Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (110 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik z węzełkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z węzełkiem 296,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek naszyjnika o splocie ankier, szlifowany. Centralnie wkomponowany węzełek ozdobiony cyrkoniami barwy kryształowej.

Złoty naszyjnik z kółeczkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z kółeczkiem 217,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane jest ażurowe kółko. Wewnątrz kółka przymocowana cyrkonia barwy kryształowej. W odległości 7,5 cm od kółka przymocowana złota, czterolistna koniczynka.

Naszyjnik z błękitnym agatem VERONA - YES Naszyjnik z błękitnym agatem 399,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i agatu. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana złota rurka wygięta w łuk. Obok rurki błękity agat w prostej, gładkiej oprawie. Powierzchnia agatu gładka, polerowana, delikatnie wypukła, z obu stron taka sama.

Złoty naszyjnik z rozetką VERONA - YES Złoty naszyjnik z rozetką 279,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana ażurowa rozetka. Do rozetki przymocowane dwie czarne cyrkonie i złote piórko. Na łańcuszku, po obu stronach rozetki, nawleczone są po 3 kulki. Dwie z żółtego i jedna z białego złota. Kulki szlifowane, nie przesuwają się po łańcuszku.

Naszyjnik z szafirami kolekcja Perline VERONA - YES Naszyjnik z szafirami kolekcja Perline 832,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 szafirów i pereł. Autentyczność szafirów i pereł potwierdzona certyfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są złote kuleczki oraz perły hodowlane, słodkowodne. Pomiędzy kulkami i perłami, przymocowane są zawieszki z szafirów. Barwa szafirów jasnoniebieska. Kolekcja Perline Verona.

Naszyjnik z rubinami kolekcja Perline VERONA - YES Naszyjnik z rubinami kolekcja Perline 799,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i rubinów. Autentyczność rubinów potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są dwa rodzaje koralików: rubinowe oraz złote kulki. Koraliki rubinowe szlifowane, kulki złote gładkie polerowane. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku. Kolekcja Perline Verona.

Naszyjnik podwójny z kulką VERONA - YES Naszyjnik podwójny z kulką 152,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Front naszyjnika to dwa łańcuszki różnej długości. Na dłuższy nawleczona jest złota kulka, którą można przesuwać. Powierzchnia kulki polerowana, błyszcząca. Łańcuszek singapur, szlifowany.

Naszyjnik czarno-kryształowe kwiatki VERONA - YES Naszyjnik czarno-kryształowe kwiatki 489,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane 3 kwiatki ozdobione z obu stron cyrkoniami. Kwiatki rozmieszczone asymetrycznie. Z jednej strony kwiatka cyrkonie kryształowe, z drugiej czarne. Celebrytka.

Złoty łańcuszek z motylem VERONA - YES Złoty łańcuszek z motylem 299,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczony jest złoty motyl. Zawieszka płaska, polerowana, z obu stron taka sama. Celebrytka.

Złota celebrytka VERONA - YES Złota celebrytka 218,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka przymocowane zawieszki: złote kółeczka oraz cyrkonie barwy kryształowej. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach od siebie. Naszyjnik delikatny. Zawieszki ładnie połyskują.

Złoty naszyjnik złote serce Amelia celebrytka VERONA - YES Złoty naszyjnik złote serce Amelia celebrytka 295,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego serca próby 0,333. Złote serduszko nawleczone na łańcuszek: przesuwa się po łańcuszku. Serce gładkie, polerowane, błyszczące. Tył wybrany. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Kolekcja Amelia Verona. Biżuteria tzw. "celebrytka".

Łańcuszek z kółeczkiem VERONA - YES Łańcuszek z kółeczkiem 282,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie fantazyjnym, szlifowany. Zawieszka to kółeczko- obręcz o powierzchni wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Uchwyty do przewlekania łańcuszka ukryte za obręczą. Kółeczko przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik pięknie prezentuje się na dekolcie.

Naszyjnik 4 serduszka VERONA - YES Naszyjnik 4 serduszka 442,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585. Do łańcuszka o splocie ankier, szlifowanego, przymocowane jest centralnie złote kółko, krążek. Powierzchnia kółka z jednej strony satynowana, z drugiej gładka, polerowana. Po stronie satynowanej przymocowane jest błyszczące serduszko. Dodatkowo, po prawej stronie krążka przymocowane są 3 takie same serduszka.

Naszyjnik ze szmaragdami kolekcja Perline VERONA - YES Naszyjnik ze szmaragdami kolekcja Perline 725,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585, szmaragdów i pereł hodowlanych słodkowodnych. Autentyczność kamieni i pereł potwierdzona ceryfikatem Verona. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, szmaragdy i perełki. Szmaragdy szlifowane, perły gładkie. Koraliki nie przesuwają się po łańcuszku.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »