Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Kolczyki

 (211 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złote kolczyki Love VERONA - YES Złote kolczyki Love 143,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to napis "love" przymocowany do sztyftu. Napis płaski o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczący. Sztyft umieszczony w środkowej części napisu. Kolczyki na prezent.

Złote kolczyki kwiatki z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki kwiatki z cyrkoniami 149,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego zlota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór kwiatka: 5 płatków z przezroczystych cyrkonii, środek to czerwona cyrkonia. Wzór przymocowany do bigla zamkniętego. Kolczyki pełne wdzięku.

Kolczyki złote nutki VERONA - YES Kolczyki złote nutki 185,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585. Wzór to złota nutka, przymocowana do sztyftu. Kolczyki pełne wdzięku.

Złote kolczyki kółeczka z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki kółeczka z cyrkoniami 234,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kółko o średnicy zewnętrznej 1,2 cm; średnica wewnętrzna 9,5 mm. Front, o szerokości 4 mm, to dwa rzędy cyrkonii. Tył, o szerokości 4 mm, ażurowy, wycięty w kwadraty. Zapięcie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Świetny, ponadczasowy wzór.

Kolczyki złote sopelki VERONA - YES Kolczyki złote sopelki 199,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to sopelek przymocowany do bigla typu angielskiego. Sopelek o kształcie stożka, powierzchni gładkiej, błyszczącej. Sopelek rusza się przy każdym ruchu. Kolczyki na wszelkie okazje.

Kolczyki złote V-ki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki złote V-ki z cyrkoniami 185,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Wzór o kształcie V-ki. Powierzchnia gładka, polerowana, połowa wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Nowoczesny, delikatny wzór.

Kolczyki stylowe samo złoto VERONA - YES Kolczyki stylowe samo złoto 323,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór owalny, ażurowy. Powierzchnia kolczyka lekko wypukła, polerowana, z akcentami z białego złota. Wzór przymocowany do bigla typu angielskiego. Kolczyki stylowe.

Złote kolczyki różowe kwiatki VERONA - YES Złote kolczyki różowe kwiatki 168,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i emalii jubilerskiej. Wzór to kwiatek na złotej łodyżce, przymocowany do bigla typu angielskiego. Płatki lekko wypukłe, pokryte różową emalią. Środek-biały. Kolczyki pełne wdzięku, uroczy wzór dla dziewczynki.

Kolczyki złote kulki kolekcja Gia VERONA - YES Kolczyki złote kulki kolekcja Gia 323,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333 i cyrkonii. Wzór to złota kulka ozdobiona trzema cyrkoniami barwy kryształowej. Kulka przymocowana do złotego haczyka, a ten do sztyftu mocującego kolczyk w uchu. Połączenie kulki z haczykiem ruchome: kulka z wdziękiem dynda przy każdym ruchu. Kolekcja Gia Verona.

Złote kolczyki dwa kółka VERONA - YES Złote kolczyki dwa kółka 349,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór to dwa kólka przewleczone przez otwory w zlotej bagietce. Kólka nierównej wielkości, zachodzą na siebie. Można je w otworach przesuwać. Mocowanie do ucha sztyftem. Kolczyki bardzo ładnie prezentują się w uchu.

Kolczyki zlote koła VERONA - YES Kolczyki zlote koła 256,00 zł

Kolczyki wykonane ze zlota próby 333. Wzór koła. Zapięcie typu bigiel zamknięty. Przekrój złotej rurki trójkątny. Powierzchnia gładka, polerowana, błyszcząca.

Kolczyki wielkie koła VERONA - YES Kolczyki wielkie koła 532,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór koła. Zapięcie typu bigiel zamknięty. Powierzchnia gładka, polerowana. Duże, efektowne kolczyki.

Złote kolczyki kółeczko i kokardka VERONA - YES Złote kolczyki kółeczko i kokardka 174,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kółeczko wykończone od góry kokardką. Kółeczko ozdobione cyrkoniami barwy kryształowej, kokardka ze złota. Wzór przymocowany do bigla typu angielskiego. Kolczyki pełne wdzięku.

Kolczyki dwa kółeczka VERONA - YES Kolczyki dwa kółeczka 249,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to dwa przeplecione kółka. Jedno złote, drugie wysadzane cyrkoniami. Cyrkonie barwy kryształowej. Mocowanie do ucha sztyftem. Świetny, ponadczasowy wzór. Na wszelkie okazje.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 16 | następna »