Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Na nogę

 (9 produktów w kategorii)
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka na nogę skręcana  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 177,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Bransoletka na nogę kolorowe cyrkonie  VERONA - YES Bransoletka na nogę kolorowe cyrkonie 394,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane zawieszki: kolorowe cyrkonie w gładkiej, złotej oprawie. Barwy: niebieska, ciemnoróżowa, jasnoróżowa, fioletowa, przezroczysta.

Bransoletka na nogę z serduszkiem  VERONA - YES Bransoletka na nogę z serduszkiem 270,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane złote serce. Powierzchnia serca gładka, polerowana, błyszcząca. Między sercem a jednym z końców bransoletki, nawleczonych jest 5 kuleczek o diamentowanej powierzchni. Wszystkie elementy ładnie się błyszczą. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka na nogę rolo  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę rolo 504,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Splot rolo: ogniwa okrągłe, lekko zeszlifowane. Bardzo dobrze układa się wokół kostki.

Złota bransoletka na nogę z krążkami  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę z krążkami 332,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane są 4 zawieszeki krążki. Krążki płaskie, gładkie.

Bransoletka na nogę z kuleczkami  VERONA - YES Bransoletka na nogę z kuleczkami 323,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek są wmontowane i przyczepione, naprzemiennie kuleczki o diamentowanej powierzchni. Wszystkie elementy ładnie się błyszczą. Propozycja na prezent.

Bransoletka na nogę białe cyrkonie  VERONA - YES Bransoletka na nogę białe cyrkonie 442,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane zawieszki: białe cyrkonie w gładkiej, stożkowej złotej oprawie.

Złota bransoletka na nogę  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę 399,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i czarnych cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczonych jest 5 kuleczek: 3 złote i 2 z czarnych cyrkonii. Dwie skrajne kuleczki trwale przymocowane do łańcuszka, trzy środkowe przesuwają się po łańcuszku. Do środkowej kulki przymocowany złoty, polerowany krążek.

Bransoletka na nogę dwa krążki  VERONA - YES Bransoletka na nogę dwa krążki 596,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Bransoletka jest z dwoma zawieszkami- krążkami. Jeden wkomponowany w łańcuszek, drugi przymocowany do łańcuszka. Zawieszki to płaskie krążki o gładkiej, polerowanej powierzchni, z obu stron takie same.