - YES Złoty łańcuszek 329,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 0,333. Składa się z płaskich, owalnych ogniw. Wnętrze ogniwa wypełnione złotem. Powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Łańcuszek delikatny, "miękko" układa sie wokół szyi. Efektowny wygląd, bardzo dobra waga.

Złoty naszyjnik złota kulka celebrytka VERONA - YES Złoty naszyjnik złota kulka celebrytka 338,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Złota kulka nawleczona na łańcuszek: przesuwa się po łańcuszku. Kulka o gładkiej, polerowanej, błyszczącej powierzchni. Łańcuszek o splocie ankier, diamentowany, pięknie się mieni. Biżuteria modowa tzw. "celebrytka".

Złoty łańcuszek singapur VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur 209,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 1 mm, grubość 0,3 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Złoty łańcuszek z sercem i kuleczkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z sercem i kuleczkami 344,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Centralnie, w łańcuszek wkomponowane serduszko o powierzchni płaskiej, szlifowanej, z obu stron takie samo. Po obu stronach serca przymocowane są po 3 złote kulki. Środkowa z białego złota. Powierzchnia kulek szlifowana. Naszyjnik bardzo ładnie się błyszczy.

Złoty naszyjnik serca i gwiazdki VERONA - YES Złoty naszyjnik serca i gwiazdki 349,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, trzy serca i gwiazdki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Naszyjnik złoty z diamentem VERONA - YES Naszyjnik złoty z diamentem 1 229,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność kamienia szlachetnego potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowany diament w dwoch, krzyżujących się dużych ogniwach, z białego i żółtego złota. Piękna elegancka biżuteria.

Naszyjnik złoty z diamentem VERONA - YES Naszyjnik złoty z diamentem 754,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność kamienia szlachetnego potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowane jest pełne serduszko. Wnętrze serca z białego złota o powierzchni nierównej, "pogniecionej", bardzo ładnie się błyszczy. W górnej części serca diament.

Delikatny złoty łańcuszek ankier VERONA - YES Delikatny złoty łańcuszek ankier 418,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot typu ankier: ogniwa owalne, kanciaste, szlifowane, połączone naprzemiennie. Łańcuszek delikatny, subtelny, połyskujący. Świetny do małych zawieszek lub do samodzielnego noszenia. Bardzo ładny, delikatny wzór.

Naszyjnik celebrytka z kryształową cyrkonia VERONA - YES Naszyjnik celebrytka z kryształową cyrkonia 447,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana kryształowa zawieszka. Zawieszka to okrągła cyrkonia oprawiona w koszyczku i czterech pazurkach. Celebrytka.

Złoty naszyjnik koniczynka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty naszyjnik koniczynka z cyrkoniami 318,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to czterolistna koniczynka o powierzchni ozdobionej cyrkoniami. Łańcuszek singapur, skręcany, błyszczący. Naszyjnik delikatny, pełen wdzięku. Czterolistna koniczynka na szczęście.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »