Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (126 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik marokańska koniczyna i kulki VERONA - YES Złoty naszyjnik marokańska koniczyna i kulki 363,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są trzy koniczynki marokańskie, i 10 szt, grawerowanych, diamentowanych kuleczek. Powierzchnia koniczynek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Naszyjnik złoty podwójny VERONA - YES Naszyjnik złoty podwójny 737,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek w naszyjniku o splocie ankier, szlifowany. Front podwójny z wkomponowanymi w łańcuszek złotymi zawieszkami. Zawieszki o kształcie łódki i okrągłe, rozmieszczone na przemian. Zawieszki mają delikatnie wypukłe powierzchnie (z obu stron), gładkie, polerowane.

Naszyjnik dwa serca VERONA - YES Naszyjnik dwa serca 664,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane złote kółko z sercem. W odległości 6 cm od kółka przymocowane jest drugie serduszko. Zawieszki są płaskie, polerowane, błyszczące.

Naszyjnik złoty z perełkami VERONA - YES Naszyjnik złoty z perełkami 699,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Na łańcuszek o splocie ankier, pdiamentowany, nawleczonych jest pięć perełek. Perełki nie przesuwają się po łańcuszku. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik z sercem i cyrkoniami VERONA - YES Złoty naszyjnik z sercem i cyrkoniami 388,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier. Na łańcuszek nawleczone jest ażurowe serce. Bok serca szeroki, od frontu w z cyrkoniami. Serce można przesuwać po łańcuszku. Celebrytka.

Naszyjnik dwie rozetki z koralikiem VERONA - YES Naszyjnik dwie rozetki z koralikiem 488,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowanedwie rozetki i koralik z onyksu. Rozetki ażurowe, płaskie, różnej wielkości. Między rozetkami wkomponowany koralik .Powierzchnie zawieszek gładkie, błyszczące. Naszyjnik celebrytka.

Łańcuszek z kółkiem z czarnymi cyrkoniami VERONA - YES Łańcuszek z kółkiem z czarnymi cyrkoniami 560,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Zawieszka to kółeczko z rurki z prostokątem z cyrkoniami Uchwyty do przewlekania łańcuszka ukryte w prostokącie. Kółeczko przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik pięknie prezentuje się na dekolcie.

Złoty naszyjnik 3 serca VERONA - YES Złoty naszyjnik 3 serca 282,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane 3 złote serca, kontur z poprzeczką. Serca rozmieszczone symetrycznie. Powierzchnia serc z jednej strony diamentowna, z drugiej gładka, płaska, polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złoty naszyjnik trzy łezki z cyrkoniami VERONA - YES Złoty naszyjnik trzy łezki z cyrkoniami 330,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka trzy łezki z cyrkoniami, dwie mniejsze i jedna, cetralna większa. Cyrkonie w łezkach, w każdej dwie sztuki, okrągłe, różnej wielkości. Naszyjnik delikatny, bardzo ładnie układa się na dekolcie.

Złoty łańcuszek duże ogniwa VERONA - YES Złoty łańcuszek duże ogniwa 1 392,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek z dużych, prostokatokątnych ogniw, połączonych, trxema małymi okrągłymi ogniwami.

Łańcuszek ankier białe złoto 0,585 VERONA - YES Łańcuszek ankier białe złoto 0,585 409,00 zł

Łańcuszek wykonany z białego złota próby 0,585. Splot typu ankier: ogniwa owalne, kanciaste, szlifowane, połączone naprzemiennie. Łańcuszek delikatny, subtelny, połyskujący. Świetny do małych zawieszek lub do samodzielnego noszenia. Grubość 0,7 mm. Bardzo ładny, delikatny wzór.

Łańcuszek złoty splot singapur VERONA - YES Łańcuszek złoty splot singapur 816,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot singapur, skręcany. Łańcuszek szlifowany. Dzięki skręceniu bardzo ładnie się mieni. Świetnie prezentuje się samodzielnie lub noszony razem z innymi łańcuchami. Świetny do dużych zawieszek. Łańcuszek okazały i efektowny.

Złoty naszyjnik dmuchany z kółkami VERONA - YES Złoty naszyjnik dmuchany z kółkami 1 553,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wykonany z ogniw zdmuchanej rurki, centralnie wkomponowane 3 kółka (centralne płaskie) i dwa po bokach. Kółka o polerowanej powierzchni, błyszczące, z obu stron takie same, splatają się ze sobą.

Złoty łańcuszek ogniwa z kuleczkami onyks VERONA - YES Złoty łańcuszek ogniwa z kuleczkami onyks 1 090,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i czarnego onyksu. W łańcuszek z dużych, prostokatnych ogniw wkomponowane są kuleczki z onyksu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »