Biżuteria VERONA - YES

Kategorie

Biżuteria złota

 (567 produktów w kategorii)
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 41 | następna »
Sortuj wg.: cena | nazwa

Złota bransoletka na nogę skręcana VERONA - YES Złota bransoletka na nogę skręcana 128,00 zł

Bransoletka wykona ze złota próby 0,333. Splot skręcany, szlifowany, błyszczący. Dzięki skręceniu, bransoletka ładnie połyskuje na nodze.

Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami VERONA - YES Złoty pierścionek obrączka z cyrkoniami 138,00 zł

Pierścionek wykonany z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór obrączki typu szyna: wewnątrz, na całym obwodzie, gęsto oprawione cyrkonie. Szerokość obrączki 1,8 mm; grubość 1,4 mm. Pięknie prezentuje się samodzielnie lub noszona razem z innymi pierścionkami. Można również nosić obrączkę nawleczoną na łańcuszek.

Kolczyki złote serduszka kontur VERONA - YES Kolczyki złote serduszka kontur 129,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór o kształcie serduszka. Kontur serduszka o powierzchni płaskiej, polerowanej, błyszczącej. Od tyłu lekko wybrany. Prosta forma, ponadczasowy wzór, na prezent.

Złota bransoletka-łańcuch z podkładkami VERONA - YES Złota bransoletka-łańcuch z podkładkami 476,00 zł

Bransoletka wykonana z żółtego złota próby 0,333. Ogniwa bransoletki owalne. W odległości 5,5 cm od jednego z końców bransoletki, wkomponowane duża podkładka. Łańsuszek bransoletki typu ankier, co 2,5 cm małą podkładka, 5 sztuk. Nowoczesny design.

Kolczyki z szafirową cyrkonią VERONA - YES Kolczyki z szafirową cyrkonią 168,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333 i cyrkonii. Cyrkonia szafirowa, w prostej, złotej oprawie, przymocowana do bigla otwartego. Połączenie ruchome: cyrkonia drży przy każdym ruchu. Kolczyki z wdziękiem.

Złote kolczyki Love VERONA - YES Złote kolczyki Love 143,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to napis "love" przymocowany do sztyftu. Napis płaski o gładkiej, polerowanej powierzchni, błyszczący. Sztyft umieszczony w środkowej części napisu. Kolczyki na prezent.

Złote kolczyki kwiatki z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki kwiatki z cyrkoniami 149,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego zlota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór kwiatka: 5 płatków z przezroczystych cyrkonii, środek to czerwona cyrkonia. Wzór przymocowany do bigla zamkniętego. Kolczyki pełne wdzięku.

Kolczyki złote nutki VERONA - YES Kolczyki złote nutki 185,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,585. Wzór to złota nutka, przymocowana do sztyftu. Kolczyki pełne wdzięku.

Złote kolczyki kółeczka z cyrkoniami VERONA - YES Złote kolczyki kółeczka z cyrkoniami 234,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i cyrkonii. Wzór to kółko o średnicy zewnętrznej 1,2 cm; średnica wewnętrzna 9,5 mm. Front, o szerokości 4 mm, to dwa rzędy cyrkonii. Tył, o szerokości 4 mm, ażurowy, wycięty w kwadraty. Zapięcie na zatrzask, otwieranie dzięki zawiasowi. Świetny, ponadczasowy wzór.

Kolczyki złote sopelki VERONA - YES Kolczyki złote sopelki 199,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 0,333. Wzór to sopelek przymocowany do bigla typu angielskiego. Sopelek o kształcie stożka, powierzchni gładkiej, błyszczącej. Sopelek rusza się przy każdym ruchu. Kolczyki na wszelkie okazje.

Kolczyki złote V-ki z cyrkoniami VERONA - YES Kolczyki złote V-ki z cyrkoniami 185,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,585. Wzór o kształcie V-ki. Powierzchnia gładka, polerowana, połowa wysadzana cyrkoniami barwy kryształowej. Nowoczesny, delikatny wzór.

Zawieszka stylowa samo złoto VERONA - YES Zawieszka stylowa samo złoto 179,00 zł

Zawieszka wykonana ze złota próby 333. Wzór owalny, ażurowy. Powierzchnia zawieszki lekko wypukła, polerowana, z akcentami z białego złota. Wzór przymocowany do uchwytu do przewlekania łańcuszka. Zawieszka stylowa.

Kolczyki stylowe samo złoto VERONA - YES Kolczyki stylowe samo złoto 323,00 zł

Kolczyki wykonane ze złota próby 333. Wzór owalny, ażurowy. Powierzchnia kolczyka lekko wypukła, polerowana, z akcentami z białego złota. Wzór przymocowany do bigla typu angielskiego. Kolczyki stylowe.

Złote kolczyki różowe kwiatki VERONA - YES Złote kolczyki różowe kwiatki 168,00 zł

Kolczyki wykonane z żółtego złota próby 0,333 i emalii jubilerskiej. Wzór to kwiatek na złotej łodyżce, przymocowany do bigla typu angielskiego. Płatki lekko wypukłe, pokryte różową emalią. Środek-biały. Kolczyki pełne wdzięku, uroczy wzór dla dziewczynki.
« poprzednia | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ... | 41 | następna »