Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (121 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik z trójkątem VERONA - YES Złoty naszyjnik z trójkątem 693,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka o kształcie trójkąta. Trójkąt płaski, o powierzchni wysadzanej cyrkoniami barwy kryształowej. Naszyjnik ładnie połyskuje. Wzór modowy.

Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami VERONA - YES Złoty łańcuszek z kulką z cyrkoniami 569,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest złota kulka. Powierzchnia kulki wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Kulka przesuwa się po łańcuszku. Naszyjnik błyszczący, ładnie prezentuje się na dekolcie.

Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka VERONA - YES Złoty naszyjnik czterolistna koniczynka 199,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Zawieszka to czterolistna koniczynka. Jeden z płatków listka ozdobiony cyrkoniami, pozostałe gładkie, polerowane. Każdy płatek delikatnie przekręcony względem sąsiednich: wzór przestrzenny. Naszyjnik pełen wdzięku. Koniczynka na szczęście.

Złoty naszyjnik z blaszką i kulką Lea VERONA - YES Złoty naszyjnik z blaszką i kulką Lea 286,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Łańcuszek z dwoma zawieszkami. Jedna to prostokątna blaszka, płaska, gładka, błyszcząca, z obu stron taka sama. Blaszka nawleczona na łańcuszek: przesuwa się po nim. Druga to złota kulka. Kulka przymocowana asymetrycznie do łańcuszka, nie przesuwa się. Kolekcja Lea.

Naszyjnik cyrkoniowa rozetka na łańcuszku VERONA - YES Naszyjnik cyrkoniowa rozetka na łańcuszku 416,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona jest zawieszka o kształcie rozetki: centralnie umieszczona cyrkonia, otoczona mniejszymi. Wszystkie cyrkonie barwy kryształowej. Oprawa cyrkonii tworzy złoty koszyczek. Rozetkę można przesuwać po łańcuszku. Piękny, delikatny naszyjnik.

Złoty łańcuszek ze złotym motylem VERONA - YES Złoty łańcuszek ze złotym motylem 295,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Łańcuszek przewleczony przez dwa otwory w skrzydełkach motyla. Motyl płaski, o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczący, z obu stron taki sam. Łańcuszek o splocie ankier: owalne, szlifowane ogniwa. Naszyjnik delikatny. Wzór modowy, tzw."celebrytka".

Złoty naszyjnik 2 rurki VERONA - YES Złoty naszyjnik 2 rurki 279,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wkomponowane centralnie 2 rurki. Rurki o przekroju kwadratu, przylegają do siebie, lekko przesunięte względem siebie. Jedna z rurek, od frontu ozdobiona białym złotem. Naszyjnik delikatny, nowoczesne wzornictwo.

Łańcuszek białe złoto próba 0,585 VERONA - YES Łańcuszek białe złoto próba 0,585 274,00 zł

Łańcuszek wykonany z białego złota próby 0,585. Łańcuszek składa się z bardzo gęsto połączonych ogniw, okrągłych, spłaszczonych, szlifowanych. Splot lekko skręcony. Fantastyczny wzór: gęsty, błyszczący i "miękko" układający się. Polecamy do różnych zawieszek. Ślicznie prezentuje się noszony samodzielnie.

Złoty łańcuszek singapur pr.0,585 VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur pr.0,585 228,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 1 mm, grubość 0,3 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem VERONA - YES Delikatny złoty naszyjnik z serduszkiem 172,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to małe serduszko o powierzchni wysadzanej cyrkoniami. Powierzchnia płaska. Cyrkonie kryształowe. Łańcuszek singapur, szlifowany, bardzo ładnie połyskuje. Naszyjnik delikatny. Biżuteria na pełen wdzięku prezent.

Naszyjnik złote serce z cyrkoniami VERONA - YES Naszyjnik złote serce z cyrkoniami 286,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to kontur serca ozdobiony cyrkoniami. Łańcuszek o splocie singapur, skręcany, o szlifowanej powierzchni. Dzięki skręceniu łańcyszek ładnie się mieni. Naszyjnik błyszczący. Piękny na prezent.

Złoty naszyjnik złote blaszki VERONA - YES Złoty naszyjnik złote blaszki 694,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane złote blaszki o kształcie łódeczek. Blaszki są cztery, ułożone w równych odległościach (5 cm) od siebie. Blaszki o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej, z obu stron takie same. Naszyjnik subtelny, blaszki ładnie połyskują.

Złoty naszyjnik z serduszkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z serduszkiem 363,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. Zawieszka o kształcie serca. Front ozdobnie szlifowany: utworzone paseczki satynowane, co drugi pokryty białym złotem. Tył serduszka jednolity, polerowany, gładki. Wnętrze puste. Łańcuszek o splocie kostka, szlifowany, błyszczący. Naszyjnik delikatny.

Złoty naszyjnik 3 kółka 3 kolory brylanty VERONA - YES Złoty naszyjnik 3 kółka 3 kolory brylanty 739,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i diamentów. Wzór to trzy przeplecione kółeczka w trzech kolorach złota: żółtym, białym, różowym. Kółka przewleczone przez złotą pętelkę, wysadzaną diamencikami. 6 diamencików o łącznej masie 0,042 ct. Przez pętelkę przewleczony również łańcuszek o koronkowym splocie. Do diamentów dołączony certyfikat.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »