Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Łańcuszki i naszyjniki

 (110 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złoty naszyjnik z cyrkoniową zawieszką VERONA - YES Złoty naszyjnik z cyrkoniową zawieszką 343,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Cyrkonie oprawione w białym złocie. Biżuteria elegancka.

Złoty naszyjnik dwa serca VERONA - YES Złoty naszyjnik dwa serca 257,00 zł

Naszyjnik składa się z łańcuszka oraz zawieszki, wykonany ze złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie szlifowana pancerka. Wisorek to kontury dwóch serc połączonych ze sobą. Serce duże z żółtego złota, mniejsze z białego. Powierzchnia serc gładka, polerowana, błyszcząca. Biżuteria delikatna. Serca to zawsze chętnie noszony wzór, piękny na prezent.

Złoty naszyjnik z kulką z kantami VERONA - YES Złoty naszyjnik z kulką z kantami 276,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczona kanciasta kulka. Kulka utworzona ze złotych kwadratów połączonych wierzchołkami. Pomiędzy kwadratami tworzą się ażurowe trójkąty. Powierzchnia kwadratów gładka, błyszcząca. Kulkę można przesuwać po łańcuszku. Ciekawy, oryginalny wzór.

Naszyjnik dwa kółka przeplecione VERONA - YES Naszyjnik dwa kółka przeplecione 476,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka: dwa przeplecione kółka. Mniejsze ozdobione z dwóch stron cyrkoniami. Jedna strona to cyrkonie barwy kryształowej, druga cyrkonie czarne. Większe kółko z samego złota. Naszyjnik efektowny, celebrytka.

Złoty łańcuszek singapur 0,585 VERONA - YES Złoty łańcuszek singapur 0,585 158,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,585. Splot singapur, skręcany, powierzchnia szlifowana, błyszcząca. Szerokość 0,9 mm, grubość 0,2 mm. Łańcuszek delikatny, świetny do drobnych zawieszek lub do noszenia samodzielnego. Ładny, żółty kolor złota.

Złoty łańcuszek kropelka VERONA - YES Złoty łańcuszek kropelka 257,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany nawleczona jest zawieszka o kształcie kropli. Zawieszka ozdobiona cyrkonią barwy kryształowej. Kroplę można przesuwać po łańcuszku. Tył zawieszki wybrany. Piękny, delikatny naszyjnik.

Złoty łańcuszek perełki i złote kulki VERONA - YES Złoty łańcuszek perełki i złote kulki 476,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585 i pereł. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczone są kuleczki ze złota i perełki. Złote kuleczki można przesuwać po łańcuszku. Wewnątrz zawierają silikon, dzięki któremu można je przesunąć do dowolnego miejsca na łańcuszku i tam pozostaną. Pomiędzy nimi perełki, które też przesuwają się.

Naszyjnik złota fala VERONA - YES Naszyjnik złota fala 286,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana złota fala. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca. tył wybrany. Naszyjnik bardzo ładnie układa się na dekolcie.

Złoty naszyjnik z cyrkoniami VERONA - YES Złoty naszyjnik z cyrkoniami 244,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,333 i cyrkonii. W łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, wkomponowana zawieszka. Zawieszka to dwie bagietki wygięte w łuk, przesunięte względem siebie. Bagietki częściowo wysadzane cyrkoniami. Naszyjnik delikatny, bardzo ładnie układa się na dekolcie.

Złoty naszyjnik szafiry i diament VERONA - YES Złoty naszyjnik szafiry i diament 563,00 zł

Naszyjnik wykonany ze złota próby 0,585, szafirów i diamentu. Zawieszka karmazycja: centralnie umieszczony diament otoczony sześcioma szafirami. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona YES Biżuteria Sp. z o.o. Łańcuszek singapur, splot fantazyjny, "miękko" układający się. Naszyjnik o szlachetnym wyglądzie.

Łańcuszek 5 x złota nieskończoność VERONA - YES Łańcuszek 5 x złota nieskończoność 339,00 zł

Łańcuszek wykonany z żółtego złota próby 0,333. W łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa) wkomponowanych jest 5 znaków nieskończoności. Znaki rozmieszczone w odległościach 3 lub 3,5 cm od siebie. Centralny znak większy od pozostałych. Przy jednym z końców złota blaszka o kształcie łódki. Naszyjnik delikatny. Biżuteria gwiazd.

Złoty łańcuszek i złote serduszko VERONA - YES Złoty łańcuszek i złote serduszko 215,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Łańcuszek o splocie ankier (owalne ogniwa), szlifowany. Serduszko-kontur, płaskie, polerowane. Naszyjnik subtelny. Nowoczesna forma.

Naszyjnik złota kolia VERONA - YES Naszyjnik złota kolia 1 799,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Wzór na powierzchni przypomina plecionkę, jest lekko wypukły. Część wzoru satynowana, część gładka, polerowana. Wnętrze puste. Budowa wzoru segmentowa, szerokość naszyjnika rozszerza się centralnie. Tył wzoru płaski, gładki. Naszyjnik elegancki, na okazje.

Złoty naszyjnik ażurowe serce VERONA - YES Złoty naszyjnik ażurowe serce 369,00 zł

Naszyjnik wykonany z żółtego złota próby 0,333. Zawieszka w kształcie serca, dwustronna, o powierzchni ażurowej, szlifowanej, błyszczącej. Serce wewnątrz puste. Łańcuszek o splocie singapur, skręcany, szlifowany, błyszczący. Naszyjnik efektowny. Propozycja na prezent.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | następna »