Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (115 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Naszyjnik złote serce z cyrkoniami VERONA - YES Naszyjnik złote serce z cyrkoniami 286,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to kontur serca ozdobiony cyrkoniami. Łańcuszek o splocie singapur, skręcany, o szlifowanej powierzchni. Dzięki skręceniu łańcyszek ładnie się mieni. Naszyjnik błyszczący. Piękny na prezent.

Złoty naszyjnik złote blaszki VERONA - YES Złoty naszyjnik złote blaszki 694,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowane złote blaszki o kształcie łódeczek. Blaszki są cztery, ułożone w równych odległościach (5 cm) od siebie. Blaszki o powierzchni gładkiej, polerowanej, błyszczącej, z obu stron takie same. Naszyjnik subtelny, blaszki ładnie połyskują.

Złoty naszyjnik z serduszkiem VERONA - YES Złoty naszyjnik z serduszkiem 363,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585. Zawieszka o kształcie serca. Front ozdobnie szlifowany: utworzone paseczki satynowane, co drugi pokryty białym złotem. Tył serduszka jednolity, polerowany, gładki. Wnętrze puste. Łańcuszek o splocie kostka, szlifowany, błyszczący. Naszyjnik delikatny.

Złoty naszyjnik 3 kółka 3 kolory brylanty VERONA - YES Złoty naszyjnik 3 kółka 3 kolory brylanty 739,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i diamentów. Wzór to trzy przeplecione kółeczka w trzech kolorach złota: żółtym, białym, różowym. Kółka przewleczone przez złotą pętelkę, wysadzaną diamencikami. 6 diamencików o łącznej masie 0,042 ct. Przez pętelkę przewleczony również łańcuszek o koronkowym splocie. Do diamentów dołączony certyfikat.

Złoty naszyjnik złote serce z różą VERONA - YES Złoty naszyjnik złote serce z różą 857,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. Zawieszka o kształcie serca, ażurowa. Ażur z motywem róży. Powierzchnia róży od frontu serca matowa, satynowana; od tyłu gładka, błyszcząca. Serce z obu stron wypukłe, wewnątrz puste. Łańcuszek o splocie spiga, szlifowany, błyszczący, "miękko" układający się. Piękna biżuteria na prezent.

Złoty łańcuszek z sercem biżuteria gwiazd VERONA - YES Złoty łańcuszek z sercem biżuteria gwiazd 399,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585. W cieniutki łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wkomponowana zawieszka o kształcie serca. Serce płaskie, ażur koronkowy, identyczne z obu stron. Naszyjnik delikatny, bardzo modny wzór. Naszyjnik gwiazd.

Cienki złoty łańcuszek z kokardą w kółku VERONA - YES Cienki złoty łańcuszek z kokardą w kółku 285,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Na cienki łańcuszek, szlifowany, o splocie ankier nawleczona zawieszka- kółeczko. Kontur kółka ozdobiony cyrkoniami. Na krawędzi umieszczona kokarda. Naszyjnik na prezent.

Łańcuszek białe złoto próba 0,585 VERONA - YES Łańcuszek białe złoto próba 0,585 267,00 zł

Łańcuszek wykonany z białego złota próby 0,585. Łańcuszek składa się z bardzo gęsto połączonych ogniw, okrągłych, spłaszczonych, szlifowanych. Splot lekko skręcony. Fantastyczny wzór: gęsty, błyszczący i "miękko" układający się. Polecamy do różnych zawieszek. Ślicznie prezentuje się noszony samodzielnie.

Złoty naszyjnik karmazycja czarna cyrkonia VERONA - YES Złoty naszyjnik karmazycja czarna cyrkonia 286,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Zawieszka to owalna karmazycja: centralnie umieszczona owalna, czarna cyrkonia, otoczona okrągłymi, barwy kryształowej. Łańcuszek singapur, skręcany, szlifowany, błyszczący. Biżuteria delikatna i efektowna. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik z motylem celebrytka VERONA - YES Złoty naszyjnik z motylem celebrytka 476,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier wkomponowany, centralnie, motyl. Powierzchnia motyla ozdobiona cyrkoniami oprawionymi w białym złocie. Ogniwa łańcuszka owalne, szlifowane, kanciaste, błyszczące. Delikatny, pełen wdzięku naszyjnik. Celebrytka.

Złoty naszyjnik serce z cyrkoniami  VERONA - YES Złoty naszyjnik serce z cyrkoniami 399,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Serce to złoty ażur, wewnątrz którego umieszczone są cyrkonie. Cyrkonie przezroczyste, kryształowe. Serce z obu stron jest takie samo. Łańcuszek ankier (owalne ogniwa) szlifowany. Naszyjnik delikatny, pełne wdzięku serduszko. Propozycja na prezent.

Złoty naszyjnik 3 kółeczka VERONA - YES Złoty naszyjnik 3 kółeczka 425,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to 3 kółeczka splecione ze sobą. Dwa z żółtego złota, gładkie, polerowane. Trzecie z białego złota, ozdobione kryształowymi cyrkoniami. Przekrój kółek kwadratowy. Kółka wkomponowane w łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa). Nowoczesny wzór.

Złoty naszyjnik gwiazd z sercem VERONA - YES Złoty naszyjnik gwiazd z sercem 238,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier (owalne, szlifowane ogniwa) wkomponowane serce - kontur. Powierzchnia serca ozdobiona cyrkoniami. Od tyłu serce lekko wybrane. Naszyjnik delikatny, modowy.

Złoty łańcuszek singapur szlifowany VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur szlifowany 245,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot singapur. Ogniwa prawie okrągłe, spłaszczone. Powierzchnia ogniw mocno szlifowana: łańcuszek bardzo błyszczący. Wzór świetnie układa się, dekoracyjny. Okazały wygląd przy niewielkiej wadze. Nowość!
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | następna »