Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (123 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik serca, skrzydło anioła i nieskończoność VERONA - YES Złoty naszyjnik serca, skrzydło anioła i nieskończoność 356,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, dwa serca, skrzydło anioła i nieskończoność. Zawieszki rozmieszczone w różnych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złoty naszyjnik opalit i cyrkonie VERONA - YES Złoty naszyjnik opalit i cyrkonie 863,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585, opalitu i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest zawieszka z opalitem. Opalit okrągły, o wypukłej, gładkiej powierzchni. Barwa mleczno-biała, opalizująca różnymi kolorami, które pięknie się mienią. Opalit otoczony cyrkoniami barwy kryształowej.

Złoty łańcuszek duże ogniwa VERONA - YES Złoty łańcuszek duże ogniwa 934,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek wykonany z dużych, prostokatokątnych ogniw.

Złoty naszyjnik ogniwa skręcone typu kord VERONA - YES Złoty naszyjnik ogniwa skręcone typu kord 2 999,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot typu kord. Składa się z długich ogniw, lekko skręconych, kanciastych: przekrój złotego paska prostokątny. Powierzchnia ogniw gładka, polerowana, błyszcząca. Naszyjnik bardzo efektowny. Świetnie układa się na dekolcie.

Złoty naszyjnik z sercem kuleczkami i perełką VERONA - YES Złoty naszyjnik z sercem kuleczkami i perełką 462,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek naszyjnika o splocie ankier, szlifowany wkomponowane są: 6 kuleczek diamentowanych, perełka i gładkie serce z cyrkonią. Naszyjnik typu celebrytka.

Długi łańcuszek z cyrkoniami 80 cm  VERONA - YES Długi łańcuszek z cyrkoniami 80 cm 2 200,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa), wkomponowane są ozdobne elementy: cyrkonie potrójne i pojedyncze. Cyrkonie w pełnej, prostej oprawie. Łańcuszek długi, efektowny. Może być noszony pojedynczo lub z innymi łańcuszkami, koralami.

Naszyjnik złote kuleczki VERONA - YES Naszyjnik złote kuleczki 432,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, nawleczonych jest dwanaście małych kuleczek i jedna, centralnie większa, spłaszczona, które umieszczone są w centralnej części naszyjnika. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek grawerowana, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik otwierany krzyżyk VERONA - YES Złoty naszyjnik otwierany krzyżyk 836,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. Na łańcuszek nawleczony jest otwierany krzyżyk. Słada się z dwóch krzyżyków: jeden z białego, drugi z żółtego złota. Krzyżyki połączone zawiasem i zamykane na zatrzask. Po otworzeniu zawieszki, układa się wewnątrz łańcuszek, następnie zamyka zatrzask i w ten sposób krzyżyk nawleczony jest na łańcuszku.

Złoty łańcuszek splot ankier tradycyjny VERONA - YES Złoty łańcuszek splot ankier tradycyjny 257,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot ankier: ogniwa owalne, lekko spłaszczone, szlifowane. Łańcuszek świetnie nadaje się do noszenia zawieszek. Ładnie prezentuje się noszony samodzielnie. Polecamy.

Złoty naszyjnik z sercem VERONA - YES Złoty naszyjnik z sercem 336,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek naszyjnika o splocie ankier, szlifowany, dwa rodzaje. Centralnie wkomponowane serce, dwustronnie gładkie, przymomocowane na końcu łańcuszka. Naszyjnik w stylu krawatka.

Złoty łańcuszek singapur VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur 216,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 1 mm, grubość 0,3 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Złoty łańcuszek z trzema rozetkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z trzema rozetkami 344,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Do łańcuszka o splocie ankier przymocowane są trzy rozetki. Środkowa jest większa. Powierzchnia rozet płaska, ażurowa, polerowana, błyszcząca, z obu stron taka sama. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, błyszczący. Rozetki nie przesuwają się po łańcuszku.

Złoty naszyjnik z muszelką VERONA - YES Złoty naszyjnik z muszelką 362,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier. Do łańcuszka, centralnie, przymocowane dwie zawieszki: koralik z niebieskiej cyrkonii, szlifowany oraz złota muszelka. Zawieszki zawieszone razem na jednym kółeczku.

Złoty łańcuszek splot gucci VERONA - YES Złoty łańcuszek splot gucci 469,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 333. Splot gucci: ogniwa płaskie, uzupełnione poprzeczną "belką", szlifowane. Łańcuszek ładnie się błyszczy. Może być noszony samodzielnie lub z zawieszkami.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »