Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (223 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Kolczyki z onyksem i cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki z onyksem i cyrkoniami 959,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585, onyksu i cyrkonii. Wewnętrzne kółko wzoru wysadzane cyrkoniami barwy kryształowej. Otoczone jest pierścieniem z czarnego onyksu, o gładkiej, płaskiej powierzchni. Całość otoczona złotą obwódką o polerowanej powierzchni. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki Topaz London Blue VERONA - YES Kolczyki Topaz London Blue 712,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i topazów London Blue. Autentyczność kamieni szlachetnych potwierdzona certyfikatem Verona. Topazy owalne, szlifowane, barwy niebieskiej, transparentne. Oprawa w tzw. "pazurki" uwypukla piękno kamieni. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki przewlekane przez ucho spirala VERONA - YES Kolczyki przewlekane przez ucho spirala 260,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to dwie skręcone, złote rurki, połączone ze sobą łańcuszkiem. Po założeniu kolczyka, łańcuszek pozostaje w uchu, a dwie spirale wiszą po obu stronach ucha. Wzór ciekawy i bardzo dekoracyjny.

Kolczyki London blue topaz i szafiry VERONA - YES Kolczyki London blue topaz i szafiry 1 269,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i kamieni szlachetnych: Topazów London Blue (centralny, owalny); oraz szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Szafiry barwy ciemnoszafirowej. Topazy barwy ciemnoniebieskiej. Wzór przymocowany do sztyftu. Piękna biżuteria na okazję.

Złote kolczyki z onyksem VERONA - YES Złote kolczyki z onyksem 369,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i onyksu. Wzór przypominający czterolistną koniczynę. Onyks oprawiony w złotej obwódce, przymocowany do sztyftu. Kolczyki drobne, delikatne, na wszystkie okazje.

Złote kolczyki z rubinami VERONA - YES Złote kolczyki z rubinami 498,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Rubiny okrągłe, szlifowane, o różowo-amarantowej barwie, oprawione w tzw. "pazurki". Masa dwóch rubinów 0,3 ct. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki eleganckie.

Złote kolczyki czerwone kwiatki dla dziewczynki VERONA - YES Złote kolczyki czerwone kwiatki dla dziewczynki 290,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333, cyrkonii i emalii jubilerskiej. Wzór to kwiatek. Płatki pokryte czerwoną emalią jubilerską. Środek to cyrkonia barwy kryształowej. Kwiatek przymocowany do bigla angielskiego. Kolczyki dla dziewczynki.

Złote kolczyki z łezką VERONA - YES Złote kolczyki z łezką 127,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Cyrkonia o kształcie łezki, barwy kryształowej, szlifowana, ładnie połyskuje. Cyrkonia przymocowana do bigla otwartego. Połączenie ruchome: cyrkonia drży przy każdym ruchu. Kolczyki delikatne, z wdziękiem.

Kolczyki niebieska koniczynka VERONA - YES Kolczyki niebieska koniczynka 317,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Cyrkonia barwy niebieskiej, szlifowana, o kształcie czterolistnej koniczyny. Do cyrkonii, centralnie, przymocowana mniejsza, złota koniczynka. Powierzchnia złotej koniczynki płaska, szlifowana promieniście. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki dwa kółeczka VERONA - YES Kolczyki dwa kółeczka 341,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to dwa przeplecione kółeczka. Jedno ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej, drugie z samego złota. Wzór przymocowany do sztyftu.

Złote kolczyki koła VERONA - YES Złote kolczyki koła 930,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585. Złota obręcz spłaszczona, o przekroju prostokątnym, tzw. szyna. Powierzchnia polerowana, błyszcząca. Zapięcie zamknięte: sztyft chowa się w otwór na jednym końcu szyny, po delikatnym rozchyleniu koła. Ponadczasowy wzór.

Złote kolczyki rozeta wzór grecki VERONA - YES Złote kolczyki rozeta wzór grecki 699,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to rozetka, ażurowa, przymocowana (ruchomo) do bigla angielskiego. Wzór ażuru w stylu greckim. Elementy szlifowane ozdobione białym złotem. Powirzchnia rozety płaska. Lewa strona bez szlifu i białego złota. Kolczyki stylowe.

Kolczyki owalne skręcane koła VERONA - YES Kolczyki owalne skręcane koła 516,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota pr. 333. Model to owal wykonany ze skręconej, polerowanej rurki o przekroju kwadratowym. mocowanie do ucha na zatrzask. Bardzo efektowne i eleganckie.

Kolczyki kółko z cyrkonią łezką VERONA - YES Kolczyki kółko z cyrkonią łezką 358,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota pr. 333. Wzór to niepełne kółko z ruchomą cyrkonią o kształcie łezki, w pełnej oprawie. Łezkę można przesuwać po kółku. Kółko przymocowane do sztyftu.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »