Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Na nogę

 (12 produktów w kategorii)
Sortuj wg.: cena | nazwa

Bransoletka na nogę złote kuleczki VERONA - YES Bransoletka na nogę złote kuleczki 388,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Na łańcuszek o splocie ankier, szlifowany, nawleczonych jest siedem kuleczek. Kulki nie przesuwają się po łańcuszku. Powierzchnia kulek gładka, polerowana, błyszcząca. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 159,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Złota bransoletka na nogę. VERONA - YES Złota bransoletka na nogę. 268,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Centralnie, przymocowane do łańcuszka złote serduszko. Serduszko gładkie, polerowane. Po obu stronach serca po 3 złote kuleczki, które przesuwają się po łańcuszku. W odległości ok. 2 cm od serca, wkomponowane w łańcuszek czarne cyrkonie.

Bransoletka na nogę z serduszkiem VERONA - YES Bransoletka na nogę z serduszkiem 237,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek, centralnie, wkomponowane złote serce. Powierzchnia serca gładka, polerowana, błyszcząca. Między sercem a jednym z końców bransoletki, nawleczonych jest 5 kuleczek o diamentowanej powierzchni. Wszystkie elementy ładnie się błyszczą. Propozycja na prezent.

Złota bransoletka na nogę splot kłos VERONA - YES Złota bransoletka na nogę splot kłos 225,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 0,333. Łańcuszek w bransoletce o splocie gęstej jodełki, tzw. kłos, spiga. Powierzchnia szlifowana, przekrój kwadratowy.

Złota bransoletka na nogę z krążkami VERONA - YES Złota bransoletka na nogę z krążkami 302,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane są 4 zawieszeki krążki. Krążki płaskie, gładkie.

Bransoletka na nogę z kuleczkami VERONA - YES Bransoletka na nogę z kuleczkami 294,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333. Łańcuszek o splocie ankier, szlifowany. W łańcuszek są wmontowane i przyczepione, naprzemiennie kuleczki o diamentowanej powierzchni. Wszystkie elementy ładnie się błyszczą. Propozycja na prezent.

Bransoletka na nogę białe cyrkonie VERONA - YES Bransoletka na nogę białe cyrkonie 402,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane zawieszki: białe cyrkonie w gładkiej, stożkowej złotej oprawie.

Złota bransoletka na nogę VERONA - YES Złota bransoletka na nogę 313,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i czarnych cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Na łańcuszek nawleczonych jest 5 kuleczek: 3 złote i 2 z czarnych cyrkonii. Dwie skrajne kuleczki trwale przymocowane do łańcuszka, trzy środkowe przesuwają się po łańcuszku. Do środkowej kulki przymocowany złoty, polerowany krążek.

Bransoletka na nogę kolorowe cyrkonie VERONA - YES Bransoletka na nogę kolorowe cyrkonie 349,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 333 i cyrkonii. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Do łańcuszka, w równych odległościach, przymocowane zawieszki: kolorowe cyrkonie w gładkiej, złotej oprawie. Barwy: niebieska, ciemnoróżowa, jasnoróżowa, fioletowa, przezroczysta.

Bransoletka na nogę dwa krążki VERONA - YES Bransoletka na nogę dwa krążki 542,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Łańcuszek w bransoletce o splocie ankier, szlifowany. Bransoletka jest z dwoma zawieszkami- krążkami. Jeden wkomponowany w łańcuszek, drugi przymocowany do łańcuszka. Zawieszki to płaskie krążki o gładkiej, polerowanej powierzchni, z obu stron takie same.

Złota bransoletka na nogę rolo VERONA - YES Złota bransoletka na nogę rolo 382,00 zł

Bransoletka wykonana ze złota próby 585. Splot rolo: ogniwa okrągłe, lekko zeszlifowane. Bardzo dobrze układa się wokół kostki.