Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Na nogę

 (10 produktów w kategorii)
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka na nogę z serduszkiem  VERONA - YES Bransoletka na nogę z serduszkiem 213,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane złote serce. Powierzchnia serca gładka, polerowana, błyszcząca. Między sercem a jednym z końców bransoletki, nawleczonych jest 5 kuleczek o diamentowanej powierzchni. Wszystkie elementy ładnie się błyszczą. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka na nogę skręcana  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 162,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Złota bransoletka na nogę rolo  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę rolo 458,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Splot rolo: ogniwa okrągłe, lekko zeszlifowane. Bardzo dobrze układa się wokół kostki.

Bransoletka na nogę złote kuleczki  VERONA - YES Bransoletka na nogę złote kuleczki 388,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczonych jest siedem kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka na nogę splot kłos  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę splot kłos 225,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Łańcuszek w bransoletce o splocie gęstej jodełki, tzw. kłos, spiga. Powierzchnia szlifowana, przekrój kwadratowy.

Złota bransoletka na nogę z krążkami  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę z krążkami 302,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane są 4 zawieszeki krążki. Krążki płaskie, gładkie.

Bransoletka na nogę z kuleczkami  VERONA - YES Bransoletka na nogę z kuleczkami 294,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek są wmontowane i przyczepione, naprzemiennie kuleczki o diamentowanej powierzchni. Wszystkie elementy ładnie się błyszczą. Propozycja na prezent.

Bransoletka na nogę białe cyrkonie  VERONA - YES Bransoletka na nogę białe cyrkonie 402,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane zawieszki: białe cyrkonie w gładkiej, stożkowej złotej oprawie.

Złota bransoletka na nogę  VERONA - YES Złota bransoletka na nogę 363,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i czarnych cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczonych jest 5 kuleczek: 3 złote i 2 z czarnych cyrkonii. Dwie skrajne kuleczki trwale przymocowane do łańcuszka, trzy środkowe przesuwają się po łańcuszku. Do środkowej kulki przymocowany złoty, polerowany krążek.

Bransoletka na nogę dwa krążki  VERONA - YES Bransoletka na nogę dwa krążki 542,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Bransoletka jest z dwoma zawieszkami- krążkami. Jeden wkomponowany w łańcuszek, drugi przymocowany do łańcuszka. Zawieszki to płaskie krążki o gładkiej, polerowanej powierzchni, z obu stron takie same.