Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (211 produktów w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki z rubinami VERONA - YES Złote kolczyki z rubinami 483,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i rubinów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Rubiny okrągłe, szlifowane, o różowo-amarantowej barwie, oprawione w tzw. "pazurki". Masa dwóch rubinów 0,3 ct. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki eleganckie.

Złote kolczyki cyrkonia VERONA - YES Złote kolczyki cyrkonia 199,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to okrągła cyrkonia w czterech "pazurkach". Wzór przymocowany do sztyftu. Cyrkonia o szlifie brylantowym, pięknie się mieni odbitym światłem. Kolczyki do noszenia non-stop.

Kolczyki kółka z plecionką VERONA - YES Kolczyki kółka z plecionką 409,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to kółeczko przewleczone przez plecionkę, utworzoną z przeplecionych dwóch kółek. Kółko układa się płasko na uchu. Powierzchnia wszystkich elementów wzoru gładka, polerowana, błyszcząca.

Złote kolczyki z opalami australijskimi VERONA - YES Złote kolczyki z opalami australijskimi 226,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych opali australijskich. Opale owalne, gładkie. Barwa mleczna z licznymi, wielobarwnymi wrostkami: pięknie mienią się paletą barw, opalizują. Oprawa kamieni w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni.

Złote kolczyki z biedronką VERONA - YES Złote kolczyki z biedronką 293,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333; cyrkonii i emalii jubilerskiej. Wzór to część koła ozdobiona cyrkoniami. Pomiędzy cyrkoniami "wędruje" biedronka. Wzór połączony z biglem angielskim. Kolczyki pełne wdzięku. Śliczny prezent dla dziewczynki.

Złote kolczyki romby VERONA - YES Złote kolczyki romby 354,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to ażurowe romby przymocowane do złotej blaszki o kształcie łódki. Mocowanie do ucha sztyftem. Powierzchnia płaska, polerowana, błyszcząca.

Kolczyki 3 kółka VERONA - YES Kolczyki 3 kółka 397,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to przeplecione ze sobą 3 kółka o różnej wielkości. Pierwsze i ostatnie są płaskie. Środkowe lekko wypukłe, jak obrączka. Powierzchnia kółek gładka, polerowana. Mocowanie do ucha sztyftem. Kółko pierwsze, ze sztyftem, położone płasko na uchu.

Kolczyki złote motylki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki złote motylki z cyrkoniami 242,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to ażurowy motyl, którego skrzydła ozdobione są cyrkoniami barwy kryształowej. Motyl przymocowany do sztyftu.

Kolczyki koła z kulkami VERONA - YES Kolczyki koła z kulkami 385,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to niepełne koło, z jednej strony zakończone sztyftem, z drugiej złotą kulką. Po środku druga, większa kulka, nie przesuwa się. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca.

Złote kolczyki serduszka z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki serduszka z cyrkoniami 215,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to serduszko. Powierzchnia płaska, ozdobiona cyrkoniami barwy kryształowej. Serduszko przymocowane do bigla typu angielskiego. Kolczyki pełne wdzięku.

Kolczyki z brylancikami VERONA - YES Kolczyki z brylancikami 509,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i diamentów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Wzór to dwa połączone kółeczka. Jedno pokryte białym złotem, drugie z żółtego złota. W miejscu przecięcia umieszczony diamencik. Oprawa kamienia z białego złota o powierzchni diamentowanej. Mocowanie sztyftem.

Kolczyki złote koła 5 cm VERONA - YES Kolczyki złote koła 5 cm 711,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585. Koła utworzone ze złotej rurki. Zapinanie poprzez rozchylenie końcówek koła. Powierzchnia kół gładka, polerowana, błyszcząca. Ponadczasowy, zawsze modny wzór.

Złote kolczyki kółeczka szlifowane VERONA - YES Złote kolczyki kółeczka szlifowane 208,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to kółeczko z wyciętym środkiem, na płasko układające się na uchu. Powierzchnia diamentowana, bardzo się błyszczy. Mocowanie do ucha sztyftem.

Kolczyki z diamentami angielskie zapięcie VERONA - YES Kolczyki z diamentami angielskie zapięcie 909,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i diamentów. Diamencik umieszczony centralnie w rozetce z białego złota. Rozetka diamentowana, błyszcząca, podkreśla diamencik. Rozetka umocowana między dwoma falami. Jedna z żółtego złota, polerowana; druga pokryta kuleczkami z białego złota. Wzór przymocowany do bigla zamkniętego.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »