Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (114 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik dwa kółka Senza VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa kółka Senza 547,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Wzór to dwa kółka: pełne i obręcz, połączone ogniwem i przymocowane do łańcuszka. Kółka płaskie, o gładkiej, polerowanej powierzchni. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Kółka i łańcuszek błyszczące. Prosta, elegancka forma. Kolekcja Senza.

Złoty z kuleczkami onyks VERONA - YES Złoty z kuleczkami onyks 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i czarnego onyksu. W łańcuszek typu ankier, wkomponowane są kuleczki z onyksu oraz przyczepione dwa serca, różnej wielkości. Serca z gładkim obrzeżem, w środku matowe.

Złoty naszyjnik z serduszkiem i pałeczką  VERONA - YES Złoty naszyjnik z serduszkiem i pałeczką 488,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczona ruchoma przywieszka serduszko z wygiętą pałeczką z cyrkoniamii. Powierzchnia serca lekko wypukła, z tyłu wybrana.

Złoty naszyjnik trzy ogniwa i kostki VERONA - YES Złoty naszyjnik trzy ogniwa i kostki 766,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 333. Splot to ankier o szlifowanych ogniwach. W łańcuszek wkomponowanye są trzy ogniwa i 4 kostki Odległości między kostkami i ogniwami równe, ok. 2 cm. Ogniwa i kostki płaskie, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczące, z obu stron takie same.

Złoty naszyjnik kwiatki i kulki VERONA - YES Złoty naszyjnik kwiatki i kulki 333,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowane są, na przemian, dwa kwiatki i grawerowane kulki. Zawieszki rozmieszczone w równych odległościach. Powierzchnia zawieszek polerowana, błyszcząca. Celebrytka.

Złoty naszyjnik 2 złote kółka VERONA - YES Złoty naszyjnik 2 złote kółka 399,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek ankier o szlifowanych ogniwach, wkomponowane dwa kółka. Kółka splatają się. Powierzchnia kółek gładka, polerowana. Wzór modowy.

Łańcuszek z kółkiem z czarnymi cyrkoniami VERONA - YES Łańcuszek z kółkiem z czarnymi cyrkoniami 576,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Zawieszka to kółeczko z rurki z prostokątem z cyrkoniami Uchwyty do przewlekania łańcuszka ukryte w prostokącie. Kółeczko przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik pięknie prezentuje się na dekolcie.

Złoty naszyjnik opalit i cyrkonie VERONA - YES Złoty naszyjnik opalit i cyrkonie 749,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 585, opalitu i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana jest zawieszka z opalitem. Opalit okrągły, o wypukłej, gładkiej powierzchni. Barwa mleczno-biała, opalizująca różnymi kolorami, które pięknie się mienią. Opalit otoczony cyrkoniami barwy kryształowej.

Złoty naszyjnik ażurowe serduszko VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serduszko 425,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Składa się z zawieszki-serca i łańcuszka. Serce o powierzchni ażurowej, wewnątrz puste. Serce dwustronne. Z prawej strony brzeg pokryty białym złotem, szlifowany. Z lewej, brzeg z żółtego złota, gładki. Obie strony bardzo ładne. Łańcuszek o splocie singapur, szlifowany. Piękny naszyjnik na prezent.

Złoty łańcuch pancerka szlifowana VERONA - YES Złoty łańcuch pancerka szlifowana 2 362,00 zł

Łańcuszek wykonany ze złota próby 333. Splot pancerka, szlifowany, błyszczący. Zapięcie typu karabińczyk. Wzór klasyczny.

Złoty naszyjnik z czerwonymi kuleczkami VERONA - YES Złoty naszyjnik z czerwonymi kuleczkami 397,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333 i emalii jubilerskiej. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek wkomponowane są złote kuleczki. Jedne o powierzchni diamentowanej, błyszczące; drugie pokryte czerwoną emalią jubilerską, o gładkiej powierzchni.

Złoty łańcuszek z zawieszkami VERONA - YES Złoty łańcuszek z zawieszkami 338,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczone są 4 szlifowane kuleczki, trwale przymocowane do łańcuszka. Pomiędzy kuleczkami umieszczone są zawieszki: serduszko, czterolistna koniczynka, kółeczko. Fronty o szlifowanej powierzchni, tył gładki. Zawieszki można przesuwać po łańcuszku.

Delikatny złoty łańcuszek ankier VERONA - YES Delikatny złoty łańcuszek ankier 399,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot typu ankier: ogniwa owalne, kanciaste, szlifowane, połączone naprzemiennie. Łańcuszek delikatny, subtelny, połyskujący. Świetny do małych zawieszek lub do samodzielnego noszenia. Bardzo ładny, delikatny wzór.

Złoty łańcuszek ogniwa i kulki VERONA - YES Złoty łańcuszek ogniwa i kulki 775,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane ażurowe ogniwa i kulki. Ogniwa dwóch wielkości. Naszyjnik bardzo ładnie się błyszczy.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »