Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (113 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik złota kulka celebrytka VERONA - YES Złoty naszyjnik złota kulka celebrytka 372,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Złota kulka nawleczona na łańcuszek: przesuwa się po łańcuszku. Kulka o gładkiej, polerowanej, błyszczącej powierzchni. Łańcuszek o splocie ankier, diamentowany, pięknie się mieni. Biżuteria modowa tzw. "celebrytka".

Złoty łańcuszek duże ogniwa VERONA - YES Złoty łańcuszek duże ogniwa 959,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek wykonany z dużych, prostokatokątnych ogniw.

Naszyjnik celebrytka prostokątna zielona cyrkonia VERONA - YES Naszyjnik celebrytka prostokątna zielona cyrkonia 576,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana kolorowa zawieszka. Zawieszka to prostokątna , zielona cyrkonia oprawiona w koszyczku i czterech pazurkach. Celebrytka.

Naszyjnik złoty 2 kółeczka VERONA - YES Naszyjnik złoty 2 kółeczka 488,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowana zawieszka dwa kółeczka. Kółka splecione, trwale ze sobą połączone, nie przesuwają się względem siebie. Większe kółko ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej.

Złoty naszyjnik z sercem i cyrkoniami VERONA - YES Złoty naszyjnik z sercem i cyrkoniami 376,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier. Na łańcuszek nawleczone jest ażurowe serce. Bok serca szeroki, od frontu w z cyrkoniami. Serce można przesuwać po łańcuszku. Celebrytka.

Naszyjnik złoty z diamentem VERONA - YES Naszyjnik złoty z diamentem 876,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność kamienia szlachetnego potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowane jest pełne kółeczko. Wnętrze kółka z białego złota o powierzchni nierównej, "pogniecionej", bardzo ładnie się błyszczy. W górnej części kółka diament.

Złoty naszyjnik z sercem VERONA - YES Złoty naszyjnik z sercem 350,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek naszyjnika o splocie ankier, szlifowany, dwa rodzaje. Centralnie wkomponowane serce, dwustronnie gładkie, przymomocowane na końcu łańcuszka. Naszyjnik w stylu krawatka.

Złoty łańcuszek z sercem i kuleczkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z sercem i kuleczkami 354,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Centralnie, w łańcuszek wkomponowane serduszko o powierzchni płaskiej, szlifowanej, z obu stron takie samo. Po obu stronach serca przymocowane są po 3 złote kulki. Środkowa z białego złota. Powierzchnia kulek szlifowana. Naszyjnik bardzo ładnie się błyszczy.

Naszyjnik celebrytka kwadratowa granatowa cyrkonia VERONA - YES Naszyjnik celebrytka kwadratowa granatowa cyrkonia 525,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana kolorowa zawieszka. Zawieszka to kwadratowa cyrkonia oprawiona w koszyczku i czterech pazurkach. Celebrytka.

Złoty łańcuszek splot singapur VERONA - YES Złoty łańcuszek splot singapur 306,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 0,585. Splot singapur (skręcony), szlifowany. Splot dość mocno skręcony, dzięki temu łańcuszek bardzo ładnie się błyszczy. Można go nosić samodzielnie lub z nawleczonymi zawieszkami. Świetny wzór łańcuszka.

Złoty naszyjnik kwiatki i kulki VERONA - YES Złoty naszyjnik kwiatki i kulki 435,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, dwa kwiatki i grawerowane kulki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 492,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Złoty naszyjnik z diamentem VERONA - YES Złoty naszyjnik z diamentem 1 385,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność diamentu potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, ogniwa szlifowane. Centralnie wkomponowane są dwa, splecione kółeczka o różnej wielkości. Jedno ozdobione diamentem.

Naszyjnik złoty z diamentem VERONA - YES Naszyjnik złoty z diamentem 857,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i diamentu. Autentyczność kamienia szlachetnego potwierdzona certyfikatem Verona. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowany jest pełny kwiatek. Wnętrze kwiatka z białego złota o powierzchni nierównej, "pogniecionej", bardzo ładnie się błyszczy. W górnej części kółka diament.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »