Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (252 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 18 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Kolczyki kwiatki z masy perłowej VERONA - YES Kolczyki kwiatki z masy perłowej 279,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i masy perłowej. Wzór to wyrzeźbiony z masy perłowej kwiatek oprawiony w w bardzo ciekawy sposób w złoto.Mocowanie do ucha na sztyft. Kolczyki bardzo efektowne i orginalne.

Kolczyki szmaragdy i diamenty VERONA - YES Kolczyki szmaragdy i diamenty 1 385,00 zł

Kolczyki wykonane ze zlota próby 0,585, diamentów i szmaragdów. Centralnie umieszczony owalny szmaragd, otoczony dwunastoma diamencikami o szlifie Ósemkowym. Kamienie oprawione w tzw."koszyczku" z żółtego złota. Końce "pazurków" mocujących diamenty z białego złota. Mocowanie do ucha sztyftem. Klasyka i elegancja.

Złote kolczyki z naturalnymi granatami i diamentami VERONA - YES Złote kolczyki z naturalnymi granatami i diamentami 648,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych granatów i diamentów. Część kolczyka pokryta białym złotem, z 5 diamentami. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Granaty kwadratowe, szlifowane, barwa stonowana, charakterystyczna dla granatów, transparentna. Oprawa kamieni w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni.

Złote kolczyki z rubinami VERONA - YES Złote kolczyki z rubinami 610,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Rubiny okrągłe, szlifowane, o różowo-amarantowej barwie, oprawione w tzw. "pazurki". Masa dwóch rubinów 0,3 ct. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki eleganckie.

Kolczyki złote szerokie koła VERONA - YES Kolczyki złote szerokie koła 1 076,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Wzór to szerokie koła-szyny. Powierzchnia koła lekko wypukła, gładka, polerowana, błyszcząca. Zamykanie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Brzeg szyny lekko zawinięty. Efektowny wzór.

Złote kolczyki CC z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki CC z cyrkoniami 605,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i cyrkonii. Wzór CC. Powierzchnia płaska, wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Wzór przymocowany do sztyftu. Sztyft w jednym z przecięć literek CC. Nowoczesny design.

Złote kolczyki rozeta wzór grecki VERONA - YES Złote kolczyki rozeta wzór grecki 782,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to rozetka, ażurowa, przymocowana (ruchomo) do bigla angielskiego. Wzór ażuru w stylu greckim. Elementy szlifowane ozdobione białym złotem. Powirzchnia rozety płaska. Lewa strona bez szlifu i białego złota. Kolczyki stylowe.

Kolczyki ażurowe listki samo złoto VERONA - YES Kolczyki ażurowe listki samo złoto 235,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to ażurowy listek przymocowany do bigla otwartego. Listek płaski, gładki, błyszczący, z obu stron taki sam. Połączenie listka z biglem ruchome: listek drży przy każdym ruchu.

Kolczyki złote patyczki VERONA - YES Kolczyki złote patyczki 517,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to długi patyczek przymocowany (ruchomo) do mniejszego, który stanowi wykończenie sztyftu. Patyczki o przekroju kwadratowym. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca, wnętrze puste.

Kolczyki złote krążki z onyksem VERONA - YES Kolczyki złote krążki z onyksem 510,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585 i onyksu. Wzór krążek. Wnętrze wypełnione czarnym onyksem. Powierzchnia płaska. Brzeg krążka gładki. Sztyft przymocowany centralnie.

Kolczyki koła VERONA - YES Kolczyki koła 420,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota pr. 333. Model to koło wykonane z polerowanej rurki o przekroju kwadratowym. mocowanie do ucha na zatrzask. Bardzo efektowne i eleganckie.

Złote kolczyki z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki z cyrkoniami 299,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór okrągły, powierzchnia delikatnie wypukła, wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Brzeg wzoru karbowany: malutkie złote kuleczki. Mocowanie do ucha sztyftem umieszczonym centralnie z tyłu wzoru. Cyrkonie ładnie się błyszczą. Ponadczasowy wzór.

Kolczyki z opalitem VERONA - YES Kolczyki z opalitem 434,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i opalitu. Oprawa opalitu gładka, złota. Opalit pięknie się mieni kolorami. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki jabłuszka VERONA - YES Kolczyki jabłuszka 285,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to kontur jabłuszka z cyrkonią przymocowany do bigla typu angielskiego. Powierzchnia jabłuszka płaska, na krawędzi cyrkonia barwy kryształowej. Prezent dla dziewczynki.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 18 | następna »