Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (197 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki angielskie zapięcie VERONA - YES Złote kolczyki angielskie zapięcie 143,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Front kolczyków szlifowany- diamentowany. Kolczyki efektowne, błyszczą się dzięki diamentowaniu.

Złote kolczyki kółeczko z cyrkonią VERONA - YES Złote kolczyki kółeczko z cyrkonią 168,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to kółeczko zawieszone na złotej bagietce: można nim obracać wokół bagietki. Kółeczko ozdobione cyrkonią barwy krysztłowej. Kółeczko od tyłu wybrane. Mocowanie do ucha sztyftem.

Złote kolczyki cyrkonia gruba oprawa VERONA - YES Złote kolczyki cyrkonia gruba oprawa 165,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Cyrkonią okrągła, szlif brylantowy, w grubej (szerokiej) oprawie. Sztyft przymocowany w górnej części kolczyka. Świetny wzór na wszelkie okazje.

Złote kolczyki trzy gwiazdki VERONA - YES Złote kolczyki trzy gwiazdki 167,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to trzy gwiazdki połączone razem od największej do najmniejszej, tworząc delikatny łuk. Środkowa wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Dwie skrajne o gładkiej, błyszczącej powierzchni. Sztyft przymocowany z tyłu gwiazdki środkowej.

Kolczyki rozetki czarne cyrkonie VERONA - YES Kolczyki rozetki czarne cyrkonie 137,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i czarnych cyrkonii. Wzór to rozetka z sześcioma, czarnymi cyrkoniami. Powierzchnia płaska. Pazurki mocujące cyrkonie oksydowane, komponują się z czarnymi cyrkoniami. Ponadczasowy wzór.

Kolczyki złoty supełek plecionka VERONA - YES Kolczyki złoty supełek plecionka 142,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór to 3 splecione kółeczka, tworząc supełek, plecionkę, węzełek. Powierzchnia kółeczek gładka, polerowana. Sztyft przymocowany centralnie z tyłu wzoru. Elegancki wzór.

Złote kolczyki z szafirami VERONA - YES Złote kolczyki z szafirami 339,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585 i szafirów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Szafiry okrągłe, szlifowane, o ciemnoszafirowej barwie, oprawione w tzw. "pazurki". Masa dwóch szafirów 0,3 ct. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki eleganckie.

Kolczyki złote pastylki z łańcuszkiem VERONA - YES Kolczyki złote pastylki z łańcuszkiem 149,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333. Wzór to złota pastylka przymocowana do sztyftu. Pastylka oraz zatyczka (tzw. "baranek") połączone są łańcuszkiem. Po założeniu kolczyka łańcuszek wisi przed i za uchem. Powierzchnia pastylki gładka, polerowana, błyszcząca, lekko wklęsła. Łańcuszek o splocie ankier.

Złote kolczyki z naturalnymi granatami VERONA - YES Złote kolczyki z naturalnymi granatami 162,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i naturalnych granatów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Granaty owalne, szlifowane, barwa stonowana, charakterystyczna dla granatów: czerwono-brązowo-pomarańczowa, transparentna. Oprawa kamieni w "pazurkach", uwydatnia piękno kamieni.

Złote kolczyki ze szmaragdami VERONA - YES Złote kolczyki ze szmaragdami 1 237,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585; diamentów i szmaragdów. Autentyczność kamieni potwierdzona certyfikatem Verona. Szmaragdy owalne o charakterystycznej barwie i łącznej masie 0,41 ct. Pod szmaragdem, w oprawie z białego złota dwa diamenciki o szlifie ósemkowym, czystości S1-I2, barwie H-I. Łączna masa czterech diamentów 0,009 ct.

Kolczyki zielone cyrkonie Felicia VERONA - YES Kolczyki zielone cyrkonie Felicia 243,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to cyrkonia barwy zielonej w ozdobnej oprawie, utworzonej z gęsto osadzonych pazurków. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolekcja Felicia Verona.

Kolczyki kryształowe cyrkonie Felicia VERONA - YES Kolczyki kryształowe cyrkonie Felicia 199,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 585 i cyrkonii. Wzór to cyrkonia barwy kryształowej w ozdobnej oprawie, utworzonej z gęsto osadzonych pazurków. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolekcja Felicia Verona.

Złote kolczyki z biedronką VERONA - YES Złote kolczyki z biedronką 199,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333; cyrkonii i emalii jubilerskiej. Wzór to część koła ozdobiona cyrkoniami. Pomiędzy cyrkoniami "wędruje" biedronka. Wzór połączony z biglem angielskim. Kolczyki pełne wdzięku. Śliczny prezent dla dziewczynki.

Kolczyki przewlekane pałeczki VERONA - YES Kolczyki przewlekane pałeczki 176,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Kolczyk to łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. Jeden koniec to sztyft do przewlekania przez ucho, drugi to złota pałeczka o przekroju trójkątnym. Pałeczka o powierzchni gładkiej, błyszczącej. Kolczyk długi, efektowny.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 15 | następna »