Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (214 produkty w kategorii)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki ptaszki VERONA - YES Złote kolczyki ptaszki 155,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to ptaszek. Powierzchnia wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej, oczko z różowej cyrkonii. Kolczyki pełne wdzięku, dla dziewczynki.

Kolczyki dla dziewczynki szafirowy kwiatek VERONA - YES Kolczyki dla dziewczynki szafirowy kwiatek 196,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to część koła ozdobiona cyrkoniami, przymocowana do bigla angielskiego. Front to rządek bezbarwnych cyrkonii. W górnej części kwiatek wysadzany szafirowymi cyrkoniami. Zapięcie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Kolczyki pełne wdzięku, dla dziewczynki.

Kolczyki złote nausznice łuk VERONA - YES Kolczyki złote nausznice łuk 249,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Wzór o kształcie delikatnego łuku, powierzchni delikatnie wypukłej, gładkiej, polerowanej, błyszczącej. Od tyłu lekko wybrany. Łuk przymocowany do bigla otwartego. Wzór bardzo ładnie prezentuje się noszony na uchu. Nowoczesny design.

Kolczyki złote nutki VERONA - YES Kolczyki złote nutki 179,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585. Wzór to złota nutka, przymocowana do sztyftu. Kolczyki pełne wdzięku.

Złote kolczyki z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki z cyrkoniami 359,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to połączonych ze sobą 5 elementów o kształcie walca. Elementy o różnej średnicy oraz różnych wysokościach. Jedne ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej, drugie z samego złota. Forma przestrzenna. Kolczyki bardzo dekoracyjne. Nowoczesny wzór.

Złote kolczyki nieskończoność VERONA - YES Złote kolczyki nieskończoność 173,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to nieskończoność. Część o powierzchni gładkiej, złotej; część wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Bardzo ładny model. Na wszelkie okazje.

Kolczyki pałeczki 3 cyrkonie VERONA - YES Kolczyki pałeczki 3 cyrkonie 92,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to trzy cyrkonie jedna nad drugą, tworzące pałeczkę. Pałeczka przymocowana do sztyftu. cyrkonie barwy kryształowej. Kolczyki delikatne, subtelne. Na prezent.

Kolczyki złote plastry miodu VERONA - YES Kolczyki złote plastry miodu 133,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór o kształcie plastra miodu, z samego złota. Powierzchnia płaska, gładka, błyszcząca. Mocowanie sztyftem.

Kolczyki złote łuki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki złote łuki z cyrkoniami 162,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to złota pałeczka wygięta w łuk. Powierzchnia wysadzana dwoma rzędami cyrkonii barwy kryształowej. Mocowanie sztyftem. Prosta forma, ładnie połyskują cyrkonie.

Kolczyki przewlekane pałeczki VERONA - YES Kolczyki przewlekane pałeczki 179,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Kolczyk to łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Jeden koniec to sztyft do przewlekania przez ucho, drugi to złota pałeczka o przekroju trójkątnym. Pałeczka o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Kolczyk długi, efektowny.

Złote kolczyki nausznice z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki nausznice z cyrkoniami 223,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Model przypomina wygiętą pałeczkę w rozciągniętą literę S. Cyrkonie oprawione w koszykach o równej średnicy. Kolczyki można nosić jako nausznice (położone na uchu) lub zwisające. Mocowanie do ucha na biglu otwartym. Nowoczesny wzór.

Złote kolczyki różowy kwiatek, dla dziewczynki VERONA - YES Złote kolczyki różowy kwiatek, dla dziewczynki 189,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to część koła ozdobiona cyrkoniami, przymocowany do bigla angielskiego. Front to rządek bezbarwnych cyrkonii. W górnej części kwiatek wysadzany bladoróżowymi cyrkoniami. Zapięcie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Kolczyki pełne wdzięku, dla dziewczynki.

Kolczyki złoty ażurowy listek VERONA - YES Kolczyki złoty ażurowy listek 163,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to ażurowy liść. Powierzchnia falująca, polerowana, błyszcząca. Liść przymocowany do sztyftu.

Kolczyki cyrkonie na sztyfcie VERONA - YES Kolczyki cyrkonie na sztyfcie 95,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Cyrkonia okrągła, szlifowana, barwy kryształowej, oprawiona w sześciu tzw. pazurkach. Pazurki tworzą stożek, który zakończony jest sztyftem. Cyrkonia pięknie się mieni.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »