Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (133 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty łańcuszek koronkowy VERONA - YES Złoty łańcuszek koronkowy 236,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot fantazyjny, koronkowy, delikatny, szlifowany. Szerokość splotu 1,1 mm; grubość 0,6 mm. Ładny, żółty kolor złota. Łańcuszek błyszczący. Świetny do małych zawieszek lub do samodzielnego noszenia.

Złoty naszyjnik skrzydła Anioła i koraliki VERONA - YES Złoty naszyjnik skrzydła Anioła i koraliki 299,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W złoty łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane dwa skrzydła Anioła, czarne koraliki i diamentowane kuleczki. Skrzydła płaskie, ażurowe, o gładkiej powierzchni. Bardzo ładnie układają się na dekolcie. Celebrytka.

Naszyjnik złote kółko z gwiazdką VERONA - YES Naszyjnik złote kółko z gwiazdką 379,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Wzór to kółko z gwiazdką przymocowane do łańcuszka typu ankier. Kółko płaskie nie regularne. Powierzchnia polerowana, błyszcząca.

Złoty naszyjnik z błękitną cyrkonią VERONA - YES Złoty naszyjnik z błękitną cyrkonią 546,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i błękitnej cyrkoni i perełki. Łańcuszek o splocie ankier, diamentowany. Na łańcuszek nawleczona , ruchoma zwieszka z błękitną cyrkonią z perełką, w złotej oprawie.

Naszyjnik z rozetką VERONA - YES Naszyjnik z rozetką 284,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek naszyjnika o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowane kółko, typu podkładka, do którego przymocowany jest łańcuszek, przesuwany przez kółko, wykończony złota\ą rozetką. Naszyjnik w stylu krawatka.

 Naszyjnik z dwoma łezkami krawatka VERONA - YES Naszyjnik z dwoma łezkami krawatka 360,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Naszyjnik to łańcuszek splocie ankier, szlifowany. Końce łańcuszka spięte gładką kuleczką, a końcówki, różnej długości zakończone złotą zawieszką o kształcie łezki.

Naszyjnik złote kuleczki VERONA - YES Naszyjnik złote kuleczki 306,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, nawleczonych jest dwanaście małych kuleczek i jedna, centralnie większa, spłaszczona, które umieszczone są w centralnej części naszyjnika. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek grawerowana, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik z kółkiem i sercem celebrytka VERONA - YES Złoty naszyjnik z kółkiem i sercem celebrytka 292,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Do łańcuszka o splocie ankier (o szlifowanych ogniwach), przymocowane złote kółko, na drugim końcu łańcuszka przymocowano ażurowe serduszko. Powierzchnia kółka i serduszka gładka, polerowana, płaska. Naszyjnik modowy, typu krawatka, celebrytka.

Złoty naszyjnik z dwoma sercami celebrytka VERONA - YES Złoty naszyjnik z dwoma sercami celebrytka 465,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Do łańcuszka o splocie ankier (o szlifowanych ogniwach), przymocowane złote serduszko kontur, do którego przymocowano łańcuszek zakończony serduszkiem. Powierzchnia kółka i serduszka gładka, polerowana, płaska. Naszyjnik modowy, celebrytka.

Złoty naszyjnik z rozetką i kulkami VERONA - YES Złoty naszyjnik z rozetką i kulkami 329,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana ażurowa rozetka. Na łańcuszku, po obu stronach rozetki, nawleczone są po 3 kulki. Kulki szlifowane, nie przesuwają się po łańcuszku.

Złoty naszyjnik kwiatki i kulki VERONA - YES Złoty naszyjnik kwiatki i kulki 285,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, dwa kwiatki i grawerowane kulki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Naszyjnik z szafirami kolekcja Perline VERONA - YES Naszyjnik z szafirami kolekcja Perline 1 232,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 szafirów i pereł. Autentyczność szafirów i pereł potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są złote kuleczki oraz perły hodowlane, słodkowodne. Pomiędzy kulkami i perłami, przymocowane są zawieszki z szafirów. Barwa szafirów jasnoniebieska. Kolekcja Perline Verona.

Złoty naszyjnik dwa serca celebrytka  VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa serca celebrytka 467,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Składa się z dwóch łańcuszków o nierównej długości. Na dłuższym jest zawieszka blaszka z wyciętym serduszkiem. Na krótszym nawleczone jest serduszko. Zawieszki można przesuwać po łańcuszkach. Blaszka i serduszko płaskie, o polerowanej powierzchni. Łańcuszki ankier, szlifowane. Celebrytka.

Złoty łańcuszek podwójny z zawieszkami VERONA - YES Złoty łańcuszek podwójny z zawieszkami 379,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane są trzy zawieszki: gwiazdka, serce, księżyc. Wszystkie zawieszki sa płaskie o polerowanej powierzchni, błyszczące., oraz drugi, krótszy łańcuszek z trzema grawerowanymi kuleczkami. Propozycja na prezent.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | następna »